SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta + Winko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
Witam,
jak byście brali wino z metą ? Jest to drugi cykl. Przede wszystkim jakie wino byście mi polecili ? Myśle o depo, ale nie jestem specjalistą. Co do tego dołożyć ? Z góry dzięki i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
No właśnie tak myślałem. Zostanie troche nolvy na następny cykl (chyba teścia, ew winka) Dzięki jeszcze raz wszystkim i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8797
2 orale=niedobrze, ale generalnie mozna by polaczyc obia srodki w mniejszych ilosciach ale.... po co kombinowac ? a co do sensu tego polaczenia to tez jest wiele watpliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
No właśnie też tak pomyślałem, ale widziałem jeden temat tutaj na forum. Ktoś już tak brał... Co do wina, to wziąłbym depot, ale nie wiem ile tego bym miał brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
https://www.sfd.pl/temat297513/

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8797
nie ma znaczenia obydwie wersje zawieraja 17-alfa

jesli to doepiro 2 cykl to pewnie nie ma co rzezbic tym winkiem

wypelnij ankiete to napewno chlopaki poleca cos "bardziej typowego" na 2 cykl

domyslam sie ze 1st byla meta solo to teraz wrzuc prop/prolo solo - prosto i efektywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
No dokładnie Ziemniak`u
1.WIEK: 18
2.WAGA: 75
3.WZROST: 177
BICEPS: 37
KLATA: ?
UDO: ?
TALIA: ?
5.STAZ NA SILOWNI: ze 2 lata
6.DIETA
BIALKO: 2-3g/kg
WEGLOWDANY: 400g ?
TLUSZCZ: ?
ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta 100
CEL CYKLU: siła
ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: kilka miechów
TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): wbrew wadze dobrze wyglądam



Nie wiem ile pożyje, bo dzisiaj na kompa w***ało mi się z 20 trojanów itp.

Zmieniony przez - bieron w dniu 2007-04-16 21:53:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8797
zrob

prop
1-7 75mg e2d (apteka 50mg)

lub

prolo
1-8 200mg ew

bedziesz zadowolony
chodz nie ukrywam ze troceh za wczesnie startujesz, ale na swoim przykladzie wiem ze tego sie nie da powstrzymac ....

nie zapomninaj o zdrowiu podczas cyklu (omega , aspargin, lecytyna, zynkas forte, wit c, b complex, multi ...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Ja tak bralem i bylo fajnie wino unichemu w sloiczkach i meta akrihin do dzis milo mi sie patrzy na te rozstepy

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
No oczywiście nie odstępuje od witamin, zma i paru innych. Ziemniak87, masz racje, można się od tego uzależnić Lookne na tego teścia, dzięki za uwage.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8797
nie ma sprawy





dawaj soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
propa zapodaj a dla mnie polaczenie wino meto jakos nigdy nie przemawialo

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie białego %-)

Następny temat

Rozsadny cykl...

WHEY premium