SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Method99/ Mistrzostwo Polski - BLOG

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
Na wstepie chcialem powiedziec, ze ci co maja to krytykowac,smiac sie, mowic ze nie dam rady itd. prosze sie zastanowic nad tym..

Witam. Powiem krotko ostatni czasy wiele w moim zyciu sie zmienilo: mialem troche problemow, mialem tez dziewczyne ktora miala byc ze mna w tych ciezkich chwilach, ale niestety zostalem sam.. Zastanawialem sie nad tym co teraz...rozne mysli mialem, az w koncu Postanowilem wrocic do boksu i zaczac trenowac i za cel obralem sobie Mistrzostwo Polski.

Wiem, ze to duga droga,byc moze poza zasiegiem jak narazie, ale mam cos do udowodnienia paru osoba... tez mojej bylej dziewczynie. I przedewszystkim sobie, ze potrafie dojsc do czegos wielkiego. Nie ukrywam, ze psychicznie sredno ze mna teraz jest i to tez bedzie jakas odskocznia, jakis cel do ktorego bede dazyl. Mozecie sie smiac ze mnie, ale Choc bym mial pasc na ryj, to bede walczyl do konca o to.


Kiedys mocno korzystalem z zycia, az za mocno..przesadzalem z dragami i alkoholem wsumie tez. Moja byla juz dziewczyna sie przyczynila do tego, ze nie biore, teraz odeszla i nie chce do tego wrocic w chwilach slabosci. Nie chce tez odbierac sobie zycia przez nią, chociaz kiedys bylem blisko...ale co nie zabije to wzmocni i teraz to odczuwam. Troche lez polecialo, mysli dziwne byly, ale zamiast sie poddac to wydaje mi sie, ze wlasnie teraz kontratakuje.

Boksowalem wczesniej pare latek, ale potem klopoty zdrowotne i przerwalem treningi. Nie wiem jak teraz zniose taki hard corowy wysilek, ale poswiece sie i tak mi wszsytko jedno..



Dobra teraz przejdzmy do rzeczy:
Informacje o mnie

Wiek: 20
Wzrost: 184 cm
Waga: kolo 95 kg
Staz: Boksowalem pare lat

Moje cele krótko terminowe

- Poprawa kondycji i wytrzymalosci (jest w tragicznym stanie)
- Ogolny powrot do formy bokserskiej

Trening narazie bedzie prowadzony w domu, na sale wroce dopiero na wiosne. Postaram sie wrzucac jakies fotki i filmiki.

Cele dlugoterminowe

- Powrót na sale
- Starty w zawodach
- Mistrzostwa Polski
- Mistrzostwo Polski

Podkreslam, ze teraz moja forma bokserska jest zerowa.. Teraz przez okolo miesiac trenuje jeszcze na silowni treningiem FBW. 3 razy w tygodniu. Potem zmienie trening bardziej pod sw i bedzie 2 dni w tygodniu silowni i 3-4 dni boksu.

O to z grubsza, oglnie schemat mojego terazniejszego planu:

1. Poniedzialek - silownia
2. Wtorek - boks
3. Sroda - Silownia
4. Czwartek - wolne
5. Piatek - silownia
6. Sobota - boks
7. Niedziela - lekkie biegi

Jutro albo pojutrze napiszę coś wiecej o treningu bo teraz juz padam.

Dieta i suplementy
Nie mam nic wyliczone, ale jem tak jak powinien jesc czlowiek ktory trenuje.

A co do supli to narazie sie wstrzymam..


OBAWY
- Zdrowie... mam nadzieje, ze uda mi sie pokonac wszystkie przeciwnosci zdrowotne i bede mogl ostro trenowac.




Moja dziewczyna zarzucala mi czesto, ze niedokanczam zaczetych spraw, ze nic nie osiagne - Pokaze jej, ze sie mylila


pozdro


****a zapomnialem dopisac w tytule, ze to blog - da rade to jakos poprawic?

Zmieniony przez - Method99 w dniu 2008-12-03 00:49:56

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
IMO zostaw przynajmniej 2. dni do odpoczynku Jak dietkowo to wygląda i jak z treningiem na siłowni?

Życzę powodzenia

A na boks też się zapisze- na studiach

Zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
A
Nogi:
- Przysiady ze sztangą na barkach 2s - 8-10p
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi na skosie - głową w góre 3s - 10 p.
Plecy:
- Martwy ciąg 2s - 8- 10p
Barki:
- Push Press 3s - 8-10 p.
Bicepsy:
- podciąganie na drążku, podchwyt 3s- 8-10p

B
Nogi:
- Mc na sztywnych nogach 2s - 8- 10p
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3s - 8 -10 p.
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga 2s - 8-10 p.
Barki:
- Military Press 3s - 8-10 p.
Tricepsy:
Pompki na poręczach 3s 8-10p


To Mój trening na siłowni. Bokserski wrzuce wieczorem. Teraz niedlugo do pracy.

