SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miał ktoś doczynienia z Muscle Test od Burneiki?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeszukałem chyba całe forum i pół Google pod kątem opinii o tym ph i nie znalazłem relacji nikogo kto stosował. Same jakieś popierdywania gimnazjalistów i "znaffców", ktorzy ostrzegają przed śmiercią i zawyżoną ceną!
Jedynie na YT są filmiki o gościu, który cieszy się, że przybrał 10kg masy w 4tyg na tym środku.

Także tak jak w temacie, ktoś stosował?
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15302 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387296
pewnie zaraz napisze ze 2 kg gajnera i 2kg kurczaka ale jest takim ekto z takim metabolizmem ze sam nie wie co by musial jesc(chociaz dietka jest!) i tylko ph burnejki moglo zrobic robote i zrobilo.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
tematów jest pełno, i u nas w dziale i od burneiki, poza tym od tego typu pytań jest temat polskie realia, ewentualnie temat podwieszony o ph, a najlepiej to poczytaj sobie o epi i o dymethazine bo mt to nic innego jak właśnie połączenie tych dwóch ph
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tematów jest pełno i w żadnym nie ma konkretów. Są pytania ludzi jak to działa, albo pytania nastolatków czy mozna zamiast kreatyny itp itd. Brak jest relacji osób, ktore miały z tym styczność.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zresztą nie chce sie powtarzac, kto miał do czynienia z muscle test niech sie wypowie, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Jakiego info oczekujesz?
Jak działa?
Poczytaj o dimethazynie, to będziesz wiedział co i jak.

A jeżeli idzie o autentyczność, to jest to raczej pewny ph, tyle że nie podano dokładnej ilość surowca w kaps.

Jak mi się pofarci, niebawem będę miał możliwość testowania MT i na pewno opiszę jego działanie.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Walendzi po co kombinujesz z ph?nie wiadomo co tam jest w środku tak do końca.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kombinuje bo wydaje mi sie ze to moze byc w porzadku srodek na jakąś przerwe pomiedzy wiekszymi cyklami. w sokach tez nie wiadomo do konca co tam jest, tyle underów teraz na rynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
pomiedzy cyklami to nie będzie przerwa na tym srodku tylko dalszy cykl,jak chcesz przerwę aby organizm odsapnał to pomysl o mostku delikatnym na testo,a nie katuj organizmu ph
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Pomiędzy cyklami?
To jest bardzo mocny środek, potrafi zablokować w 3 tygodnie.
Zupełnie nie nadaje się między cykle.
1

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie przerwa miedzy cyklami trwa pół roku albo i dluzej. ten srodek razem z PCT monster w zestawie zajmuje dokladnie 2 miesiace. uwazacie, ze to bez sensu? ja zakladalem ze zrobie:
- 2 miesiace przerwy
- 2 miesiace MT + PCT monster
- 2 miesiace przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
W takim rozkładzie wyjdzie Ci normalny cykl.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl testosteron + Meta

Następny temat

Pierwszy cykl na SAA

Wiecej