SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Melanż bedąc ON

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
Wiem ze temat był troche wałkowany ale chcialem sie dowiedziec czy własnie bedac na cyklu, kiedy to ma sie w sobie tyle energi, takie checi do zycia i wogole jak sobie radzicie z tym ? Wogole 0 alkoholu i zabawy ? dzis brat szedł na impreze i miałem tak za***ista ochote tez isc, ale jako ze jestem teraz ON zdecydowalem ze nie, bo wiem ze bym popłynał...nie umiem sie zbytnio bawic bez alkoholu albo xtc i w tym tez problem, bo mysle ze samo tanczenie to chyba tak jak intensywane dosc aeoroby wiec spadków duzych by potym nie było, no ale gdy dojdzie alko to robi sie juz zupełnie co innego. Nawet nie chodzi mi tutaj o agresje po alkoholu, która wiadomo ze SAA potegują, tylko o sam wybór bo wiadomo ze koliduje to se soba i to dosc znacznie.
reasumujac chcialem sie dowiedziec czy na czas cyklu kompletnie rezygnujecie z alkoholu z tym ze w takich ilosciach zeby sie troche upić ?
i 2 sprawa mysliscie ze takie jednorazowe spozycie alkoholu znaczaca wpływa na ubytki w masie ? bo spotkałem sie z opiniami ze to woda schodzi z organizum i w ciagu 2-3 dni wraca wsyztsko do stanu przed, mówiac o takim piciu raz na jakis czas...kiedys w jakims poscie bodajze bling pisal ze na 1 imprezie stracił 10kg ale wrocilo w ciagu 4 czy 5 dni. No i ogolnie czy macie jakies wypróbowane sposoby zapobiejace spadkom bo ja to ogolnie przed cos tłustego jem i zazwyczaj jak juz wyjde z dyskoteki jestem strasznie głodny wiec kebab albo zapiekana zazwyczaj i w sumie tak duzo nie leci.
No nic koncze moze komus sie bedzie chciało to przeczytac

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
ja przeczytałem
całe!!

ja jeszcze na saa nie wszedłem ale na suplach też nie piję
jako rozwiązanie służy mi zielsko

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
Ja juz od roku zrezygnował z alko tabs i maryski No przyznam sie ze na sylwku paliłem ale ani kropli alko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Ja nie piję wogóle i jakoś żyję może nie jestem duszą towarzystwa i nie mogę opowiadać jak to się na***aliśmy i coś tam dalej ale dobrze mi z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11175
Tez niepije i zyje
pije tylko carbo i białko

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
piwo mozna wypic raz w tyg max dwa ale to juz musi byc duze swieto i tyle nic sie nie stanie

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
2-3 browarki na imprezce nie zaszkodza....grunt to nie przesadzać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
kp11 - tak dla twojej informacji nie podam Ci dokładnego źródła ale kiedyś czytałem na forum że substancja THC zatrzymuje rozrost mięśni, sprawdź to dla własnego dobra bo szkoda by bylo $ na suple.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
jak altis 2-3 piwka nie zaszkodzaa bawic sie bedzie napewno dobrze trzeba znac tylko umiar bo all w nadmiarze to nic zdrowego

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11892
Ja tam nie pije ani na cyklu ani zreszta w sumie wogole.Jak by nie bylo to jedno trzeba wkoncu wolec !

P.K.U

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez nie pije bo jak pije to nie jestem soba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 kuracja winko + superka

Następny temat

trening na odbloku

WHEY premium