SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta, Oma, Deca, Winko i PCT do tego.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4019
Dzięki wielkie kolego, zrobię jak mówisz. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1800
No nie ma sprawy jak coś to pisz...,
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4019
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Andro podrobek z tego co wiem nie ma,dla pewnosci mozesz wstawic zdjecie w temat Doping zdjecia..
Co do hcg kupujesz insulinowke,najlepiej ze zdejmowana igla,zakladasz najpierw zwykla igle,naciagasz plyn i wlewasz do proszku i to sie samo miesza i wciagasz to spowrotem,zmieniasz igle na ibsulinowa i wbijas podskornie(zobacz na yb) tyle ile potrzebujes a resxte do lodowki i wbijasz wtedy kiedy znow musisz ale igla ta sama
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4019
Ale te 5k iu mam na dwa shoty mieć, nie mogę tego płynu nabrać do strzykawki, wlać do ampułki z prochem i spowrotem do strzykawki, później wbić 0,5ml resztę do lodówki i po 3 dniach zmienić igłę i wbić drugie 0,5?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
O ile dobrze mi wiadomo to 3 soki na 1 foto mogą być i cen też nie podajemy . A co do pytania to tak wyglądają soki z andro. Jak masz wątpliwości to przygarne z checia
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
danekdanek90
Ale te 5k iu mam na dwa shoty mieć, nie mogę tego płynu nabrać do strzykawki, wlać do ampułki z prochem i spowrotem do strzykawki, później wbić 0,5ml resztę do lodówki i po 3 dniach zmienić igłę i wbić drugie 0,5?

Dokladnie to napisalem i do tego ze nie musisz zmieniac igly przy drugim zastrzyku po tych przykladowo 3dniach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4019
Ale mi chodziło o zwykłą strzykawkę 2ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nie kombinuj, załaduj całość płynu do insulinówki i tym strzelaj na 2x.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
danekdanek90
To jak z tymi dawkami?

Dokladnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zakup igiel i strzykawek w niemczech

Następny temat

zbicie prolki - wyniki badan

WHEY premium