SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Romańczyk - Droga do startów w kulturystyce

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261553
Nie pisze nic bo szczerze szału nie ma... Po odstawieniu insy trochę się roztylem. Co skłania do zastanowienia... Wyniki siłowe są utrzymane, ale nudzi mnie już to wszystko. Ciągle i tak jest za mało. Za słabo. Pozatym dochodzę do wniosku że im kto lepiej zbudowany tym mocniej chory psychicznie. Bo jak nazwać inaczej osobę która w piątek i sobotę zamiast balowac jak normalni ludzie, żre ryż, filety i wbija jakieś igły. Niby w imię pasji dlatego mam w planach conajwyzej jeden start i pyerdole to.

Jutro nogi. Mam nadzieję że będzie lepiej niż dzisiejsza klatka



A w ogóle to w weekend zjadłem dużo jakiegoś ciasta i tak mnie naciągnelo woda że wyglądam jakbym miał płetwy zamiast łap. Komicznie to wygląda.


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-10-02 21:15:49

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261553
Dzisiaj barki stojąc, push press:

50kg x 15
80kg x 20
100kg x 8 (jeszcze 4 i będę zadowolony)


Później hantle 45kg na siedząco w oparciu o lawke


Unoszenie bokiem i wznosy do przodu w super seriach z face pull


Dobry trening




Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-10-05 22:42:23

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261553
Weekend trochę zyebany i od razu na płaskiej 140 już przy 4powtorzeniu robi się ciężkie liczyłem że sobie lajtowo machne z 8 a tu niestety.

Na pocieszenie trochę przypompowalem łapy.










Jest mnie trochę, ale już gubię definicję. Jeszcze kilka tyg i trzeba będzie zrobić mini cut'a

Mimo wszystko krata na brzuchu dość konkretna i skosy też widac



Pozdrawiam Wojtka który wcześniej prowadził dziennik startowy. Robię to samo ;) filary diety jedynie lecą a reszta to jadę po bandzie grubo.

Czasami mi wychodzi 10k kcal i choya mi się dzieje od tego.


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-10-10 00:54:25

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261553
Zyebalem kolejny weekend nie jest źle mimo tego bo i tak już jestem doyebany grubo.


Coraz mniej mi się chce przykladac. Startował będę ale nie celuje w podium i nie mam zamiaru pchać w siebie tyle $ Będzie forma to będzie. Nie, to też super.

Nie mam hajsu a jak będę miał hajs to nie będzie tyle czasu na siłkę i kółko się zamyka. Pozatym chce kupić auto a takie jak mi się podoba kosztuje tyle co mieszkanie.

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261553
Opyerdalam sie dalej ale wlasnie moze o to chodzi bo serio jak patrze na tych d****i z instagrama to mam ochote wyslac sms o tresci POMAGAM, te ich maksymy zyciowe jak to trzeba sie nie poddawac. Oni sa przekonani ze cwiczac ratuja swiat i są wazni. Do kostki bym was wyslal a nie instagramy. Albo te fit pary. Nie po.s.r.ajcie sie tęcza


No ale mniejsza o to. Nie jest zle. Waga spadla do 81kg i uwazam ze to dobrze, bo juz bylem troche Giorgio. Lapa dalej jak u kolegow 20kg ciezszych. Dzisiaj zrobilem klatke i w ostatniej serii 150kg x3 przy opuszczaniu 3 sekundowym, wiec moc sie zgadza. Pisze o sile bo leci metformina,a srodek jest znany z powodowania spadkow.(mechanizm ogolnie znany)


20kg x 20
40kg x 12
60kg x 12
100kg x 15 (z pauzą na ostatnich repach a i tak zapas na kolejne 5 a moze wiecej)
130kg x 8
150kg x 3

bez usztywniaczy na nadgarstki, bez pasa ktory w tym cwiczeniu nic nie daje a oprocz kontroli ciązy(a moj kaloryfer nie jet w ciazy)

totalny raw


Nie wiem jak bedzie dalej z sila ale jestem spokojnie w stanie wyk***ic 160 z pauza. Pewnie beda spadki ale i tak bede silny wiec w k****ie to mam mowiac kolokwialnie.

Mniej wiecej mam taka jakosc przy 81 jak rok temu mialem przy 78 wiec mozna przyjac ze zrobilem 2-3kg miesa

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261553
Zeby nie bylo tak cool i fajnie jak u d.e.b.i.l.i z insta pokazujacych nieprawdziwe zycie, to powiem ze nie wiem jak sie skonczy ta cala tytulowa droga do startow w kulturystyce....bo jak tak obserwuje kulturystow to niestety z przykroscia musze stwierdzic uposledzenie umyslowe. A jak wiadomo ja juz jestem troche uposledzony wiec jak zostane kulturysta to juz sie pogorszy dramatycznie Oczywiscie sa tez normalni zawodnicy wiec bez obrazy ale wiekszosc ma miedzy jednym a drugim uchem sztange.


zylem tak 13 lat i dopiero teraz nauczylem sie nie miec poczucia winy jak zapomne jednego posilku zjesc na czas i it feels great. Polecam


Chcialbym jeszcze poinformowac ze w maku jak zainstalujecie nowa aplikacje cheeseburger jest za darmo i nie trzeba nic kupic


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-10-23 21:08:08

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
ładujesz metforminę żeby poprawić wrażliwość insulinową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261553
Tak

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261553
Dzisiaj nogi


Przysiady ATG:

60kg x 10
100kg x 10
100kg x 10
100kg x 10
100kg x 10
100kg x 10
100kg x 10
100kg x 10


ATG, NO BELT


Odcielo tlen na koncu


Dzisiaj kolejny dzien dobrej passy Stowa taka lekka ze w zasadzie to nie czuje ze cos zrobilem A niby 7 serii po 10powt

Nic nie boli. Technika doszlifowana na maxa. Mozna wchodzic na ciezar


Pozniej martwy na prostych nogach i rozne cwiczenia akcesoryjne ktore spowodowaly ze moja mobilnosc pozwala aktualnie wykonanie siadu tak gleboko ze sztanga dotyka rack'a


I tak ma byc


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-10-24 20:47:59

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261553
f***in shiiit tak mnie scielo po metforminie ze ledwo dojechalem do domu i zapomnialem kodu do drzwi 3x bledny Gorzej niz po insie/ Nie podoba mi sie to Jak tak dalej pojdzie to jutro zapomne jak sie nazywam a za tydzien bede pisal w cudzym dzienniku


trening tez dziwny, barki skonczylem 80 stojac i jakos nie mialem ochoty zakladac wiecej Zobaczymy dalej.


w ogole chyba nie potrzebuje wiecej niz cwiartka tabletki 500, 3-4 razy dziennie. U mnie taka standardowa dawka 3x500 to jest za duzo


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-10-26 22:03:33

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW

Następny temat

upper lower body - pomoc w ogarnieciu planu

WHEY premium