SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol-jak zrobić żeby było najlepiej?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich na początek.mam do was pare pytań.otóż przygotowuje sie do brania metanabolu od paru miesięcy.w sumie mam już co mi narazie potrzeba czyli 200 tab.0,005mg.ćwicze ostro i traktuje to bardzo poważnie.zaczynam brać w tą niedziele czyli 9 marca.brałem wcześniej różne suplementy ale postanowiłem że wzbogace je w "metke".mam już wyznaczone jakie proporcje brać a mianowicie 456654 czyli 210 tab.teraz coś o mnie:mam 21 lat , wzrostu 182 cm , waże w tej chwili 78 kg.chce przybyć troche na wadze i mieć lepszy przyrost mięśni.mam do was pytania które mi pomogą w dojściu do jak najlepszej formy czyli : co najlepiej spożywać i kiedy? ile wody potrzba dziennie?(słyszałem że nawet z 5 litrów)ile potrzeba snu żeby ciało mogło odpowidnio pracować?jeśli ktoś ma jakieś rady , wskazówki , pytania itp. to prosze o odpowiedz.myśle że pomożecie mi fachowo sie przygotować.z góry dziękuje wszystkim i pozdrawiam:)

"BIERZ Z ŻYCIA WSZYSTKO CO NAJLEPSZE".DJ.UCHO
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
Klako , wiesz daje rady bo to jest moje zadnaiehttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] a sam wcisnełem koks i daje rady ,jak połowa z użytkowników SFD "doping" wiesz tak myśle że nie bez powodu jestem znawcą w tym dziale . Jak widze że sezonowiec pyta sie jak wziąś 100 mety to mu odradzam , a jak widze że typ pisze że weźmie na 100 % nawet jeśli go skrytykuje a ćwiczy z 1,5 roku lub więcej lub mniej to mu daje rade najlepszą jak może być dlaniego żeby chociaz wziął tak by nie pożałował i miał jak najlepszy z tego efeekt , a nie słuchał sie kolesi z podwórka którzy mówia żeby brał 200 mety na 1 cykl. Lolek tam gdzies napisałeś że jestem zamłody i cos tam coś tam , ale powtórze że chyba nie bez powodu jestem tu znawcą a sam wcisnełem koks i daje rady ,jak połowa z użytkowników SFD "doping" wiesz tak myśle że nie bez powodu jestem znawcą w tym dziale . Jak widze że sezonowiec pyta sie jak wziąś 100 mety to mu odradzam , a jak widze że typ pisze że weźmie na 100 % nawet jeśli go skrytykuje a ćwiczy z 1,5 roku lub więcej lub mniej to mu daje rade najlepszą jak może być dlaniego żeby chociaz wziął tak by nie pożałował i miał jak najlepszy z tego efeekt , a nie słuchał sie kolesi z podwórka którzy mówia żeby brał 200 mety na 1 cykl. Lolek tam gdzies napisałeś że jestem zamłody i cos tam coś tam , ale powtórze że chyba nie bez powodu jestem tu znawcą a sam wcisnełem koks i daje rady ,jak połowa z użytkowników SFD "doping" wiesz tak myśle że nie bez powodu jestem znawcą w tym dziale . Jak widze że sezonowiec pyta sie jak wziąś 100 mety to mu odradzam , a jak widze że typ pisze że weźmie na 100 % nawet jeśli go skrytykuje a ćwiczy z 1,5 roku lub więcej lub mniej to mu daje rade najlepszą jak może być dlaniego żeby chociaz wziął tak by nie pożałował i miał jak najlepszy z tego efeekt , a nie słuchał sie kolesi z podwórka którzy mówia żeby brał 200 mety na 1 cykl. Lolek tam gdzies napisałeś że jestem zamłody i cos tam coś tam , ale powtórze że chyba nie bez powodu jestem tu znawcą [img]../../buziaki/7.gif" alt="" /> więc prosze sie od mojego wieku od**** hehe żartuje...




PWB

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
ZIOMEK JEŻELI JEST TO TWÓJ PIERWSZY CYKL TO NAPEWNO NIE BIERZ 210 TABLETEK METY...
CHCESZ JESZCZE SOBIE POZYĆ ZDROWO TO WEŹ NA 1 RAZ 42 TAB. 1-2-2-1 I UŁÓŻ SOBIE DO TEGO DOBRĄ DIETE !!
JEŻELI TWOJA WIEDZA O KOKSACH OPIERA SIĘ NA ZERZE TO ZYCZE POWODZENIA W DALSZYM ŻYCIU !!
PROPONOWAŁ BYM CI POCZYTAĆ JESZCZE O METCE W ARCHIWUM I WOGÓLE BO JEŚLI KOLESIE Z PODWÓRKA CI POWIEDZIELI ŻE JAK PRZY***** 210 TABLETEK TO CIE ROZ*** W H** TO JESTEŚ W BŁĘDZIE !!
SORY ŻE TAK NA CIEBIE NAJECHAŁEM ALE TAKA JEST PRAWDA .
JA ZANIM SOBIE WZIEŁEM NA 1 CYKL 50 TAB METKI TO ZASTANAWIAŁEM SIE NAD TYM PÓŁ ROKU...

