SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Między Nami zawodnikami

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
Hej,

Przydałby się jakiś temat w którym można pogadać o przygotowaniach i wszystkich aspektach z Nimi związanymi i w żadnym wypadku nie chodzi tu o spam. Co Wy na to? Jeśli nie temat do kasacji, jeśli tak to ja zacznę trywialnie:

Robi ktoś interwały ZAMIAST cardio?

Jedyny sport na całe życie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
Nie chcę się wymądrzać, ale po to są dzienniki żeby tam się podpytywać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
spoko dzienniki dziennikami, ale... :P Pisać do każdego robisz areoby czy interwały? Poza tym myślę, że taki temat mógłby zwiększyć atrakcyjność działu dla osób postronnych. Można by też dodac jakieś ankiety na przykład. I ktoś sobie wchodzi patrzy i np na 100 zawodników 90% jest na zbilansoweanej a 3 na tłuszczówce.

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Moim zdaniem fajny wątek, wydaje się być merytoryczny, ale to też zależy od nas.

Ja szykowałem się na 1h cardio dziennie i forma była przyzwoita, ale w stosunku do interwałów to byłem mega wymęczony tymi aerobami. Interwały to moim zdaniem forma wysiłku która w jednej jednostce czasowej da większe rezultaty niż same aeroby. Ja teraz do MPJ kręciłem interwały, aerobami lekko uzupełniałem, miałem sporo mniej aktywności fizycznej i dzięki temu nie byłem taki wymęczony na redukcji. Więc ja uważam, że interwał super sprawa fakt faktem i tak byłem zmęczony, ale nie aż tak

Jestem ciekawy czy ktoś próbował diety optymalnej lub ma chęć wypowiedzieć się na ten temat ? Wysoki udział tłuszczów nasyconych i ich wpływ na formę/zdrowie oraz czy można łączyć je z węglowodanami ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
No ja właśnie też chcę spróbować interwał. Tylko właśnie się zastanawiam czy sesja interwał równa się sesja cardio? A co do diety optymalnej to mój trener próbował. Lipidy poleciały na łeb na szyje, jego zdaniem na towarze to zabójstwo. Pytanie czy gdyby eksperyment potrwał dużej to czy wyniki by się ustabilizowały?

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Ale co rozumiesz przez sesja interwal = sesja cardio ? Każdy robi inne interwały bo jeden robi w systemie 1/1 inny (ja) w systemie 20/40 (praca/odpoczynek), jeszcze inny w inny sposób. Ale już pomijając ten aspekt to logiczne ze ~ 20min interwalu nie będzie się rownalo 20min cardio przecież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
dokładnie, ale czy np 20 minut interwału równa się 45 minut cardio? Wiem, że wróżka.pl ale bardziej chodzi mi o to czy ktoś zamienił całkowicie cardio na interwały i nie był roznicy?

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Ja przed Sopotem z początku robiłem cardio i dopiero bliżej końca szły interwały. I jak Mikołaj, również po interwałach byłem mniej zmęczony. Znaczy się tak siak wypruty ale było to inne zmęczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
Oki, to próbujemy. 30 sekund ogień na minute odpoczynku będzie ok na poczatek?

Jedyny sport na całe życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jędrzej Pietz - Przygotowania na 2021

Następny temat

SFD CHALLENGE - zapraszamy również zawodników i zawodniczki !

WHEY premium