SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mein Kampf

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8873
Po raz kolejny ( hyba 3) pytam czy ktos ma na sprzedaz MEIN KAMPF??

gg 2210643
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
I ja dodaję - Glodcis proszę byś nie kasował tego posta - książka jest legalna, możliwa do kupienia The NIE JEST rasistą ani faszystą chce przeczytać książkę dającą pewne pojęcie o psychologii Hitlera i nie ma nic złego na myśli NIE MA W TYM NIC ZŁEGO ANI NIELEGALNEGO!

Glodcis twoje poglądy nie mają tu nic do rzeczy - chcesz się bawić w inkwizycję i palić czarownice - dobrze ale nie korzystaj do tego z władzy rozdawania banów i kasowania postów (a The ja odbanowałem i zrobię to znowu jeśli bedzie trzeba)

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że chęć zakupu legalnej książki nie jest zwyrodnieniem

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8873
niestety glod hyba mysli inaczej

gg 2210643
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja chce kupić popirsie hitlera , kontener sfastyk i ogromną flage trzeciej rzeszy ....



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Hans to nie ma nic do rzeczy.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
eh sam juz nie wiem o co chodzi?? wszystko sie potoczylo w zlym kierunku a teraz wychodzi na to ze ja mam jakies uprzedzenia!!!

dajmy juz spokuj i THE prosze Cie o wlaczenie na jalowy chcesz ksiazke to sobie ja kup ja nie skasuje wiecej twoiego posta rob jak uwazasz!!!

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gościu pisze z błędami ma ledwie 15 lat i juz taka poważna lektura ? coś tu nie tak



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8873
co ma do tego wiek . ale jesli juz nawiazałes do wieku to w polsce jest wileu 15 bardzo mądrych ( od ciebie tez!)

gg 2210643
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8873
nie chce mi sie wzucac tekstu do worda i hyba nie wazne jak jest napisane lecz co jest napisane a co do lektury to ja ją bede czytał wie3c co sie martwisz??

gg 2210643
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
mein kampf nie jest w polsce zabroniona więc czemu niby miałby jej nie przeczytać??? Ograniczenie dostępu do wiedzy jest głupotą. Mein kampf jest takim samym tekstem źródłowym jak wiele innych. Chłopak ma 15 lat więc wydaje mi się że może decydować jakie ksiązki chce czytać. Zabronicie mu czytać czerwonego kapturka ze względu na przemoc????? nie sądzę. Nie róbcie z tej ksiązki księgi apokalipsy.

Lojalność Szacunek Zaufanie

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

okolice Krakowa

Następny temat

Pumping Iron i inne

WHEY premium