SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Romańczyk - Droga do startów w kulturystyce

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261561
Po 2 tygodniach na metforminie juz jest chyba troche lepiej. Sila moze delikatnie spadla, ale nadal jestem w stanie w ostatniej serii na plaskiej uzyc 150kg. Tyle ze juz wyraznie czuje ze mam co w rekach. Mysle ze to nie tyle wplyw metforminy co ucietych wegli bo wyrzucilem jeden worek ryzu, wiec jesli dawka bedzie dobrze dobrana to powinien nawet byc progres. Nie musi wcale byc gorzej jak widac. Przesunely mi sie dni treningowe o 1, bo wczoraj nie udalo sie wstac z lozka cos walnelo w odcinku piersiowym kregoslupa i caly dzien przelezalem. Materac jest zly, pure evil sk***iel sprezyn juz nie ma, w dodatku rano bylo wietrzone jak spalem. Juz myslalem ze to koniec Tak ze jest jak w filmie czyli "nie wiem co to bylo ale juz tego nie ma" Wczoraj myslalem ze mi mostek urwie, a dzisiaj lajtowo 150 w wl wiec chyba bede zyl Bol byl taki ze juz myslalem ze mam zawal albo rozwarstwienie aorty Jutro siady.

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261561
Nogi gorzej niz ostatnio. Mam jeszcze problem z powtarzalnoscia ruchu. Mysle tez ze CUN dojechany. Zauwazylem ze przysiady to glownie kwestia dobrego ukladu dzwigni i CUN. Ludzie sie jaraja wynikami a tu sie nie ma czym jarac bo jak jet dobra dzwignia i nie ma slabych punktow to sztanga sama idzie do gory tak jakby napinac łuk siadając w doł Teraz inaczej na to patrze. To samo jest z wl. Pasuje mi zaczac suplementowac B12 bo mysle ze mam niedobor. W koncu leci metformina.


Nogi troche chaotycznie: 1 seria 100kg, 2 serie 110, jedna 120, i na koniec 2 serie 90 i 4 serie 100kg, w tych ostatnich kazde powtorzenie z pauza na dole 2 sekundy.


pas byl tylko przy 120 i prawdemowiac psuje mi ruch.


Bawie sie narazie malymi ciezarami bo to jeszcze nie czas, ale przyjdzie taki dzien ze ci ludzie ktorzy mowili ze mam slabe nogi sie zesraja zjedza swoje gowno a potem pojda spac jak wyk***ie 2 paki


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-11-02 19:42:28

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 195 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12646
PrzeGibon
Weekend trochę zyebany i od razu na płaskiej 140 już przy 4powtorzeniu robi się ciężkie liczyłem że sobie lajtowo machne z 8 a tu niestety.

Na pocieszenie trochę przypompowalem łapy.











Jest mnie trochę, ale już gubię definicję. Jeszcze kilka tyg i trzeba będzie zrobić mini cut'a

Mimo wszystko krata na brzuchu dość konkretna i skosy też widac



Pozdrawiam Wojtka który wcześniej prowadził dziennik startowy. Robię to samo ;) filary diety jedynie lecą a reszta to jadę po bandzie grubo.

Czasami mi wychodzi 10k kcal i choya mi się dzieje od tego.



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-10-10 00:54:25


gratuluje łapy i wyników na ławce poziomej, zdecydowanie

pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261561
Dzieki, teraz na celowniku są siady, a lawke mozna jeszcze poprawic o ok 10-20kg patrzac na to co wyprawiaja na youtube. Przy 80kg wagi ludzie juz pchaja po 180-190 i to z pauza. Podlszlifuje leg drive i jesli nic nie bedzie bolalo to tez mysle ze kwestia czasu

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261561
Ile Waszym zdaniem powinienem miec w odbwodzie uda zeby to mialo jakas racje bytu ? Proporcjonalnie do ramion... Moi znajomi twierdza ze okolo 70-72cm... Jesli maja racje to to jakies szalenstwo i nie wyrobie sie z takim obwodem na zawody. Mam w tej chwili 62/63cm


