SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka na jeden cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 403
cze
zalatwilem sobie metke chce brac 2-3-3-2 lub 2-3-4-2
chciałnym wiedziec czy przy jednej malej stówce lub ewentualnie dwuch musze sie zabezpieczac przed ginekomastiom
i czy jezli jestm chudy i nie mam sklonnosci do tycia to mimo wszystko wyskoczy mi brzusio w kształcie worka?

z góry dziekuje za pomoc

prof.Banan

drLuke

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Jestes za mlody na koksowanie.

"Carpe diem" bo "Panta rhei".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chudy to ty nie jestes ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Od sterydów nie wyskakuje brzuch - to propaganda. Brzuchy rosną od dużych ilości żarcia. 2-3-3-2 wystarczy ci w zupełności na początek. Może i nawet to jest za dużo.
pozdrawiam

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale jest tez tak ze na mecie okrutnie wzrasta apetyt,przez co oczywiscie pochlaniasz wieksza ilosc zarcia,no i brzuch sam sie robi.tak jak mnie sie zrobil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Nie do konca -u niektórych metka powoduje wzdecia i zbieranie sie wiekszej ilosci gazów w jelitach ale efekt jest przejsciowy i po kuracji mija.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak z tym ze tych wzdec to po mecie kazdy nie ma [tylko tak jak sam napisales "niektorzy"],a apetyt jest zawsze [przynjmniej ja nie znam nikogo kto by nie mial apetytu na mecie].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
To poznałeś. Ja nie mam apetytu na mecie.

Son Gochan Moderator działu doping

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 403
dzieki bardzo za pomoc.
Jeszcze tylko jedno male pytanko czy agresor mi sie zanatto
nie wlaczy?

prof.Banan

drLuke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nastepna postulat propagandy anty sterydowej jak potrafisz panowac nad soba to agresja ci nie grozi!! Chyba ze zawsze byles narwany i kiedy wrzucisz kilka kilo miesa wiecej na siebie bedzie ci sie zdawalo ze jestes nie pokonany ale to bzdura!!! Wszystko zalezy od ciebie!!
Pozdro

Maciek182
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sterydy w pewnym stopniu podnoszą agresję, ale wiele zależy od twojego charakteru i wychowania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadki po propionicum

Następny temat

Zdjęcia nowej omki

Wiecej