SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol + Testosteron Prolongatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1514
Prosze o rozpisanie cyklu Metanabolu + Testosteron Prolongatum oczywiście prosze tesh napisać czy brać jakieś leki czy przy takim "lajtowym" cyklu nie trzeba.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Metanabol to jeden z najbardziej znanych sterydów anabolicznych, który wykorzystywany jest zazwyczaj przez sportowców w celu zwiększeniu swojej masy mięśniowej. Niestety coraz częściej sięgają po niego nie tylko mężczyźni, ale również kobiety, ćwiczące nie tyle zawodowo, ile stricte amatorsko.
Metanabol, mimo iż przyjmowany jest drogą pokarmową, może przynieść wiele nieodwracalnych skutków ubocznych.

Warto mieć na uwadze, że środek ten, jest obecnie wycofany z rynku oraz zakazany przez FDA (Agencja Żywności i Leków).
Użycie tego typu środków dopingujących, tym bardziej przez amatorów to chęć skrócenia sobie pracy nad kształtowaniem sylwetki, ale czasem skrócić sobie można zdrowie, a w tragicznych przypadkach nawet życie.

Zazwyczaj stosuje się od 5 do 25 mg dziennie.

Testosteron prolongatum to nazwa leku, który w swoim składzie zawiera testosteron enanthate. Działanie jego polega na wolnym i stopniowym uwalnianiu testosteronu. Charakteryzuje się długim okresem półtrwania. Dawkowanie wykorzystywane w sporcie wynosi od 250 do 500 mg, co 5 dni a pierwsze efekty zauważyć można po 2-3 tygodniach stosowania. Zaobserwowano wzrost siły, masy mięśniowej, siły erekcji, czy libido. Niestety również występują skutki uboczne, takie jak:

- nadmierne owłosienie,
- impotencja,
- problemy z wątrobą,
- powiększenie gruczołów sutkowych,
- nadwrażliwość pęcherza,
- trądzik.
- wzmożona agresja.

Zdecydowanie warto przemyśleć sens stosowania tego typu środku, koszem zdrowia. Sugeruję skupić się np. na suplementacji kreatyną: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_3-Creatine_Malate-opis34748.html?gclid=EAIaIQobChMIldLKuJG-1wIVwUMYCh3EzQSOEAQYBSABEgKVDfD_BwE



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naoisz ile tego masz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1514
Ważna rozpiska tego jak mam brać, póki co mam kupione 100 Metanabolu i 5 Testosteronu ale będę dokupywał teraz w sobote narazie póki co prosze o cykl żebym wiedział ile kupić ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Nie za wcześnie na kox w tym wieku.A jak już masz brać to nie lepiej dece lub primke.Jest dużo innych koxów,które powodują mniejsze skutki uboczne jak metka czy teściu.Po nich nie będziesz miał takich spadków a mieśień będzie dobrej jakości.Wybór należy do Ciebie.

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Rzeszów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1514
Meta Rulez powiem ci tak ten cykl to nie dla mnie ale nie chciało mi się rozpisywać w poście, po prostu mój kumpel który ma 20 lat będzie to brał a nie wiem czemu akurat wybrał to ale po prostu wybrał to, więc dlatego prosze na SFD o rozpisanie tego cyklu i leków do tego.

P.S. Ja póki co koksu się nie chwytam.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cykl 100mety i 5 tescia

tydzien meta tesc

1 15mg 1strzal

2 20 1

3 25 1

4 20 1

5 - 1

Jak sutki go zaczna bolec tzn ze ma poczatki gino i bedzie potrzebny nolvadex. Clomid nie koniecznie. Po cykl na spadki kreatyna albo clen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1514
słoochaj on dokópi strzałow i Metanabolu rozpisz większy cykl. Jak napisałeś że 15mg Metanabolu na tydzień tzn. 15mg codziennie przez tydzień?? Nie wydaje Ci się że strzały Prolongatum powinny być częstsze ponieważ ma bardzo krótkie półtrwanie w organiżmie?? Metanabol brać po posiłkach w dawkach dochodzących do 10mg ??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle spokojnie prolangatum to nie primo i nie trzeba go brac co 3 dni. Jezeli to jego 1 cykl to powinno mu pojsc jakies 6-7kg. Mete oczywiscie 15mg dziennie .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1514
Rozpisz cykl na 200 Metanabolu i do tego Testosteron tesh tyle ile będzie trzeba, on wszystko kupi i napisz czy brać od razu jakieś leki, co do diety i suplementów i dobrego treningu to to ma u mnei zapewnione ale ja na koksie się nie znam więc zwracam się z tym do Ciebie. Dzienną dawke Metanabolu rozbić na kilka powiedzmy po posiłkach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mete rozbij i bierz po posilkach np: sniadanie 1 obiad 1 kolacja 1.
cykl 200mety 15strzalow test.

tydzien meta test
1 15mg 200mg
2 20 200
3 25 300
4 20 300
5 15 200
6 200
7 100
ale do tego nolvadex musi byc brany od co najmniej 6 tygodnia po 20 mg. po cyklu clenbuteron po podtrzymanie 100 tab. Jak bedziesie dobrze odzywial to 15kg ma jak w banku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1514
Słoochaj tego Metanabolu coś mało rozpisałeś bo jak to podliczyłem to wychodzi tylko 134 tab. A co do Testosteronu to może być sobie zastrzyki godzine przed siłownią?? Co do jedzenie nie martw się będzie pod dobrą kontrolą. Nolvadex od 6 tygodnia po 20mg dziennie, ale ile jedna tab. ma mg?? Ten Nolvadex brać przez 2 tygodnie następnie skończyć i od razu next dnia brać Clenbuterol?? Ile tabletek Clenbuterolu dziennie?? i o której godzinie i tak samo odnośnie Nolvadexu o której godzinie??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Egipt i SAA

Następny temat

OMNADREN 250

WHEY premium