SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Met - Rx - MultiVitamins

temat działu:

Met- Rx

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11555

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786



Met-RX MultiVitamins - 30 kapsułek

OPIS PRODUKTU


Met-RX MultiVitamins to preparat będący źródłem doskonale zbilansowanych pod wzgledem ilości i proporcji: witamin i składników mineralnych. Przeznaczony jest przede wszystkim dla sportowców i osób prowadzących intensywny tryb życia - również narażonych na stresy i zmienne warunki pogodowe. Mogą go stosować wszyscy, którzy posiadają zwiększone zapotrzebowanie na witaminy i minerały lub niedobory tych związków odżywczych w diecie.

Met-RX MultiVitamins pozwala cieszyć się dobrym zdrowiem, pomaga chronić organizm przed infekcjami i chorobami, a także poprawia kondycję włosów, skóry i paznokci. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego, pozytywnie oddziałuje na ośrodkowy układ nerwowy. Wpływa również na stan kości i stawów, pomaga zapobiegać kontuzjom. Preparat ten jest pomocny w czasie rekonwalescencji - inicjuje bowiem szybszy powrót do zdrowia.

Met-RX MultiVitamins umożliwia utrzymanie dobrej formy psychofizycznej, a także pozwala na przeprowadzenie sprawnych procesów anabolicznych. Zapobiega zmęczeniu, posiada właściwości antyutleniające i pomaga chronić organizm przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.

Met-RX MultiVitamins zalecany jest do stosowania profilaktycznego, w celu wzmocnienia kondycji zdrowotnej.
Ilość
30 kapsułek
Smaki

Bez smaku
Składniki kluczowe
Witamina D 5lg (200 I.U.)
Witamina E 20,13mg - TE (30 I.U.)
Witamina C 60mg
Tiamina (Witamina B1) 12mg

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-13 21:51:58

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
Polecam u mnie sie rewelacyjnie sprawdziły i naprawde polecam zwłaszcza tym którzy sie zastanawiaja nad tymi multiwitaminami. Daja kopa konkretnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Zawsze po ich połknięciu boli mnie brzuch. Nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
POLECAM GORąCO...w sumie to kupuje tylko te witaminy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 436
jesli sie popija te tabletki napojem gazowanym to potem boli brzuch

biorę te tabletki Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2043
Przeziębienie mnie brało jak je łykałem i zazwyczaj na drugi dzień już jestem złamany a przy tych mi przeszło łagodnie, mogło wpłynąc na to wiele rzeczy ale ja stawiam że to metrixy mi pomogły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 441 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11278
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
A co w nich dobrego?

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 441 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11278
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Ponad 100% RDA są 3 witaminy

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
sory ale trzeba być Łosiem zeby je kupic ;d no chyba ze kosztuja 9,99 :)

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 441 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11278
Ja znalazłem 9 witamin ponad 100% RDA a nie 3 wiec niewiem na jakie witaminy Ty patrzyłeś, a co do łosi to opakowanie 50 szt. kosztuje 30pln.Wiec cena spoko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Met - Rx - Drink Mix

Następny temat

Met - Rx - Hardcore ALA

WHEY premium