SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megabol - Crea-Cola

temat działu:

Megabol

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26461

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




MEGABOL Cre-cola jest innowacyjnym suplementem kreatynowym, który po przygotowaniu (wystarczy wsypać do wody - specjalna formuła samorozpuszczająca) smakuje identycznie jak cola. Polecany jest sportowcom i ludziom bardzo aktywnym - zwłaszcza tym, którzy mają dość łykania kapsułek i tabletek oraz picia niesmacznych suplementów kreatynowych.

MEGABOL Cre-cola
zawiera w składzie kombinację najskuteczniejszych form kreatyny: jabłczanu kreatyny oraz monohydratu kreatyny. Dodatkowo suplement ten został wzbogacony o kwas jabłkowy (Malic acid), który pomaga niwelować uczucie zmęczenia i pozwala na lepsze dotlenienie mięśni. Unikatowy skład gwarantuje osiągnięcie następujących efektów:
-maksymalizacja procesów anabolicznych: szybki wzrost suchej masy mięśniowej, poprawa siły i lepsza wytrzymałość na obciążenia, co z kolei umożliwi przeprowadzanie intensywniejszych treningów
- skuteczne przeciwdziałanie niepożądanym procesom katabolicznym
- poprawienie wydajności mechanizmów regeneracyjnych po wzmożonym wysiłku fizycznym

MEGABOL Cre-cola to suplement kreatynowy ceniony przede wszystkim za swoją skuteczność w podnoszeniu zdolności wysiłkowych, który przy okazji wyśmienicie smakuje (niczym prawdziwa, musująca cola).

Sposób spożycia:
(7 g) porcję wsypać do szklanki i wlać 200 ml zimnej wody. Nie trzeba mieszać. Poczekać do rozpuszczenia i wypić. Przeciętnie stosuje się 1 do 2 porcji dziennie. Jedna porcja odpowiada 10 ml, tj. jednej łyżeczce czubatej lub dwu płaskim.




Jedna porcja (7 g) zawiera:
l jabłczan kreatyny 2,5 g
l monohydrat kreatyny 2,5 g (plus bufor alkaliczny)
l malic acid 400 mg.

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-19 18:35:21

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1338
Miał być cykl na mono lecz z ciekawości kupiłem Crea Cole.
Troche nie poważnie się na mnie oglądali w sklepie (chudy a do tego kupuje produkty Megabola)
Dla mnie smak i efekty sa jak najbardziej na +
10 porcji za 10zł jest raczej małym wydatkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19101
trzeba bedzie sprobowac i dac opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
W smaku dobra co do efektow nie wiem bo nie kupilem zeby je spr

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12795
Hmmm... Ciekawe jak to działa Czekam na opinie kogoś kto przetestował, ale chyba nie bede w to inwestował, pozdro chłopaki.

"Gdybym miał szerokie bary, stukłbym mendzie okulary"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Kupiłem okazyjnie za 7 zeta. Smakuje rzeczywiście jak cola! którą przestałem pić jak zacząłem przygodę z siłownią. Byłem sceptyczny, ale jest git. Warunek, to zimna woda. Rzeczywiście nie trzeba mieszać - robi się piana i zaraz opada. Świetny pomysł Megabolu i włączam to do mojego asortymentu na stałe.

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 317
miałem tego 4 paczki i 2x po 3kg Gainer 737 masa i siła na +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2305
dla kogos o kto nie lubi łykać tabsów i proch mu nie wchodzi taka forma rewelka super pomysł smak fajny dobra rozpuszcalność z letnia woda az przyjemnie pić

Ubi lex, ibi poena
MEMBER OF BIG MOTHERf***ER CLUB

moje masło orzechowe http://www.sfd.pl/masło_orzechowe-t423745-s2.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 308
Boos Land:
"iałem tego 4 paczki i 2x po 3kg Gainer 737 masa i siła na +"
Ile przytyles ? I jak stosowałeś ? Bo chce też kupic ten zestaw :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5388
Dostałem gratisowo do zamówienia z sfd.pl spróbowałem i musze powiedzieć ,ze smakuje jak cola [nie pepsi czy coca-cola tylko któras z tych tanszych wg. mnie] mimo to jestem zdecydowanie na plus ze względu na formę podania.Polecam chocby małe opakowanko na spróbowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
wy***ane

jak taka cola oranżadkowa rodzimej produkcji, tyle że nieposłodzona

jeden minus dosyć sporo osadu(proszku) zostaje na dnie

pieni sie mocno, w gazowanej mineralce bąbelki są, genialny pomysł na supla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
fajne w smaku, przyjemny produkt, Megabol cos się lepszy wydaje niż kiedyć, ale nad opakowaniami i ich hermetycznością (wiaderka, słoje) mógłby popracować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megabol - Creatine Alkaline

Następny temat

Megabol - Whey Optimum

WHEY premium