SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie, a używki.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1375
Cześć. Mam pytanie odnośnie jak to się mówi "walenia w nos". Otóż czasami wypadnie jakaś impreza i zawsze ktoś czymś białym, czy kryształowym poczęstuje. Moje pytanie jest takie, czy tak bardzo szkodzi takie walenie sporadycznie raz na miesiąc na jakiejś imprezie? Chodzi mi głównie o masę mięśniową. Może coś by zniwelowało skutki uboczne. Nie jestem żadnym narkomanem, po prostu czasami po paru piwkach najdzie ochota, by coś przypudrować, co zdarza się bardzo rzadko. Z góry dzięki za jakieś ciekawe sposoby niwelowania spadków etc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74
Nie badz glupi czlowieku, nie bierz scierwa, narazasz sie na nieodwracalne zmiany w swojej glowie, pomijajac, ze dziala duzo bardziej destruktywnie na organizm niz jakakolwiek inna uzywka i w zadnym razie nie pomoze osiagnac Ci bardziej umiesnionej sylwetki , predzej pikawa Ci siadzie podczas treningu dzieki temu "pudrowaniu". Wiec jak chcesz byc fit to zadnych twardych dragow, joint nie zaszkodzi, ale nie pal szlugow i nie pij czesto, za to odzywiaj sie dobrze i daz do bycia lepszym na trzezwo


Zmieniony przez - playwok w dniu 2018-01-23 19:35:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wg mnie nie, co nie oznacza ze na forum pochwalamy takie praktyki.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
neurodegeneracyjnie jak najbardziej, w stosunku do masy mięśniowej również nie wydaje mi się, żeby jakiś mocny wpływ wywierało
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Chyba że mowa o amfetaminie wówczas jak najbardziej się na niej odbije. Jak wspomniano wyżej dla zdrowia zdecydowanie nie warto i ma szereg negatywnego wpływu na wiele rzeczy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1375
Nie no feta wiadomo, brak snu, brak łaknienia no chyba że po fakcie. Oczywiście sam takich rzeczy nie toleruje, ale po paru kieliszkach człowiek zaczyna myśleć inaczej.


Zmieniony przez - Lovac w dniu 2018-01-24 15:31:53
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Kolego... właśnie tak się człowiek od tego gówna uzależnia. Wiem z autopsji... Raz bo sylwester, raz bo urodziny, raz bo imieniny, raz bo kolegi urodziny, raz bo wypad z chłopakami do pubu a potem co impreze jak się napijesz będzie cie kichawa swędziała... Jestem anty do takich rzeczy ale nawet teraz jak próbuje tego syfu nie wciągać to jak wypije kilka piwek to mam myśl czy nie zadzwonić do "przyjaciela".

Lovac
Nie no feta wiadomo, brak snu, brak łaknienia no chyba że po fakcie. Oczywiście sam takich rzeczy nie toleruje, ale po paru kieliszkach człowiek zaczyna myśleć inaczej.



Zmieniony przez - Lovac w dniu 2018-01-24 15:31:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bańki, krio- kondycja

Następny temat

Skolioza

WHEY premium