SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta na początek?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 153
Witam serdecznie! Wiele rozmyslałem nad tym tematem, nad saa, nad tym czy to w ogole mi to potrzebne i doszedlem do wniosku ze chcialbym sprobowac.. Wiem czym to grozi, jakie mogą byc konsekwencje, czym moze to skutkowac ale jestem zdecydowany i mam nadzieje ze pomozecie. Wiele czytałem na ten temat, nie jestem zielony. Chcialbylm spróbowac z metą na poczatek z racji tego ze no nie ukrywam, boje sie troszke wkuwania. Dodam ze diete staralem sie trzymac ale wiele wczesniej z tego nie wychodzilo. Teraz wszystko byłoby na 100%. Mam juz nolve i cloma oraz 200tab mety. Co o tym myslicie? myslalem zeby dac 30 mg ed
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15272
Na saa regeneracja jest dużo szybsza
Aczkolwiek doczytałem teraz, że wracasz do ćwiczeń po przerwie więc powinieneś poćwiczyć parę miesięcy na sucho.

Zmieniony przez - marsyl1976 w dniu 2012-11-08 16:54:56

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15272
Wypełnij
https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 153
Jestem nowy na forum i nie bardzo obcykałem jeszcze profil itd heh, wiec moze wpisze to co wiem tu w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Skopiuj, wklej tu i wypełnij tę ankietę!

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15272
Wejdz w link któri ci dałem skopiuj i wypełnij

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 153
WIek 21, wzorst 180, waga 70(wiem malo) co do wymiarow bedzie z tym problem bo nie mam centymetra;/ staz na siłowni prawie 2 lata, trening jak narazie FBW bo jestem po powrocie na siłke (jezeli o to chodziło) jestem ektomorfikiem, stan zdrowia bardzo dobry, przemiana materii super mega dobra... jezeli to wystarczy to bardzo prosze o pomoc i z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
co tutaj kombinować ,jak się naczytałeś to wiesz 30 mg dziennie podzielone na 3 porcje po 10 mg odblok clom 50 mg lub nolva 20 mg do 3 tyg,zaczynasz 24 h po ost metce.Dopnij dietę bo waga mała.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 153
rozumiem, ale ciagnąc 1-6 czy 1-8?? druga sprawa to to ze mam ciezka prace fizyczną, napewno regeneracja na metce byla by lepsza ale teraz pytanie. Lepiej zrobic cykl teraz gdy mam pracę czy lepiej potem gdy juz pracy nie bedzie?? chodzi o mniejsze obciązenie(praca sezonowa) i czy warto probowac z tą metą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22648
Podepnę się do tematu:
Około rok temu zrobiłem swój ostatni cykl sterydowy 1-10 enan 200mg e4d, odezwała się kontuzja kręgosłupa i zaczołem trenować boks a siłownia zeszła na dalszy plan.
Obecnie znowu poswięcam 100% mocy w siłownię, aktualnie odrabiam spadki na kreatynie, ważę 85 kg przy 180cm. Musze złapać jeszcze pare kg na sucho, i cos przykoksic Jaka dawkę mety dać na 1 cykl?
Nie mam narazie dostepu do zastrzyków

Zmieniony przez - przempek w dniu 2012-11-07 20:52:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Nie lepiej pojechac troche na sucho? Odrob spadki, zalap troche kilosow na dobrej diecie, pamiec miesniowa zadziala rowniez.
Meta proponuje 1-7 30mg ed

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
smoksokobijec
rozumiem, ale ciagnąc 1-6 czy 1-8?? druga sprawa to to ze mam ciezka prace fizyczną, napewno regeneracja na metce byla by lepsza ale teraz pytanie. Lepiej zrobic cykl teraz gdy mam pracę czy lepiej potem gdy juz pracy nie bedzie?? chodzi o mniejsze obciązenie(praca sezonowa) i czy warto probowac z tą metą
6 tyg to minimum optymalnie 7-8

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stanazol + Testosteron - jaki odblok

Następny temat

Enan+ meta

WHEY premium