SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Met - Rx - Amped

temat działu:

Met- Rx

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32130

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786



Met-RX Amped - 907 gram

OPIS PRODUKTU


Met-RX Amped to preparat stworzony dla sportowców i ludzi o aktywnym trybie życia, w celu zintensyfikowania efektywności treningu. Poprawia jakość osiąganych rezultatów, tzn:
- poprawia wytrzymałość i siłę
- działa energetyzując i dodaje mocy do wykonywania intensywniejszego wysiłku fizycznego
- przyśpiesza przyrosty beztłuszczowej masy ciała
- skraca czas regeneracji
- skutecznie przeciwdziała procesom katabolicznym

Met-RX Amped posiada innowacyjny skład o potwierdzonej skuteczności. Zawiera następujące związki:
-kompleks kreatynowy (fosforan estru kreatyny, monohydrat kreatyny) to substancje, których działanie zostało potwierdzone naukowo, a także empirycznie przez wielu sportowców. Umożliwiają powiększenie rozmiarów komórek mięśniowych, a także przyśpieszają syntezę białek. Wykazują również silne działanie antykataboliczne.
- N-acetylcystyna (NAC)- pochodna cysteiny, działa odtruwająco i posiada działanie antyoksydacyjne. Zmniejsza obolałość powysiłkową, obiegowo nazywaną "zakwasami"
- BCAA - poprawiaja wydolność organizmu, chronią białka przed proteolitycznym rozpadem
- alfa-ketoglutaran argininy - zwiększa syntezę tlenku azotu (NO), poprawia stopień dotlenienia i odżywienia mięśni, co objawia się „napompowaniem" mięsni
- L-glutamina i L-arginina - również zwiększają bilans azotowy i przyczyniają się do powstania tzw. pompy mięśniowej (zwiększają stopień dotlenienia i odżywienia mięśni), a także poprawiają regenerację powysiłkową
- kompleks pobudzający (L-tyrosyna, tauryna i kofeina) - są to substancje o działaniu stymulującym i energetyzującym. Dodają mocy i siły do wykonywania treningu, a jednocześnie zwiekszają efektywność spalania nadmiarowych ilości tkanki tłuszczowej i poprawiają koncentrację

Waga
907g

Smaki
owocowy

Składniki kluczowe
1 500mg estru kreatyny w porcji
1000 mg monohydratu kreatyny w porcji
1000mg L-glutaminy w porcji
1200mg BCAA w porcji
1000mg tauryny w porcji

Dlaczego warto kupić Amped?
Natychmiastowe rezultaty
Formuła "multi action"
Naukowo udoskonalone działanie
Wspaniały smak
Ponad 45 porcji w opakowaniu

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-03-31 23:32:37

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-18 14:31:39



Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-13 21:29:36

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
Dobrze wiedziec, bo wczesniej w poprzednich wątkach o tym pisałem, ale odrzucili ;)
Wiec jesli tak sie sprawdza to mysle ze i ja sam spróbuje. A same suplementy rzeczywiscie maja dobre opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
bardzo fajnie działa, ale trzeba sypać 2-3 miarki przedtreningowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12576
Sklad zaden, zawartosc kluczowych skladnikow sladowa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 80688
po treningu sie nada ?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
po treningu bez sensu, lepiej przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
Mi np Amped wogole nie wszedl nic a nic nawet malej pompy nie bylo po treningu za to dobry smaczek hehe nie wie czemu bralem to z bialkiem olmpu szkoda kasa tylko poszla w bloto:(

DuM SpirO SperO !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
Jak dla mnie produkt rewelka - wytrzymałosc, pompa, chec do treningu mogł bym siedziec na silce 3 goziny

polecam

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3325 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5867
Po pierwszej dawce dziewczyny z recepcji na siłowni powiedziały że widać że coś brałem w oczach ogień z tygodnia na tydzień siła rosła i co za tym idzie waga na jednym opakowani poszły 4kilo w górę więc jestem zadowolony i pije się to z przyjemnością
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
A ja mam pytanie w dni treningowe 2-3 miarki 30-60 min przed treningiem rozumię że najlepiej 1 godzinę po posiłku a co z dniami nietreningowymi?Traktować to tak samo jak np shock i w dni nietreningowe/treningowe wspomagać się stormem?pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
w nietreningowe wystarczy czysta forma kretki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Met - Rx - Amino Liquid

Następny temat

Met - Rx - CEE AKG

WHEY premium