SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka koniec i wejście na propa solo. Kilka pytań.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3377
1. WIEK: 24
2. WAGA: 88
3. WZROST: 170
4. WYMIARY:
-biceps:39
-klatka: nie wiem
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat ćwiczę od 16 roku życia
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2 Pierwszy był robiony bodajże 2 lata temu na prohormonie typu p-mag 35 a drugi teraz robie na metce z firmy bałkan oby dwa robione przez 4 tyg
8. TRENING: Split 3x w tyg
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 2 tyg
11. POZIOM BF%: nie wiem, jestem lekko zalany ale nie aż tak (widać rysy mięśni.
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: włosy zaczęły mi wypadać gdy miałem 16 lat (ale nie przejmuje się tym, dobrze wygląd na łyso :) Drugi vin diesel ze mnie :)
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: nie sprawdzałem, nie zależy mi za bardzo np. max ile zrobie na martwym ciągu a to dlatego że nie chce sobie jeszcze bardziej spier... kręgosłupa także np. gdy robie martwy 100 kg to się z tym dobrze czuje, tak samo jak przy przysiadach.
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:


Witam, mam pytanie kończę cykl na metce z firmy bałkan, cykl trwa 4 tyg i tabletka jedna ma 10 mg i brałem/biorę w takich sposób:
1. tydz 20 mg czyli 10 mg z rana przed treningiem i 10 mg ok 15:20 po śniadaniu w pracy
2 tydz.30 mg czyli 10 przed treningiem 10 po śniadaniu i 10 po kolacji ok 21:50
3 tydz.40 mg 20 mg przed treningiem 10 po sniadaniu i 10 po kolacji
I teraz został mi ostatni tydz cyklu i będę brał takie same dawki co przy trzecim tyg czyli 40 mg
Na osłonkę biorę po jednej tabletce liv 52 na wątrobę do każdej 10 mg. Cloma będę brał przez 10 dni przez pierwszy dzień na wieczór dwie tabletki i potem przez 9 dni po jeden tabletce aaa i kreatynę teraz dodam do ostatniego tyg cyklu.

I po tym cyklu na metce solo chciał bym zabrać się za propa solo 8-10 tyg czy nie będzie za krótki trochę cykl? propa będę bił co drugi dzień i chciał bym się jeszcze zapytać w jakich dawkach go bić? po 100 mg? podobno jest to dawka bezpieczna. Towar kupuje przez internet i oni sprzedają za 1 ampułkę 150 ml za 100 zł czyli jeśli chciał bym bić te 100 mg co drugi dzień to ile bym potrzebował ampułek? 5 starczy?
Kolejne pytanie czy trzeba bić hcg np. po 5 tyg bycia na cyklu? Bo słyszałem że tak ale właśnie nie wiem czy na propie czy na enan trzeba bić w trakcie cyklu hcg? Jeśli tak to w 5 tyg już się bije? 5 tyś jednostek? Codziennie po 1000? I ile już po zakończeniu cyklu trzeba nić hcg? też 5000 tyś jednostek? Czy może nie trzeba bić hcg w trakcie i po cyklu? Tylko wystarczy sam clom?

Zaraz pewnie się doczepicie ile mam białka i węgli i tłuszczu także opiszę swoją dietę poniżej:
Chodzę do pracy codziennie od pon-pią na 12-20 autobus mam o 10:35 i dlatego chodzę na siłownie z rana bo wieczorem jestem lekko zmęczony i mi się nie chcę także:
Wstaje o 3:40 i jem o 4:20 200 g twaróg , jajecznica z 5 jaj całych! wafle ryżowe 70 g + mięso 100 g na trening idę o 6 a kończę ok 7
Po treningu jem ryż 100 g + mięso 120 g
w robocie o 15 jem 5 bułek z serem i szynką + wypijam białko 30 g WHEY PROTEIN z firmy all nutrittion potem o 17 wypijam gainera 70 g i kolacja o 21 to płatki kukurydziane 55g + wafle ryżowe 30 g + płatki owsiane 100g
Witaminy moje to: Witamina C,Omega 3, Witamina d+k ,cynk ,różaniec górski,ashwagandha, i gaba żeby mieć lepszy sen i lepszą regeneracje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3377
A i zapomniałem się jeszcze zapytać czy igły trzeba zmieniać po każdym biciu? Bo wiem że trzeba odkażać miejsce przed biciem i po biciu teścia np. spirytusem. I czy lepsza będzie igła 0.6 czy 0.7?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
No chyba wiadome jest ze igły nalezy zmieniać
No i najważniejsze daruj sobie SAA


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-04-14 14:34:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3377
Jak słyszę takie odpowiedzi głupie to mnie szlak trafia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
To Ty agresywny jestes

A jakiej odpowiedzi sie spodziewales po pytaniu typu: czy trzeba zmieniac igły ?


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-04-14 14:56:25
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3377
Wiesz w sumie to wiedziałem ale lepiej się upewnić to jest raz a dwa jeden łepek mi mówił że nie zmienia igieł :|


Zmieniony przez - bladys123 w dniu 2018-04-14 15:11:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3377
Pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
Metka za krótko, co najmniej 8 tyg, propa odpalaj od razu, zacznij od 100 mg eod, co 5-6 tyg hcg 5000 iu rozbite na 2500 iu co 3 dni.
Kontroluj estradiol, gdybyś złapał zamule to badania i jakiś IA ogarnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23367
Nikt ci nie doradzi bo przez tyle lat to przy dobrym treningu i odżywianiu zrobiłbyś więcej
Ankieta nie jest wypełniona w całości
A następna sprawa jak ktoś pyta o igły czy trzeba je zmieniać to już wola o pomstę do nieba
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3377
PhantomLord
Metka za krótko, co najmniej 8 tyg, propa odpalaj od razu, zacznij od 100 mg eod, co 5-6 tyg hcg 5000 iu rozbite na 2500 iu co 3 dni.
Kontroluj estradiol, gdybyś złapał zamule to badania i jakiś IA ogarnij.


Niby 3 razy czułem delikatne kucie przy wątrobie a tak to jest ok. Wszyscy polecają metkę brać 4 tyg, niektórzy nawet 6 ale w tedy mniejsze dawki polecają brać. propa ciągnąć 8 tyg? czy może 10?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3377
Balearic
Nikt ci nie doradzi bo przez tyle lat to przy dobrym treningu i odżywianiu zrobiłbyś więcej
Ankieta nie jest wypełniona w całości
A następna sprawa jak ktoś pyta o igły czy trzeba je zmieniać to już wola o pomstę do nieba



redukcje długie też robią swoje to jest raz a dwa przez bodajże 3-4 lata nie trzymałem diety. A redukcja u mnie potrafiła nawet 10 miesięcy trwać a to dlatego że chciałem to zrobić powoli i żeby jak najmniej mięcha stracić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej,przezdłużenie cyklu czy odblok ?

Wiecej