SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta- gra warta świeczki?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1703

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20,5

Waga

72

Wzrost

175

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

113

Obwód uda

55

Obwód talii

84

Staż na siłowni

4,

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2,5/4/1,5

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1-6 meta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3905
Witam
Jestem tu od 2009, trochę się naczytałem, troche się nasłuchałem i troche juz naoglądałem(takich ludzi jak M. Karmowski, R. Słodkiewicz, Akop i wielu inych polskich jak i zagranicznych kulturystów) głównie na ich wiedzy bazuje, pisze to bo, żebyscie wiedzieli, ze nie siedze w tym od wczoraj i proszę o szczerą podpowiedz, pytanie jest proste i krótkie, chodzi mi o mete.

Czy warto jest pobawić się w
1-6 meta 30mg ed
pod koniec wrzucić kreatyne na ograniczenie spadków, czy wogólę bedzie sens bawić sie w ten srodek solo?

Nie chciałbym najść wodą, przytyć 4-5kg pocieszyc sie sila wydać siano i po cyklu góvno mieć.

Czy lepiej na spokojnie kupic sobie kreatynke na 10 tyg i tyle?
Poprzedni cykl nie przemyślany, szczeniacki 2 lata temu 1-6 meta 4-8 wino, szalu nie bylo, duzo spadlo, po cyklu zero podtrzymania nic.
Teraz trzymam diete, trening, na igłe jeszcze troszkę, dlatego pytam czy warto wrocic do metki solo lecz z wieksza wiedza i planem, czy to strata czasu siana itd

Zmieniony przez - alkalyn16 w dniu 2013-09-17 22:47:24

Zimna, wierna, czasami ciężka - ale zawsze na Ciebie czeka


SZTANGA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
lepiej kreatynke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 156
Ja bym walil mete 8 tyg
1w 20mg ed
2w 30mg ed
3-4 w 40mg ed
5w 50mg ed
6w 40mg ed
7w 30mg ed
8w 20mg ed
Kup bialko z 80 % i bedzie ok, przynajmniej ja tak uwazam, zaden ze mnie bodybuilder wiec apteki na raz nie musze wciagac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
a po co mu ta dziwna piramidka?
białko 80%?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Ostatnio kumpel ziadl setke 1raz i bardzo zadowolony a na spadki daa imonohydrat zakupil i prawie to samo zostalo. Kazdy inny jest czy warto ? Kazdy inne doświadczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ojojoj jak czytam to rowniez polecam kretke wszystkim trzem panom ;) bez urazy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 527 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4937
Od metki napewno wjedzie więcej niż od kreatynki.
Jeśli myślisz, że wiedza jest lepsza i po uda ci się to utrzymać to wiadomo, że warto
A to czy zalejesz się wodą zależy od tego co wrzucisz na talerz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3905
Talerz trzymany konkret, wiec ok.
Czyli meta + mono na koniec?
Nie chce wody w mieśniach to nie lepiej jabłczan?
Czy wiedza lepsza, to napewno, tylko pytanie czy i nawet z ta wiedza(dieta, trening, suple po cyklu itd) wplynie na to ze po cyklu wszystko nie ucieknie?

Zimna, wierna, czasami ciężka - ale zawsze na Ciebie czeka


SZTANGA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 672
alkalyn16
Talerz trzymany konkret, wiec ok.
Czyli meta + mono na koniec?
Nie chce wody w mieśniach to nie lepiej jabłczan?
Czy wiedza lepsza, to napewno, tylko pytanie czy i nawet z ta wiedza(dieta, trening, suple po cyklu itd) wplynie na to ze po cyklu wszystko nie ucieknie?


Po krótce, 800 kury dziennie, 3-4 torby ryżu + warzywa i nie ma bata, jeśli będziesz trzymał dietę, żeby COKOLWIEK spadło. Jak spadnie, znaczy, że tniesz w ch**a ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
mashet
alkalyn16
Talerz trzymany konkret, wiec ok.
Czyli meta + mono na koniec?
Nie chce wody w mieśniach to nie lepiej jabłczan?
Czy wiedza lepsza, to napewno, tylko pytanie czy i nawet z ta wiedza(dieta, trening, suple po cyklu itd) wplynie na to ze po cyklu wszystko nie ucieknie?


Po krótce, 800 kury dziennie, 3-4 torby ryżu + warzywa i nie ma bata, jeśli będziesz trzymał dietę, żeby COKOLWIEK spadło. Jak spadnie, znaczy, że tniesz w ch**a ;)


Chyba bym umarł z głodu na takiej diecie

Ja uważam,ze robienie cyklów z samej mety to pomyłka 6 tygodni to bardzo krótko. Stak z tesciem jest SI;)

joł!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 672
Modafen
mashet
alkalyn16
Talerz trzymany konkret, wiec ok.
Czyli meta + mono na koniec?
Nie chce wody w mieśniach to nie lepiej jabłczan?
Czy wiedza lepsza, to napewno, tylko pytanie czy i nawet z ta wiedza(dieta, trening, suple po cyklu itd) wplynie na to ze po cyklu wszystko nie ucieknie?


Po krótce, 800 kury dziennie, 3-4 torby ryżu + warzywa i nie ma bata, jeśli będziesz trzymał dietę, żeby COKOLWIEK spadło. Jak spadnie, znaczy, że tniesz w ch**a ;)

Chyba bym umarł z głodu na takiej diecie

Ja uważam,ze robienie cyklów z samej mety to pomyłka 6 tygodni to bardzo krótko. Stak z tesciem jest SI;)


Koleś waży 72kg. Ja sam mam 86 i jem pod 4500.


Zmieniony przez - mashet w dniu 2013-09-18 23:32:40

Zmieniony przez - mashet w dniu 2013-09-18 23:33:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolongatum (Enan) Pytanie teoretyczne

Następny temat

5 strzalow omnadren + 180 winstrol

WHEY premium