SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie brzucha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, witam wszystkich. Mam pytanie czy ćwiczenie mięśni brzucha powoduje zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej w tej okolicy ciała czy nie. Kłócimy się z kolegami na ten temat już długo a zdania są podzielone
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
nie powoduje spalania tkanki tluszczowej. Chyba ze sa to brzuszki wykonywane w sposob aerobowy ja tak wykonywalm przez jakies 4 lata i faktycznie zgubilem troche tluszczu ale nie tylko z brzucha. Wykonuje sie je w ten sposob ze kladziesz sie normalnei na podlodze nogi zgiete w kolanach i dawaj, robisz klasyczne brzuszki ze skretami tulowia raz do jednej nogi raz do drugiej. Tylko wazne jest bardzo szybkie tempo. Nigdy nie schodzilem ponizej 3minut na 104 brzuszki. Moj rekord to 104 brzuszki w 2minuty 29 sekund. U mnie to podzialalao na spalanie tluszczu i wzrost miesni brzucha. Wazna jest dieta i to ze robilem te 104 brzuszki codziennie.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie sądze żeby 3 min treningu aerobowego dały jakieś efekty. Generalnie chodzi o to że nie da się redukować tłuszczu miejscowo.
Od tego jest dieta i trening aerobowy (min. 20 minut)



Mawashi

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adam... nie, nie powoduje. Trening miesni brzucha wyrabia miesnie brzucha, a od spalania tluszczu jest trening aerobowy.


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Zgadzam sie z 55555. A trening aerobowy trzeba wykonywac conajmniej 20 minut, zeby bylo widac efekty, jak napisal Mawashi. Dopiero po 20 minutach tluszcz zaczyna sie spalac,



Zmieniony przez - Prince$$ w dniu 01-03-10 19:19:23

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki, nie ma to jak zasiegnac jezyka od fachowcow :)
Pozdrawiam
Adam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
a mówiłem 20min.i 14 sec to nie ,prawie nikt się do mojego tematu nie podłączył ughhhh....!@#$%^&*()

Wielebny Doctor Cienias

Nikt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doktorku,nie marudź... ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arnold!?

Następny temat

ZAKWASY

WHEY premium