Przeciez gdyby jakims cudem udalo mi sie dobic te 10cm to raczej bylaby to juz taka waga ze napewno nie zredukowalbym do klasycznej


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-11-06 16:35:48

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
udo jak udo,a ile w łydce? co z tego że udo nabijesz jak poniżej wykałaczka będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261561
łydka chyba kolo 41, robie co moge



PS koniec juz z tym objadaniem sie. Przypomnialem sobie ze insulina jest antagonista GH. Dla kogos kto nie chce sie starzec to wazna informacja


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-11-07 16:56:41

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261561
Dzisiaj juz chyba z 4tyg na metforminie i zaczela spadac sila


Na plaskiej juz 130stka ciezko. Z kazdym kolejnym powtorzeniem miesien jak z waty/ Rozgrzewke niby skonczylem 100kg ale juz taka jakas dziwna pompa, jakby miesien odcielo od glukozy. 150 to juz nawet nie mialem ochoty tego zakladac na sztange. Ewidentnie jest troche slabiej

Ramiona to samo


To jest dosc powazny dylemat. Bo teraz jest optymalna chwila zeby znowu przywalic inse i taka 130stka to za chwile bede po 15 razy machal, ale zauwazylem ze insa mi szkodzi. Yebie mi sie skora, zaczynam wygladac starzej. Nie wspominajac o tym ze mam wrazenie ze slin mi affectnał blood flow jak ostatnio bralem. Wszystko sie poyebalo. Gdyby nie brac metforminy po insie to jest dramat bo czuc jakby w ogole nie bylo transportu glukozy. Z kazdym szotem insy po 2tyg brania czuc jak oslabia wrazliwosc insulinowa i trzeba zwiekszac dawke co jest bezsensowne i tylko idiota zwiekszy dawke, albo ktos kto nei wie do czego to prowadzi. Sadze ze kulturysci to bija po 20j na strzala matoły. Oni sie zachowuja jakby mialo jutra nie byc. Tez tak robilem kilka lat temu. Owszem wyniki i rozmiary byly tylko crash po odstawieniu tez fajny(lacznie z wymiarami i sila) Mnie ciekawi jak to mozliwe ze np sw pamieci Vadim walil po 50j kilka razy dziennie. Wyglada na to ze kulturysci i to nawet Ci z ogromna wiedza po prostu idą na zywiol byle tylko lapa byla 50+ i choooy no nie? YOLO. k***a daleki jestem od takich zachowan.

aaa i jeszcze takei cos znalezione w necie:


Bodybuilding isn't a sport for normal-looking, pretty, age-defying guys with scalp hair.

It's a sport for increasingly ugly freaks .

Make your decision.


Swieta prawda.... Fajnie fajnie sport aesthetic k***a itd a moze d.e.b.i.l.i.s.t.ik ? coraz bardziej widze ze zakoncze przygode na conajwyzej jednym starcie jesli w ogole bo sorry ale zmuszam sie do tego. Moze jak ktos ma te 20 lat to jeszcze spoko.



Ibardzo ciekawy filmik ktory polecam kazdemu








szykuje sie duza zmiana podejscia i srodkow i radze kazdemu kto ma te 3 dychy sobie zakodowac a nie treny i caly pokoj wylozony w anabolikach. To jest srodek a nie te smieszne saa


jakby kogos interesowalo to od chyba juz z pol roku lece sam test i ani mi w glowie dodawanie czegokolwiek i dawka jest taka zebym sie dobrze czul bo to jest wazne. Czuc sie mlodo i tryskac energia a nie jak.... no wlasnie


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-11-07 20:57:46
2

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
ale w koncu startujesz czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3514 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71997
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW

Następny temat

upper lower body - pomoc w ogarnieciu planu

WHEY premium