SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Metanabol kilka pytań + tarczyca

Wysłana -
Witajcie, mam kilka pytań co do brania metanabolu... Jeśli coś źle napiszę czy coś to z góry przepraszam.

Otóż, za pół roku będę mieć 20 lat, waga ok. 140, wzrost 195. Mam niedoczynność tarczycy ale małą, biorę euthyrox 25, czyli najsłabszy lek, już od kilku miesięcy.
Chcę wbić na cykl, mam nadwagę ale siłownia nie jest mi obca, mam plan treningowy, diete na dniach dostanę i chciałem od czerwca zacząć cykl. Moje pytanie to czy mogę z tą tarczycą? Mam "lekką" niedoczynność... O braniu mety to wiem, mam ją w tabletkach, jedna tabletka 10 mg, o osłonkach itp też wiem, chodzi mi o to czy będą jakieś komplikacje, albo trudności? Dzięki za odpowiedzi.
Zmieniony przez - mlodygdynia w dniu 2018-05-16 23:06:06

Zmieniony przez - mlodygdynia w dniu 2018-05-16 23:09:26

Zmieniony przez - mlodygdynia w dniu 2018-05-16 23:09:58
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
1. Po pierwsze jesteś za młody na sterydy
2. Po drugie - o ile sama metka zdaje się nie mieć wpływu na tarczycę to z całą pewnością zauważysz u siebie zmiany w wynikach podczas kuracji metką.
Dzieje się tak ponieważ wysokie próby wątrobowe(a takie będą po metce) zmniejszają przyswajalność Lewotyroksyny(czyli też Euthyroxu).

Sam to obserwowałem u siebie i to też wynika z uwag na ulotce leku, co przeczytałem dopiero po fakcie. Tutaj masz cały mój temat i zagania z tarczycą na cyklu:http://www.sfd.pl/Tarczyca_wyniki_badań._Czy_taki_cykl_będzie_wskazany_Prośba_o_ocenę.-t1155438.html

W praktyce oznacza to tyle, że jeśli dana dawka Euthroxu działa na Ciebie, to przy metce nie będzie. Musiałbyś brać więcej leku. Im wyższe próby wątrobowe tym lek gorzej przyswajalny będzie. Potrzebne ciągłe badania.
Wysłana -
Wrzuć ankietę działu
Przydała by się redukcja
Wysłana -
O redukcję aż się prosi, jesteś otyły i chcesz brać koksy chyba po to żeby być mega otyłym
Wysłana -
kup kreatyne i pal fecior
Wysłana -
Nie otrzymasz diety jak jej nie miałeś do tej pory pewnie, a na mecie się zalejesz bardziej jeszcze. Cukry utnij, popracuj nad jedzeniem, leków pilnuj i zrzuc ze 30kg, bo zdrowia szkoda
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź