SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol-35 tabl.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 239 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2187
Czy znacie polski metanabol pakowany po 35 tabletek? Istnieje taki? Czy jest on prawdziwy czy to podróba?

Ćwicz kiedy nie możesz.
Musi boleć, aby rosło.
Żyj aby kochać.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam Krasnall,

Dzięki za szczerą odpowiedź, podzielam Twoje zdanie ale co z czym ja miałem do czynienia naprawdę było sparawdzane. Możesz mi wierzyć lub nie, ja nie mam na to wpływu, chyba, że dam Ci listek w prezencie i sam sobie będziesz mógł go sprawdzić))))).

Raz jeszcze pozdrawiam i życzę sukcesów na siłowni
Rafał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Metanabol polski jest pakowany po 20 tabletek zarówno
1mg jak i 5mg.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
To on prawdopodobnie wie ale sądze że chodzi mu o to czy jest to orginał. Ja słyszałem że można dostać Mietka pakowanego w pasek 35 tabletkowy podobno tabletki są takie same w wyglądzie. Sam też jestem ciekaw czy jest to orginał.

"w życiu trzeba tak robić żeby zrobić i się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Gohan ma racje.Innego na oczy nie widzialem i nie slyszalem o nim. Lepiej tego nie brac.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez pierwsze slysze,najlepiej wyslij mail do producenta,podobno odpowiadaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I dają gwarancję skuteczności....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maly22 jak ty tu wlazles?
/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe


Raz na wozie raz pod wozem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc jak z tym ruskim? Czy ten z niebieskim napisem METAHANEHOH i z kodem z firmy "Bio Redaktor" jest dobry, czy musi być napis METANDROSTENOLON?


Raz na wozie raz pod wozem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
firma o ile się nie myla nazywa się REAKTOR
i to zapewne nie bez powodu

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten z Bioreaktora to najlepszy ruski metan ( ma jasno niebieskie napisy i kod paskowy. Niestety to był wyrób na export. A był dlatego bo ruskim zabrali już licencję na produkcję tego środka na export. Jeżeli teraz taki dostaniesz to tylko ze starych zapasów. Obecnie dostępny jest tylko metan bez kodu paskowego z granatowymi napisami na listku. Też jest dobry, ale trochę bardziej toksyczny.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WINSTROL V

Następny temat

Sterydy-info

Wiecej