Dieta wyglada tak, ze staram sie jesc 5 posilkow dziennie. Rano platki owsiane, jakies orzechy jak mam i 3 jajka. Potem jak jestem w domu to torebka ryzu i piers z kurczaka, a jak w pracy to 2 bulki grahamki z piersia kurczaka. Przed treningowy posilek to piers z kurczaka i ryz..czasem wazywa jakies jeszcze. jakies 30-40 min. Po treningu to samo. I na kolacje zazwyczaj jakas buleczke i twarog np.


Pozdro, w temacie odezwe sie wieczorem po treningu.

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Fajne i życze POWODZENIA!!!!!!

Zmieniony przez - Timki74 w dniu 2008-12-03 10:36:34

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86827
Przede wszystkim masz dziwne podejście do dziewczyn, przychodzą, odchodzą- a tu jakieś gadki o "odbieraniu życia"

Motywację musisz gdzie indziej znaleźć, bo inaczej to za długo nie wytrzymasz...

A co do MP to najpierw bym pomyślał o niższym poziomie, jakieś strefie/regionie itd. Ale ambitnie.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-12-03 11:05:10

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
Wiem, ze to glupie ale tak jest. Mocno sie przywiazalem, pokochalem no ale nie wazne juz. Teraz nie mam zamiaru sobie nic odbierac. A boks, to moje niespelnonie marzenia.. i to mistrzostwo jest moim glownym celem i bede do tego dazyl.

Dzieki za wpisy chlopaki, do wieczora

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
i dąż do celu wytrwale, niech nic nie zaburzy Ci wiary w MP, będę wpadał pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
i dąż do celu wytrwale, niech nic nie zaburzy Ci wiary w MP
Bede sie staral z calych sil..

03.12.2008

Wczoraj mialem trening "A" i poraz kolejny podczas wyciskania zaczela mnie bolec glowa z tylu z lewej strony, na laczeniu jak by karku i glowy. Znowu spac nie moglem :/ Ale trening poszedl calkiem gladko ;) Dzis wieczorem, jak wroce z pracy to w koncu uloze ten bokserski i wrzuce, bo jak narazie czas nie pozwala :/

btw. Takie moje przemyslenia odnosnie zycia.. Tak sobie myslalem, o tym wszystkim co mnie spotkalo w moim zyciu i cholera jak to wszystko sie zmienia, w jednej chwili swiat potrafi sie wywrocic do gory nogami, kazda piekna chwila ktora wczesniej byla codziennoscia, zmienia sie tylko w wspomnienie. Trzeba byc przygotowanym na wszystko i byc elastycznym, dla tego tez trzeba miec sie na bacznosc nawet wtedy kiedy czlowiek czuje sie wzglednie bezpieczny i ustabilizowany.

Pozdro

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
No wiec, o to moj trening bokserski:



Czwartek

1. Rozgrzewka, rozciaganie
2. Walka z cieniem i trening na worku, na przemian 4x2 min. (2 razy cien, 2 razy worek) 1 min. odpoczynku
3. Walka z Cieniem (1 runda 40% mocy, pozostale 2 - 50% mocy) 3x2 min. 1 min odpoczynku
3. Cwiczenia konczace
- bieg bokserski z gory 1x30 sec.
- bieg bokserski z dolu 2x30min.
4. Rozciagaie

Sobota:
1. Rozgrzewka, rozciaganie
2. Walka z cieniem 3x2 min. 1 min odpoczynku
3. "Dopieszczanie" ciosow
- tzw. pilowanie, ale przy scianie 3x 20 powtorzen. 1 min odpoczynku
- sierpy
- podbrudkowe
- ciosy na dol
- kombinacje
4.Cwiczenia konczace
- bieg bokserski z gory 2x1 min.
- bieg bokserski z dolu 1x1 min.
5 Rozciagaie


Ten trening, bede mial przez okolo miesiac. Postaram sie wrzucic jakies fotki, albo filma ;)

Pozdro


btw. Pogodzilem sie z dziewczyna. Nie jestesmy razem i juz nie bedziemy prawdopodobnie, ale duzo lzej mi jak narazie ;)


a i jeszcze na koniec dnia, jeden z moich najlepszych artystow bez podzialu na kategorie :D

http://hipis.wrzuta.pl/film/g25NnjSlV4/bob_marley_-_one_love_people_get_ready

pozdro.

Zmieniony przez - Method99 w dniu 2008-12-05 00:05:02

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2739
Witam

współczuję z powodu dziewczyny, ale bywa tak w życiu
w tamtym roku też przeżywałem niespełniona miłość która była dla mnie motywacja do treningów mam nadzieję że w Twoim przypadku też tak będzie nie przejmuj się tym jak kolega wyżej napisał dziewczyny przychodzą i odchodzą


życzę powodzenia

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
Mi na szczescie wszystko dobrze wychodzi z dziewczyna
Boksuj boksuj, powoli zdobedziesz ważny tytul, na treningach dawaj z siebie wszystko
Dasz rade
Powodzenia i pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieżnia

Następny temat

Potrzebny Nowy plan treningowy.

Wiecej