SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta-poradnik

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
!!Witam Was Serdecznie!!

Niektórzy pewnie mnie tutaj wyklną inni może nie. Ponieważ zamieszczam tutaj poradnik dla zaczynających zabawę ze sterydami w tym wypadku konkretnie z Metanabolem. Oświadczam,że poniższy artykuł ma za zadanie uświadomić chętnego do brania o zagrożeniach, które niosą SA oraz o tym (jeżeli ktoś zdecyduje się na branie) jak zaradzić skutkom ubocznum. W żadnym wypadku nie jest to art. zachęcający do brania SA.

Oto Poradnik:
Cykl Mietka Jelfy musimy wykonywać piramidalnie tzn. zaczynamy od małych wartości do największych w połowie cyklu i potem schodzimy znów do najmniejszych.
Metanabol jest jednym z najsilniejszych sterydów doustnych jest także popularny w USA ze względu na bardzo dobre przyrosty siły i masy mięśniowej jednak pomimo tego posiada dużo skutków ubocznych i lepiej nie stosować go dłużej niż 4tygodnie.
Przeciwwskazania do zażywania leku to m.in.: nadwrażliwość na lek, nowotwory, zaburzenia elektrolitowe serca, cukrzyca. Skutki uboczne: krwawienie z nosa, malenie jąder i zmniejszenie własnego testosteronu w ciele, często przejściowe zapalenie wątroby a czasem zupełne uszkodzenie (pojawiają się bóle pod prawym żebrem), powstawanie wyprysków na całym ciele, łysienie też się zdarza, różne inne objawy podobne przy zaziębieniu (bóle głowa, nudności). Jeżeli wystąpi u ciebie któryś z powyższych skutków ubocznych to odstaw lek i najlepiej idź czym prędzej do lekarza.
Działanie anaboliczne ujawnia się po 2-3 dniach przyjmowania leku, osiąga maksimum po 10-15 dniach i utrzymuje się przez okres kilku tygodni,
Mietek jest sprzedawany w postaci kremu (nieprzydatny dla pakerów) i tabletek 1mg i 5mg.
Tabletki 1mg. nie są używane w kulturystyce dlatego też przy cyklach bierze się 5mg.tabletki.
Poniżej przedstawie przykładowe branie Mietka przy cyklu 2332 który jest i tak silny dla początkujących ale różne osłonki przy braniu cyklu zminimalizują skutki uboczne.
Cykl Metanabol 2332 (70tabletek.)
1tydz.- 2 tabletki dziennie. Pierwsza tabl. rano na czczo. Druga tabl. przed snem.
2tydz.- 3 tabletki dziennie. Pierwsza tabl. rano na czczo. Druga tabl. w południe.
Trzecia tabl. przed snem.
3tydz.- 3 tabletki dziennie. Pierwsza tabl. rano na czczo. Druga tabl. w południe.
Trzecia tabl. przed snem.
4tydz. .- 2 tabletki dziennie. Pierwsza tabl. rano na czczo. Druga tabl. przed snem.

Pozatym osłonka na wątrobę-Sylimarol(bez recepty) 3 tabl. dziennie 1tabl.rano 2tabl. południe 3tabl.noc. bierz cały czas z cyklem sterydowym.Cena z ok.7zł. za listek.
Zamiast Sylimarolu niektórzy preferują Sylivit - wybór należy do ciebie.
Pozatym dobrze by było kupić sobie kompleks witamin i minerałów oraz dobrego gainera (odżywka węglowodanowo-białkowa) lub odżywkę wysokobiałkową.
W celu zminimalizowania s. ubocznych można dokupić (ale niekoniecznie) Lecytynę.
Osłonka na jądra nie jest potrzebna bo same się zregenerują przy cyklu 2332 (ale przy sporo większym jest konieczna) ale będzie to dłużej trwać nazwa tej osłonki to Clomid (nazwa handlowa-Clostilobegyt)Cena ok.15zł. Dawki 50 - 100 mg (1 - 2 tabletki) na dzień bywają wystarczające. Zaleca się branie tabletek po posiłkach. Należy zażywać każdorazowo takie same dawki. Kuracja nie powinna przekraczać 10 - 14 dni. Na ginekomastię (rosną sutki jak u dziewczyn) i odkładanie się wody w mięśnach - Nolvadex ale nie jest potrzebny (chyba że masz dużą tendencję do odkładania się tkanki tłuszczowej). Zastosuj go dopiero wtedy gdy poczujesz jakieś złe objawy jak: retencja wody, swędzenie, pieczenie sutków. Cena to jakies 11zl za 30 tab,w aptece 10mg, a 20 mg zdaje sie sa po 18 zl ale nie jestem pewien. Dawkowanie to 1 do 2 tab dziennie przez 10 dni. Na prostatę Armidex jak macie kasę to możecie kupić bo podobno jest drogi. Na łysienie a i zarazem na prostatę można użyć lek -Fincar. Dodatkowo na łysienie użyj szamponu - Nizoral. A na syfy - kąpiel w wannie 2razy dziennie z dodatkiem soli leczniczej.
Pozatym dużo ćwicz, zarzynaj mięśnie i jedz ok.4500-5000kcal. 2,5-3g.białka na kilogram masy ciała. 3-4g.węglowodanów na kg. masy ciała. 1gram tłuszczu na kg.masy ciała.
Po tym cyklu możesz się spodziewać ok. 5kg mięśnia lub więcej wszystko zależy od jedzenia, ćwiczenia i odpowiedniej ilości odpoczynku. A na sile uzyskasz ze 15kg.



