SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol - ANABOL TAJLANDZKi ??? PILNE ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 484
Witam Q!
zaczynam cyklik z metanabolu - Anabol - Tajlandzki 150 tabletek, + 5 strzalow OMKI , mam pytanko do was czy ktos bral ten Anabol tzn metanabol tajlandzi i jak on wyglada bo ten co mam jest w ksztalcie jakiegos peiciokata lub cos takiego dziwny wyglad kolor rozowy , naciecie na srodku tabletki jedna tabletka nie ma z tylu nic a inna ma skolei narysowanego czlowieczka co to jes co ja mam , mam to z niewiadomego pochodzenia dlatego pytam prosze o szybka odpowiedz PLISSSSSS......dzieki ;)

audaces fortuna iuvat

audaces fortuna iuvat

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twój opis wskazuje na to że jest to meta tajlandzka, ale nie bierz tego. Mój kumpel miał taką zakupił sobię 100tabletek a już po 50 wymiotował krwią. Poza tym meta na każdy organizm inaczej działa. Są różne przypadki. Jedni mogą mieć tylko wysypkę a inni mogą mieć prze...ane. Ja się zdecydowałem na 50tabs polskiej. Tajlandzka i ruska są podobno toksyczne ale dowodu na to nie mam.

viper
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 468 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1980
Viper475 a to ze kolega wymiotowal krwia po 50 to moze nie dowod ale widac co to za syf jest...:/ ja tylko jestem ciekaw co bral ktos taki jak Pudzian czy Dymek... bardzo mnie to ciekawi...

bez masy nie ma klasy...

bez masy nie ma klasy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
To proste. Pudzian bierze odzywki Olimpa, a Dymek jakis czas temu Hi-Tec'a bodajze ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 468 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1980
Spice chyba nie chcesz mi wmowic ze jada na suplach... hehe jak ktos ma 185cm i 130kg wazy to zapodawal kox rowno:) tylko ciekawi mnie co brali...

bez masy nie ma klasy...

bez masy nie ma klasy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4417
Viper475 to że twój kumpel wymiotował krwią nie świadczy o tym że akurat tajlandzka meta jest ch***wa tylko mogło to być spowodowane innymi czynnikami tj. nie stosował osłonki na wątrobę, bądź brał na pusty żołądek itp. Ja brałem dawno temu 100 tabsów tajskiej metki i powiem że na pewno jest lepsza niż ruska, na pewno mniej zatrzmuje wody. Opis tabetek świadczy że te tabsy to tajski towar, aczkolwiek skąd na innej tabletce znalazł się ludzik??? Dziwne ja nie pamiętam żeby coś takiego było - może źle się przyglądałem. Weź do tego sylimarol.

To co Cię nie zabije to Cię wzmocni!!!

To co Cię nie zabije to Cię wzmocni!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 484
no chlopaki dzisiaj zapodalem sobie cyklik tzn omka juz wjechala i metka tez narazie 1 tableta dzisiaj jutro druga itd ;) zobaczymy co sie bedzie cialo zdam rezultaty co sadze o tajlandzkiej

audaces fortuna iuvat

audaces fortuna iuvat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41
ema tez chce se zapodac anabol , oskar81 a to na watrobe brac po cyklu w trakcie czy jak z gory thx za wyjasnienie

troche metki dla sylwetki :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2803 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12744
sylimarol na wątrobę jako osłonka przed toksycznością metki.

sylimarol jedna tabletka do kazdej tabletki metki.

+

sylimarol po cyklu, dla szybszej regeneracji wątroby przez jakies 3/4 tygodnie.

pzdr.

~ ex fatiga ~

~ masz pytanie? [email protected] ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
aktualnie anabol działa

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
tajlandzki anabol :

1) anabol dispensary 5 mg
2) anabol british ph. 5 mg

pytanie ktory ?
z tego skladu najlepszy jest dispensary

CONQUER ALL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ILE POCZEKAĆ PO CYKLU?

WHEY premium