SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta Bulgarska i omnadren 250 ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 484
Witam !
Jestem nowy na formu, mam jednak pytanko co myslicie o cyklu 200 mety bulgarskiej + 10 omki wszytsko w 4 tyg, jakie efekty mieliscie po takim cyklu czy ktos bral itp, czy ktos bral wogule bulgarska mete. Bralem juz SAA i ten temat znam dobrze chce uslyszec poprostu wypowiedzi innych

audaces fortuna iuvat

audaces fortuna iuvat

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
siema jak brales juz tyle koksu to niezle widze ci poszlo ale wiesz powiem ci tak ja bralem omke superke i mete pewnego razu i poszlo bardzo ladnie ale mowie ci nie bierz mety to jest najgorsze wez moze jeszcze raz superke oki tak bedzie lepije pozdrowka

zyc szybko umierac mlodo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
4 tyg to zdecydowanie za krotki okres na ata ilosc sterydow, rozloz to na 6-8 tyg
200 metki najlepiej rozpisac w systemie 3 4 5 6 5 4 3 co da sie 7tyg lacznie, omnadren zacznij od 1amp/tyg poprzez 2 amp zjezdzajac ponownie do 1amp, koniecznie do tego nolvadex ze wzgledu na duza moc adrogenna branych przez ciebie sterydow a po cyklu clomid na odlblokowanie czynnosci jader i przysadki mozgowej

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
brales saa rozpisane przez kolegow idiotow a tematu nie znasz wcale
10 omki luz na 8-10 tyg (minimalny czas)
metka max 6 tyg bez piramid oczywiscie z przodu

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 484
hmmm....kolegow idiotow no nie wiem moi koledzy brali 400 metki bulgarskiej i 30 omki na 6 tygodni, efekty za***iste a dlaczego twierdzicie ze 200 metki i 10 omki na 4 tyg to za duzo ?? co moze mi po tym sie stac ?? Ile tego nolvadexu powinienem lyknac w czasie cyklu .

audaces fortuna iuvat

audaces fortuna iuvat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
4 tygodnie? czemu tak dlugo stary to mozna w 3 dni w***ac hahaha

P.S. pozdrow kolegow

-=NPC CreW=- FoReVeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
to po co sie pytasz kiedy twoi koledzy mieli za***iste efekty, dokup drugie 200 metki i 10 omki i kluj czym predzej

pamietaj aby nie brac zadnego nolvadexu i clomidu bo to oslabi w twoim wypadku dzialanie koxow

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Ale masz fajnych kolegow-poznasz nas z nimi,moze sie nauczymy jak dobrze koksowac....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Ja tez chcę ja też.

Grzegorz :)
O wszystkim decyduje środowisko.
Dlatego anioły fruwające w niebie mają piękne skrzydła,
natomiast anioły chodzące po ziemi mają piękne nogi.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
siema wszystkim jestem nowy i stary jak chcesz wziasc 10 omek i 200mety w ciagu 4 tyg to malo wez jak cos to rozloz na wiekszy okres a wogole jakies cykle miales juz czy jeszcze nie??i nie bede dawal ci rad typu wez sobie lepiej winko albo dece bo nie ma sensu

zyc szybko umierac mlodo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 724 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6791
kolejny szczeniak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
ej drifter o co ci chodzi czy powiedzialem cos zle? a szczeniakiem nie jestem bo wiele starszy odemnie nie jestes a dalem mu poprostu rade ze jezeli jak juz chce wziac to niech sobie ten cykl rozlozy na wiecej tygodni niz 4 ktore sobie zaplanowal bo to za malo a nie bede pisal ze lepiej wziasc dece lub winko nie ma chyba sensu no nie?? bo i tak to nic nie zmieni i niech lepiej wezmie sobie to co ma wziasc i prze dluzszy okres czasu albo polowe mniej a reszte nie odrzuci nie mam do nikogo pretensji ale wez juz od razu nie wyskakuj z tgo typu tekstami bo nie ma sensu a to ze jestem nowy to nie znaczy ze nic sie nie znam narka

zyc szybko umierac mlodo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podróbki czy Orginały zobacz sam!!!!!!

Następny temat

winstrol/- dawkowania i zdjecie.

WHEY premium