PWB

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10759
djucho chyba coś ci się poje**ło!na pierwszy cykl nie przekraczaj 60 tabsów(góra 3 tabsy dziennie!)210 tabsów mety na pierwszy cykl o wiele za dużo z tego zrobiłbyś conajmiej 3 cykle!!!

jude *niczego w życiu nieżałowałem,nawet gdy żałować chciałem*

jude *niczego w życiu nieżałowałem,nawet gdy żałować chciałem*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jude i edi dla tego pytam czy jest to odpowiednie.troszke sie oczytałem w sumie o tym ale najlepiej skonsultować to z kimś kto sie zna.dzięki za pomoc napewno zmniejsze dawki.jak macie jeszcze jakieś sugestie lub rady to napiszcie.a czy przy cyklu składającym sie z 60 tab będą jakieś efekty?moze zacząć od 120?

"BIERZ Z ŻYCIA WSZYSTKO CO NAJLEPSZE".DJ.UCHO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 321 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4733
Na poczatek 42 1221 albo 63 12321 przy dobrej diecie i treningu napewno da efekty.

PAKO TEAM RULEZZZZZZ

PAKO TEAM RULEZZZZZZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
DJUCHO DA CI EFEKTY NA PEWNO !!
MI PO 50 TABSACH POSZŁO 5 KG I W ŁAPIE MI PODSKOCZYŁO 2 CM NO I W SIŁE MI POSZŁO DOSYĆ DUŻO . JEDNYM SŁOWEM JESTEM ZADOWOLONY Z TEGO CYKLU CO SOBIE ZROBIŁEM I MYŚLE ŻE JAK TY Z ROZWAGĄ ZROBISZ CYKL Z METKI TO BĘDZIESZ TEŻ ZADOWOLONY .OCZYWIŚCIE ŻĘBYŚ NIE MIAŁ PRETENSJI ŻE ZA MAŁO TABSÓW WCIĄGNEŁEŚ TO UŁÓŻ SOBIE DOBRA DIETE A EFEKT BEDZIESZ WIDZIAŁ W CZASIE CYKLU I PO .
MASZ JESZCZE JAKIES PYTANIA TO WAL...


PWB

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
edi dzięki za sugestie napewno skorzystam.pewnie masz racje.mi sie też wydawało że 210 tab to za dużo.a powiedz mi jak to jest z piciam wody?i jaką diete najlepiej stworzyć?z góry dzięki

"BIERZ Z ŻYCIA WSZYSTKO CO NAJLEPSZE".DJ.UCHO
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 321 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4733
Diete musisz sobie jakas ulozyc (dzial odzywianie). Musisz wcinac okolo 3 g bialka na kg ciala, 6 g wegli i tluszczy jak najmniej ok. 30 - 50 g w cały dzien. Wody trzeba pic niegazowana okolo 4-6 l.

PAKO TEAM RULEZZZZZZ
1

PAKO TEAM RULEZZZZZZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
DOKŁADNIE KIERUJ SIE TYM JAK MÓWI PAKO_L no a ja jeszcze moge ci dodać że napewno musisz chodzić na siłke
myśle że bedziesz zadowolony z tego cyklu...



PWB

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
DJ.UCHO ja ci proponuje zakupic jakies dobre bialeczko (np hitec 90 lub moze byc ovopol), do tego bcaa i jakies dobre witaminki (np Special Two firmy NOW) bo bez tego cykl bedzie marny (no chyba ze wczesniej o to zadbales). Pamietaj ze jesli masz jakies problemy z sercem, watroba lub nadcisnieniem to lepiej daj spokoj metce. LOL



#################
#Barlinek Rulezzz#
#################

--== Są dwie miłości w moim życiu: moja dziewczyna i moja siłownia ==--

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie opowiadajcie mu żeby nie może brać mniej niż 60 tabletek na pierwszy raz. Ja wziąłem 140 tab. i przytyłem 12 kg i 4 cm w bicepsie. Co prawda ciśnienie mi podskoczyło do 145/90 ale po paru miesiącach znów jest w normie


Warszawiak 1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol - jak robić żeby było najlepiej?

Następny temat

NANDROLONE-DECANOATE

WHEY premium