SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Methandienone

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15469
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 478
moze byc taka mozliwosc ze poprostu moj organizm tak pozno przyjmuje metke? czy raczej nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
Tour_ edytuj posty :) .. smieszne jest to co piszesz. Napisales ze nie widac wogole efektow ale masz wiecej sily:D czyli jednak jakies efekty sa :) a to ze nie masz masy to tak jak sam napisales brak diety. Niewiem wogole po co sie zabierales za cykl z meta wogole nie stosujac jakiejkolwiek diety. A wczesniej brales jakies suple czy odrazu za koks sie wziales ?

Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2007-10-19 16:14:01

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 478
no jakies tam sa w sile ale w masie nic, wiec wy***** to nie jest..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3252
mam 17 lat i napisalem tak bo pamietam po sobie jak bylo tylko ze mialem dietke + suple, dokladnie po zjedzeniu 70 tabsów gdzies 3,5 tyg dostalem ostrego kopa i apetyt...po tygodniu 12 tab clomidu.bez odbioru

Sterydy czynią cuda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 478
brałem wczesniej odzywki i teraz z metka tez odzywki.. masowka ,białko , kreatynka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
jakies tam?? czy okreslone bop jak p[ierwszy cykl to nawet bez diety z 10 kilo na lawie powinno juz dawno pujsc do przodu a nawadze conajmnie 5kg.

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
moze ja sie dolacze, jaka powinna byc dieta na mecie ale nie chodzi mi o mase tylko sile ;>

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 478
na ławie moze z 5kg tylko z ta mase ciezko, wsumie jak wczesniej szamałem odzywki to tez nie moglem z waga isc do przodu, przypomne ze jestem ektomorfikiem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3252
Tour jezeli jestes ektomorfikiem w sumie teraz kazdy sobie wkreca ze jest to radze Ci poczytać...

https://www.sfd.pl/temat173140/

https://www.sfd.pl/temat240536/

Spróbuj ułozyć sobie własna dietke i zapotrzebowanie kcal..pozdro

Sterydy czynią cuda

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok?

Następny temat

Kilka pytań

WHEY premium