SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam możliwość zakupienia 100 tabletek polskiego metanabolu za 45 zł.
czy według was ta cena nie jest podejrzanie niska?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 215
W Warszawie Polska koło 80-90 a rosja po50 -55 ja sobie załatwiałem rosje z Gdańska za 35 więc 45 to troszke dziwna cena

Datas

Datas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
W aptece kosztuje 5zł z groszami za 20 sztuk, więc 100 kosztuje poniżej 30zł, jeśli ktos ma towar z apteki to i tak sprzedając po 45 zarabia prawie 20zł na setce, więc jest to jak najbardziej możliwe. Jeśli wygląda jak prawdziwy polski metanabol, to myślę, że jest to prawdziwy polski metanabol. Jeśli nie widziałeś oryginału napisz, odpalę skaner i wrzucę fotki albo idź do apteki i zagadaj czy możesz obejrzeć metanabol, jak ci dadzą to spox nie to do innej apteki.
Powodzenia i pozdrawiam.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem tylko tyle, u mnie na 100 % była by to popdróba, ale tak jak powiedział gochan jest mozliwe , ze bedzie to oryginał, dla przykładu podam ci tylko, ze w moich okolicach meta polska stoi ok 90 zł, a były czasy, ze dochodziła do 120, ale wtedy ktos by musiał byc frajerem, ze by tyle kasy na to wydac, pozdrawiam

Bez mety nie ma sylwety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie podejrzanie za mało , chyba że dealer to twoj kumpel.... w moich okolicach polska metka sie ceni po 70zeta i wiecej



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali niepotrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
polska metka hmmmmm ja nie wiem przynajmniej u mnie w gdansku nie mozna jej dostac juz on 3miechuw i slyszalem ze jelfa przestala ja produkowac no ale nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
produkuja, produkuja, jakby przestali to chyba by w połowie siłowni czarna flaga wisiała

Bez mety nie ma sylwety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Według mnie ta cena jest troche za niska ,a tak na marginesie w Katowicach 100 mety jest po 80zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 546 Wiek 58 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28657
dziwne mroczek ja jestem z gdanska i
moge miec metke z 3 pewnych zrodel

cena od 60-70zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Polską za 60-70 zł w gda hmmmm nie wiem skand ja bierzesz ale zbil bys na tym niele siano jak bys sprzedawal:] bo ja jak kupowalem to za 80z i tez z 3 źrudeł. Ale miesiac temu tez miales do niej dostep??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
u mnie polska kosztuje 70-80zl
A ruska 35-50

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie ruska najtaniej była po 25zeta ale nie dla wszystkich , a właściwie to tylko dla mnie



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali niepotrafią skakać ]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat jak brać metke

Następny temat

najlepsza kuracja!!!!!!!!!!!

Wiecej