SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metodyka treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
serek881

Tak jak ANTOS ci powiedział, jedno mnie dziwi nie tylko u ciebie , bez urazy , dostaje ktos plan pozadny FBW podstawowe ciezkie boje, i mysli że to rozgrzewka dla początkujacych, a że split z masa izolacji to taki prawdziwy trening

Jest odwrotnie, zdarza sie na siłowniach że instruktor da komus na poczatek kosmetyke 9oczywiscie taki co ogarnia cokolwiek- nie konował) bo sie boi że na FBW moze za szybko chłopakowi silnik przegrzać.

NIE sugerujcie sie kulturystami, ich życie kreci sie od wielu lat obok ciezarów, ich życie to jedzenie , trening, doping, sen, i jeszcze wiele sposobów na odnowe, wiele lat wiedzy i stażu, oni nie BUDUJA SYLWETKI , bo ja juz maja , oni sobie dbaja o detalem (niedociagniecia)

A zazwyczaj widze tutaj jest tak przychodzi chłopaczyna wazy tyle co kurczak i chce stosowac kosmetyke ciała i jeszcze racje swoje wykłada. OGARNIASZ- BEZ URAZY tak łopatologicznie chciałem ci przybliżyc temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5957
Odświeżam temat z kolejną prośbą do Tomasz1405, który z początku bardzo pomógł.Może ktoś też będzie miał na to inne zdanie.Oczywiście piszę to jako serek881, ale z innego konta, bo tamte przepadło.
Jestem już prawie 2 miesiące na cyklu treningowym, który poleciłeś (dla ułatwienia, żeby nie szukać wklejam poniżej) i efekty z dietą na poziomie 3000 kcal +5 kg w górę.Jeśli chodzi o efekty wizualne - w tej sprawie właśnie piszę - bo ruszyło wszystko prócz mojej najsłabszej strony - bicepsa.Kompletnie ta partia mi nie idzie.Nie wiem, czy nie potrzebuje więcej ćwiczeń, dodając nawet jedno izolowane.Od razu mówię, że ćwiczenie wykonuje poprawie, próbowałem już z większymi ciężarami i z pomocą, z małymi i 100% skupieniem na każdy ruch i nic.
Masz jakiś lek na to? Czy nie przejmować się i katować aż do skutku?
P.S
Trening w 100% się sprawdza, naprawdę kozak.Dzięki, że nakierowałeś mnie na odpowiednią ścieżkę ;)

A.
przysiad z sztanga na barkach 4s
wiosłowanie sztanga 3s
wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4s
wyciskanie żołnierskie 3s
uginanie ramion z sztanga stojąc 3s

B.
martwy ciag 4s
podciaganie na drazku 3s
wyciskanie hantli na skosie 4s
wyciskanie sztangielek /lub/ unoszenie na boki 3s
wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie 3s





Zmieniony przez - xxx88 w dniu 2011-10-25 13:35:31

Zmieniony przez - xxx88 w dniu 2011-10-25 13:36:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćw. na plecy, doradźcie

Następny temat

Proteo system. Pytania.

WHEY premium