SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta, Oma, Deca, Winko i PCT do tego.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4019
Witam ponowie, Panowie mam pytanie, od zeszłego poniedziałku jestem na cyklu, wczoraj poleciał drug strzał omy. Co 3 dzień jem 1/2 tabletki Aromasin. Dzięki bogu nie mam jak kiedyś i nie pompują mi się piszczele ani dół kręgosłupa ale wczoraj obudziłem się w nocy cały zalany potem. Czy to normalne? I drugie pytanko, mam rozpisane 400 mg deki ew, czyli jak biję co poniedziałek te 400mg jest ok, czy koniecznie muszę rozbijać na 2 shoty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4019
Nikt nic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Koniecznie nie musisz rozbijac ale jesli masz mozliwosc to rozbij..jesli chodzi o potliwosc to nie wiem czym to moglobyc spowodowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4019
Aha, bo mi tak w sumie pasuje, co poniedziałek 2ml deca, co 5 dni 1ml susty, a 5 tyg. deca co pon susta pon i czwartek i bez problemu co kiedy i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4019
Zamiast co poniedziałek 400mg deca mogę bić po 200 w poniedziałek i czwartek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
mozesz
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4019
Panowie wiem że to głupie ale zapomniałem się i w bark zrobiłem 2ml shota gdzie barki mam dość małe. Od wczoraj mega rwie mnie bark, miejsce iniekcji piecze, a kiedy nacisnę na to miejsce to już tragedia. Zawsze biłem po 1ml w bark, a pompkę naszykowalem pod udo, a odruchowo w bark poszło. Do lekarza czy przejdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4019
Panowie jestem w 12 tyg.:
1-6 metka 30 mg
1-14 deka 400 mg week
1-6 omka 250 mg co 5 dni
7-16 omka 250 mg dwa razy w tyg poniedziałek i czwartek
11-19 winko 40/50 mg dziennie

Czy mogę go trochę zmodyfikować na:
1-20 deka 400 mg week
7-22 omka 250 mg dwa razy w tyg poniedziałek i czwartek

Ponieważ nie chce schodzić z masy przez co najmniej 4-5 mc jeszcze. Czy mogę przedłużyć tę dece i omke czy zmienić środki teraz, jeżeli tak to enan i co do tego typowo masowego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zakup igiel i strzykawek w niemczech

Następny temat

zbicie prolki - wyniki badan

WHEY premium