SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Methandienone

Wysłana -
Witam wszystkich, mam do was małe pytanko, nigdzie nie moge znalezc podobnego tematu wiec postanowiłem załozyc nowy... a wiec od 2 tyg biore Metke (ruska) i jak narazie nie widze zadnych efektow ,moze przybyło mi troche siły ale masy 0.. podkresle ze jest to moj pierwszy cykl..rozkreci sie czy nie? metka na 100% nie jest wałkiem bo mam to od zaufanego goscia.. co o tym myslicie ??
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
nie masz diety
Wysłana -
nie mam diety to fakt ale czytałem gdzies tam ze nawet prszy pierwszym cyklu bez diety zalało by mnie tłuszczem?
Wysłana -
ja tylko dodam od siebie ze na 100% to sie umiera
Wysłana -
po 1 wypelnij ankiete
po 2 dieta
mysle ze dopiero po 4tyg cie dobrze kopnie
mozliwe tez jest ze wy***ka.pozdro
Wysłana -
Tour_ a cwiczysz wogole .. poczekaj jeszcze z tydzien jak nie bedzie efektow przynajmniej w sile to gowno nie meta, bo nawet bez diety powinienes zauwazyc jakies efekty chociazby w sile :)
Wysłana -
po 4 tygodniu to ja skoncze ten cykl :) czytałem ze w 2 tyg jest najwieksze stezenie.. wiec pewnie cos nie tak z dieta..
Wysłana -
pogoda nie gadaj bzdur chłopakowi że meta sie w 4 tyg rozkręca
do autora ja tez myślę ze diety nie masz.

pozdr.
Wysłana -
NoIzZeR siła przyszła ale nic masy.. cwicze rok czasu..
Wysłana -
nie mam diety, ale to nawet nie zalewa mnie tłuszczem.. a wałek chyba nie jest bo czuje na siłce ze mam wiekszego powera heh;p poczekam jeszcze tydzien czasu jak nic masy nie przyjdzie to chyba odłoze..
Wysłana -
po 1 ze gosc jest zaufany to nie znaczy ze towar jest pewny.po2 to tylko under wiec wszystko sie moze zdarzyc. po 3 napewno dieta bo dzialac juz powinien jesli bedzie w ogole.po 4 nie czytaj nawet odpowiedzi 17-to latkow, ktorzy nakazuja Ci wypelnic ankiete i zabieraja sie za doradzanie.To co chwilami sie tu dzieje przeraza
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź