SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Meta, Oma, Deca, Winko i PCT do tego.

Wysłana -
Witam ponowie, Panowie mam pytanie, od zeszłego poniedziałku jestem na cyklu, wczoraj poleciał drug strzał omy. Co 3 dzień jem 1/2 tabletki Aromasin. Dzięki bogu nie mam jak kiedyś i nie pompują mi się piszczele ani dół kręgosłupa ale wczoraj obudziłem się w nocy cały zalany potem. Czy to normalne? I drugie pytanko, mam rozpisane 400 mg deki ew, czyli jak biję co poniedziałek te 400mg jest ok, czy koniecznie muszę rozbijać na 2 shoty?
Wysłana -
Nikt nic?
Wysłana -
Koniecznie nie musisz rozbijac ale jesli masz mozliwosc to rozbij..jesli chodzi o potliwosc to nie wiem czym to moglobyc spowodowane
Wysłana -
Aha, bo mi tak w sumie pasuje, co poniedziałek 2ml deca, co 5 dni 1ml susty, a 5 tyg. deca co pon susta pon i czwartek i bez problemu co kiedy i jak.
Wysłana -
Zamiast co poniedziałek 400mg deca mogę bić po 200 w poniedziałek i czwartek?
Wysłana -
mozesz
Wysłana -
Panowie wiem że to głupie ale zapomniałem się i w bark zrobiłem 2ml shota gdzie barki mam dość małe. Od wczoraj mega rwie mnie bark, miejsce iniekcji piecze, a kiedy nacisnę na to miejsce to już tragedia. Zawsze biłem po 1ml w bark, a pompkę naszykowalem pod udo, a odruchowo w bark poszło. Do lekarza czy przejdzie?
Wysłana -
Panowie jestem w 12 tyg.:
1-6 metka 30 mg
1-14 deka 400 mg week
1-6 omka 250 mg co 5 dni
7-16 omka 250 mg dwa razy w tyg poniedziałek i czwartek
11-19 winko 40/50 mg dziennie

Czy mogę go trochę zmodyfikować na:
1-20 deka 400 mg week
7-22 omka 250 mg dwa razy w tyg poniedziałek i czwartek

Ponieważ nie chce schodzić z masy przez co najmniej 4-5 mc jeszcze. Czy mogę przedłużyć tę dece i omke czy zmienić środki teraz, jeżeli tak to enan i co do tego typowo masowego?
Strona 7 z 7
Dodaj odpowiedź