SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Karmowski - V-ce MP

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 61692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam!
Wlasnie przed sekunda zobaczylem sklad reprezentacji polski na mistrzostwa europy w kulturystyce i ku mojemu zdziwieniu znalazl sie tam michal karmowski.Ogolnie uwazam ze zawodnik ten raczej nie prezentuje poziomu na taka impreze a mianowicie : barki jak doklejone"zero" klatki i do tego co najwazniejsze"zolnierzyk" Zarebskiego...a co za tym idzie kazdy chyba wie.uwazam ze powinien pojechac ktos inny a nie on.
pozdrawiam
aha i dyskusja w stylu : a jak ty wygladasz i ze dlaczego uwazasz sie za speca( nie uwazam tylko mam takie odczucia)...mysle ze jest zbedna.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i co ja mam powiedzieć jako ten co raz wystartował?przemilcze...tę kwestię;)
ale wydaje mi się,że skoro nie jest to piłka,gdzie bramka jest wyznacznikiem aktualnej formy i umiejętności a wyniki ustalają różne gusty różnych ludzi to chyba jak najbardziej osoby nie startujący mają prawo do wyrażenia swoich opinii.przecież nikt nikomu tutaj nie ubliża i to,że jeden z drugim się mniej lub więcej lubią nie oznacza od razu,że muszą sobie cukrować.
w naszych rozmowach Michał wiele razy narzekał na swoją klatkę,którą próbuje nadbudować co nie przeszkadza brać udział w zawodach.
Robert rok po debiutach mówił,że bardzo się cieszy jak ktoś do niego podchodzi i pokazuje zdjęcie na którym wygląda nie tak jak powinien,pomaga mu to poprawic te błędy.tyle ode mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3659



Jakby ktos mial problem to ja przedstawie filmik z ostatniej imprezy w ktorej dwukrotnie zajal 1 miejce 90 + i open

Jak dla mnie to az nienaturalne te barki. Pozamiatal nimi glownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Karmowskiego lubie za jego filmiki i profesjonalne podejscie.Wydaje sie spoko koles

Jednak ta dysproporcja klatki(wyglada to na jakas dawna kontuzje,jednak podobno nie mial takowych)troche go dyskwalifikuje do mierzenia sie z bardziej harmonijnie rozwinietymi kulturystami.Bo chyba o to chodzi w BB,zeby byc mozliwe najbardziej proporcjonalnie zbudowanym.

Pozdrawiam Pana Michala (Michoka)zycze mu samych sukcesow ale przedewszystkim usuniecia tej dysproporcji (zatuszowania jej pod zwalami miesni).Pozdr

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15285
zobaczcie jaki poziom odtłuszczenia prezentował Michał, wg. mnie był najlepiej przygotowany. Jedyną wadą jego sylwetki jest klatka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
klatka to nie jedyna wada.....barki lapy...smukle nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nędzna prowokacja

Nie udało się, sędzia nie jesteś więc nie masz pojęcia co i jak jest oceniane.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15285
Zbędna dyskusja, Rybas ma rację.

Zmieniony przez - lukasz27 w dniu 2010-05-05 20:42:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale tu chodzi o moje odczucia i pewnie wielu innych...pisalem ze zbedne sa komentarze w takim stylu...bo jakbym byl sedzia to wiedzialbym jakie sa kryteria.nie jestem dyskutuje o tym co widze i uwazam ze sa harmonijniej zbudowani ktorzy lepiej mogliby wypasc na tych mistrzostwach niz on.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To skoro nie masz o tym pojęcia to twoje zdanie jest zbędne.

To nie od Ciebie zależy kto jedzie, tylko od trenerów kadry.
A swoje odczucia zostaw dla siebie.

A to, że mówisz, że nogi ma słabe świadczy że naprawde nie masz pojecia

Pozdr.



Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-05-05 20:51:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak mi powiesz gdzie napisalem ze ma slabe nogi to dostaniez ode mnie soga!!!!!klania sie nauka czytania.a o swoich odczuciach czasami mam ochote napisac i do tego mam absolutne prawo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smukle nogi

Jakby miał smukłe nogi to byłyby słabe, droga dedukcji.

BTW, naprawdę słabe nogi:
http://www.musculardevelopment.pl/galeria-zdjec/galeria-2010/mp2010/zdjecie,49,3.html



Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-05-05 20:56:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marius Dohne - IFBB Pro

Następny temat

Mistrzostwa Europy Mężczyzn i Par w Maastricht 15-16.05.2010

WHEY premium