"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"
1

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Co do dawkowania to mam jeszcze taką opinię:
Mówisz ze utrzyma wlasna produkcje hormonalna w nocy- ale przeciez przy braniu metanabolu ta produkcja hormonalna
(tu chodzi glownie o testosteron) zostaje w znacznym stopniu zredukowana wiec zbytnio organizm nie bedzie mogl korzystac
z wlasnych zasobow hormonalnych. Przypuszczalnie Metanabol zahamuje Ci jadra wiec bedziesz mial wytwarzane o ok.40
procent mniej wlasnych zasobow testosteronu i wtedy obojetnie kiedy podamy Mete to poziom testosteronu wzrosnie tak samo.
A tak jak Ty mowisz zeby podac Mete co 3godziny to mozna tylko narazic sie na wieksze skutki uboczne.
Przy Twoim podawaniu Meta bedzie dzialala bardzo silnie ale tylko przez ok. 12godzin -Ale to taka moja
opinia. Wrazie czego wyjasnij mi to dokladnie.

Pozdrawiam!

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
a co myslisz zeby po tym cykliku zastosowac hcg????

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.Meta rano naczczo? Głupota! Tylko po posiłku!
2.Sylimarol zawsze tuż po metce.
3.Autor nie jest w stanie przewidzieć ile komu pójdzie. To sprawa wielce idywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomijam ceny, które już są nieaktualne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
no bierz bierz metke na czczo to zobaczysz jak dlugo twoja wotroba wytrzyma

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mam jeszcze taki p.o.j.e.b.a.n.y dzial Ring

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Nie wiem po co to napisałeś.Nic nowego nie wnosisz oprucz genialnego sposobu brania metanabolu na czczo.Zresztą tego co widzę to jest to zlepek tekstów żywcem przepisanych paru polskich stron internetowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
PAC(er)MAN no to Cię pojechali

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niepotrzebnie to napisałeś, zanim się bierze trzeba wiedzieć sporo więcej, poza tym popełniłeś sporo błędów merytorycznych - kto ci powiedział aby
m. przyjmować na sen, szczególnie przy takim rozdziale dawek. Jeżeli dwie
dawki dziennie to ostatnia najpóżniej wczesnym popołudniem, jeśli więcej,
to proporcjonalnie tabletka co 3-4 godz. Problemem metandienonu jest nie
tyle jego wpływ androgenny, co duża retencja wody i elektrolitów(vide nadciśnienie, arytmia) i wahania profilu lipidowego, w dużym stopniu będące wynikiem dodania grupy 17-a-alkilowej. Różnice widać przy porównaniu z boldenonem, który posiada podobną strukturę chemiczną do metandienonu lecz nie posiada grupy 17-a-methyl-17-b-hydroxylowej dodawanej do form doustnych (ale to dla ciekawskich:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Walnąłeś się też z Arimidexem i prostatą, a zamiast lecytyny, którą polecasz lepiej stosować lycopene (hamuje rozwój raka prostaty i korzystnie wpływa na profil lipidowy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
!Witam !

Wiadomo, że mogą być tutaj pewne błędy dlatego też miałem nadzieję że to co jest to poprawicie-no i tak się stało A co do tego na czczo to zgadza się walnąłem wielką głupotę pisałem ten cały tekst o 1 w nocy i mi się nie chciało myśleć i wysłałem z pewnymi błedami, które na szczęście poprawiliście. Aha ktoś napisał, że jest to zlepek z kilku stron-jest to bzdura zlepkiem jest tylko początek 2-3zdania, resztę napisałem sam z pamięci.

Pozdrawiam!

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Aha bez urazy Basic Powiedz mi czemu niby walnąłem się z tą prostatą?
A jeżeli chodzi o dawkowanie to dobrze napisałem - jeżeli mamy w dniu do wzięcia 2 tabsy to powinniśmy je brać w równym odstępie od siebie czyli co 12godzina. A jeżeli 3tabl. na dzień to 24/3=8godz. Ceny też są troszke niezgodne-np. Clomid jak ostatnio kupywałem to kosztował na receptę ok. 7zł, Nolva ok 15zł, Mietek 4,50 za 20 tabl.

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stanozolol 10 ml?pilne!!!

Następny temat

Superanabolon + Winstrol

WHEY premium