SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta w aptece...brak dostaw ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemanko mam pytanie odnosnie mety w aptece otoz czy Wy macie problemy obecnie z jej dostaniem ? Bo ja jeszcze w pazdzierniku spokojnie dostalem a obecnie wszedzie mi mowia ze jej nie ma...Mieszkam w na tyle duzym miescie, ze apteki sa dobrze wyposazone i powinna meta byc, recepty mam oryginalne, a w kazdej aptece mi mowia , ze wstrzymali dostawy...Mysle, czy nie pojechac po zaopatrzenie do wiekszego miasta, tylko nie wiem czy jest sens...Pytam Was, czy ktos bral ostatnio mete z apteki ? Chodzi mi tu o okres grudnia - stycznia, bo jesli tak, to znaczy , ze mnie ktos robi w wala w aptece, zaznaczam, chodzi mi WYLACZNIE o okres grudzien - styczen...Nie chce brac od zadnego dilera , dlatego chcialbym wiedziec, jak to jest.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 328 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6311
skąd masz recepty i ile można wziąć na jedną receptę?

Podpis ...

Podpis ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32603
biegalem kiedys z receptami po aptekach i pamietam ze ciezko bylo ja dostac, na jedna recepte z tego co wiem wypisuje sie dwa opakowanie tj. 40tab po 5mg

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest bardzo proste. Bioreaktor wstrzymał produkcje mety, na rynku pojawiła sie spora luka. Trzeba ją czymś zapełnić, więc pewnie 80% produkcji jelfy idzie prosto na czarny rynek.


_________________
--------------------
BASEATTACK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
teraz jest pełno bionabolu bułgarskiego

" Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegając tych zasad będziesz panem samego siebie. Uczynią Cię silnym, napełnią nadzieją, wskażą Ci drogę ku wielkości ". JOE WEIDER TRENER MISTRZÓW OD 1936R.

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Okazuje sie ze jednak jest bo dzisiaj wybralem 40 tabsow a latania to fest nie ma bo 3 razy sie karne i mam 120 mety a cena o polowe nizsza niz na czarnym rynku i pewnosc ze oryginalna...Nie mowiac juz o tesciu, ktory jest zawsze dostepny a cena...hooohooh ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co lepsze deca czy testosteron ?

Następny temat

Koks w aptece...brak dostaw ???

WHEY premium