SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta, enan bóle watroby

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 244
Witam od 9 dni jestem na cyklu metanabol 30mg ed, test enan 250/4.
Problem jest w tym ze chyba watroba napuchla i czuc jej klucie i bole, przed cyklem robilem badania ast alt sa w widelkach, jako oslonka leci liv52 1 tabs do 1 tabsa mety zmienic oslonki moze czy odstawic metanabol badania zrobie w poniedzialek. Dodam ze 9 miesiecy temu robilem taki sam cykl i nie bylo żadnych problemow wtedy jako oslonka lecialo esentiale. Klucie jest obok wyrostka a bol czuc w okolicach pepka i mam duze wzdecia.


1. WIEK: 22
2. WAGA: 84
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 112
-udo: 64
-talia: 87
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2lata
6. DIETA:
-białko: 2g
-węglowodany: 4
-tłuszcz: 0,8
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:meta+enan
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 9 miesiecy
11. POZIOM BF%: 16
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 160
-przysiad: 140





Zmieniony przez - lajon33 w dniu 2017-06-09 14:57:12

Zmieniony przez - lajon33 w dniu 2017-06-09 15:02:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
To nie wątroba . Sprawy jelitowe itp . Patrz co jesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 244
Od przedwczoraj sie zaczelo wieczorem wtedy zjadlem ryz z kurczakiem jogurt naturalny i lyknalem tabletke, wczoraj rano platki owsiane z mlekiem lyknalem tabletke, pozniej fasolke bo nie moglem sie oprzec xD, nastwpnie 4 jajka, ryz z kurczakiem, ryz z kurczakiem w miedzy czasie jogurt naturalny, jogurt 7 zboz i 2 activie bo bylem przekonany ze to sprawka jelit dzisiaj nie bralem mety i bole powoli ustepuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94260
Ja nie toleruje np żadnych płatków owsianych itp
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 244
W takim razie moze to sprawka twgo jogurtu naturalnego bo od niego wszystko sie zaczelo... oslonki zmienic czy liv zostawic tak jak jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
U Mnie rowniez po platkach ows nadety brzuch, gazy dlatego ich nie jadam. Odstaw platki na pare dni i zobaczysz czy przejdzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 244
Ale wlasnie platki dopiero pierwszy raz od 2 tygodni jadlem wczoraj a dzien wczesniej wieczorem zaczelo mnie kuc obok wyrostka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94260
Mnie też trochę kuło ale miałem wesele więc 3 dni picia i żarcia dałem lekkostrawne posiłki i wszystko wróciło do normy ale jutro mam grilla więc pewnie znowu będzie dyskomfort. Ja z osłonek lecę hepatil 6tab ed ostropest 20gr i 20 siemia lnianego
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 244
Wiec dorzuce do livu52 hepatil lub esentiale i lykne jakas no spe do tego na te jelita ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94260
Weź sobie ziarna ostropestu i lnu koszt nie duży.
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Fasola, jogorty,platki, zboza jeslita moga Ci dokuczac na 100% Jak kolega wyzej ostropest i len fajna sprawa. Tylko tez palki nie mozna przegiac bo jak sypalem na oko to mi sie pojawil bol w okolicy trzustki i okazalo sie ze to wlasnie jeslita reaguja na za duzo blonnika (jeszcze wtedy babki plesznik i jajowata szly). A od roku przy oralach jem FORMOTIVA LIVER SUPPORT i proby w miare spoko i jesli faktycznie jest tam to co pisza to bdb cena.
1

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tiromel

Wiecej