SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Miłorząb: jaki ma smak?

Wysłana -
Mam miłorząb w kapsułkach, jednak w składnikach otoczki jest szkodliwy dwutlenek tytanu, dlatego wysypałam sobie zawartość kapsułki do szklanki i wymieszałam z wodą (wewnątrz był zielonkawy proszek wyglądający jak suszone, pokruszone zioła). Ku mojemu zdumieniu smak i aromat był identyczny jak Yerba Mate. Czy rzeczywiście miłorząb ma taki smak, czy te kapsułki jakieś oszukane?


Zmieniony przez - izabe w dniu 2/10/2018 4:55:39 AM

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
moze miec to w końcu jakieś ziółka, zamaist rozpuszczać w wodzie wsyp do buzi i popij.
Wysłana -
Morze, to jest głębokie i szerokie ;) Ja się pytam, czy faktycznie ma taki smak, bo nie wiem, czy w tych kapsułkach rzeczywiście jest miłorząb, czy może wsypali tam Yerbę. Chcę mieć po prostu pewność, że to jest miłorząb, a nie inne zielsko. Także jeśli ktoś próbował z pewnego źródła i wie, jaki faktycznie smak powinien mieć miłorząb, to proszę o info.
Wysłana -
ginko ma smak podobny nieco do rumianku, mocno herbaciany
Wysłana -
Dziękuję za info :) Do rumianku to w ogóle nie jest podobne :( Gorzki smak i zapach (a raczej smrodek) zdecydowanie jak Yerba Mate, a kapsułki są z Olimpu (Ginkoflav Forte). Myślałam, że to porządna firma. Nie wiem co o tym myśleć... Rumianek zdecydowanie nie jest gorzki i ładnie pachnie.


Zmieniony przez - izabe w dniu 2/10/2018 2:37:46 PM
Wysłana -
mysle, ze olimp by nie tnal w ch**a aptekarzami nie jestesmy, aby rozpoznawac substancje po jej smaku czy zapachu, tym bardziej, ze nie ejst to jakis surowiec mega drogi, aby oszukiwac klienta
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź