SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega skurcze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 246
Powiedz mi na jakiej zasadzie przekłamuje ;) bo piszesz że muszę się dużo nauczyć a ''przeklamuje'' to żaden konkret i wykazanie się wiedzą. Czytałem że to metabolity trenu mogą być oznaczane jaki estriadol i to jest 1 teoria która do mnie przemawia ale nie jest poparta żadnym badaniem przynajmniej nie znalazłem nic na ten temat. Jeśli to metabolity to nie wiem jak dlugi jest szlak metaboliczny trenu i na jakiej zasadzie się kumulują w organizmie. 2 teoria o jakiej czytałem to że przy tak silnie androgennym i anabolicznym środku który oddziałowywuje na te same receptory co testosteron, aromatazy staje się bardzo aktywna bo organizm rejestruje bardzo wysoki poziom hormonu który wydaje mu się być wysokim poziomem testa. Aromataza nie ruszy trenu bo nie może więc zaromatyzje ostro cały test jaki będzie w obiegu i to bardzo szybko. Wiele osób nie odczuwa problemu z wyj**anum estro bo poziom androgenów jest mega wysoko. Czytałem bardzo dużo opinii że przy wysokim teście i niskim trenie ludzie czują się gorzej jak na wysokim trenie i niskim teście co się właśnie powiazuje z wzmożoną kosmiczna aromatyzacja. Potrafisz się do tego ustosunkować czy powiesz mi że ludzie tak robią ludzie tak mówią i tak powinno być bo to do mnie nie przemawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 246
W sumie napisalem w sprawie skurczy które przed trenem też mnie męczyły gdy leciał tylko test a estro było koło 80 zawsze je mam przy użyciu exe ale teraz zaczelo mnie to już bardziej meczyc. estro jest ok bo przyrosty idą fajnie a jak by byli za nisko to kupa z budowania mięśnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
co Ty gadasz za glupoty. nie musisz miec esteo ponad norme zeby budowac miesien.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93245 Napisanych postów 362735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663996
czellista
co Ty gadasz za glupoty. nie musisz miec esteo ponad norme zeby budowac miesien.


Dokładnie jak wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 246
Ja nigdzie nie napisałem że musi być ponad norme.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 246
Natan33
Rybolong
To wyniki jak szedł tren 250 i test 250 podzielone na 2x125sroda 2x125niedziela nie symex leciał 12.5 e2d





No i proszę estradiol 53 przy trenie a tren przekłamuje estro czyli od samego początku tak mi to wygląda że zbijasz sobie estro zbyt nisko i masz dziwne jazdy.

Odstaw tren po pierwsze to nie zabawka dla Ciebie, po drugie dużo sie musisz nauczyć i pewnie teraz się zjeżysz



Zmieniony przez - Natan33 w dniu 12/07/2018 12:22:21


Tu zarzucono mi że zbijam estro zbyt nisko. Więc napisałem że nie uważam zeby było zbyt nisko zbite chyba mi nie powiecie że jak macie estro na jedno cyfrowej liczbie to przyrosty idą dobre... a u faceta zbyt niskie esteo to poniżej 11 z tego co pamietam. Nawet krowy dostają tren z estrogenem by to było skuteczne. Z resztą może ktos czytał o takiej przypadłości jak niedobor aromatazy ? I czym to się objawia ? Mężczyzna z regoly bardzo wysoki bardzo chudy gdzie testosteron naturalnie potrafi wynosić 2000 a estro poniżej 10 i są to ludzie chudzi z problemami sercowo naczyniowumi. Tak ze zbitym za nisko estrogenem nie zbuduje się massy miesniowej. Musi być przynajmniej w widełkach a najlepiej jest wyzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Nadal twierdzę że jeżeli bijesz dobry tren to na tych badaniach które pokazałeś estradiol jest zbity za nisko chyba ze tren który bijesz to nie tren i w takim wypadku estradiol jest idealnie

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 246
Uważacie że mogę sobie odpuścić exe przy takiej niskiej dawce testa jak idzie w parze z trenem ? W sumie na to liczyłem dając go 125/tyg Czyli jak zaczynam czuć ból lub wyraźne swędzenie i opuchnięcie cycka to co robic? Do tej pory zawsze exe pomagalo. Dziś zapodam 0.5 mg dostinex i jeśli w ciągu najbliższego tyg będzie cyc wariować to będzie wiadomo że to na pewno od estro... I trzeba trochę IA zapodac.
Kupię po prostu jakieś elektrolity i będę pić to co dzień w dużych ilosciach. Są jakieś jeszcze sugestie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 246
Natan33
Nadal twierdzę że jeżeli bijesz dobry tren to na tych badaniach które pokazałeś estradiol jest zbity za nisko chyba ze tren który bijesz to nie tren i w takim wypadku estradiol jest idealnie


Zrobię tak że za tydzień czy dwa znów zrobię hormony i wrzucę tu, zobaczymy jak jest, postaram się tak jak pisałem wyżej dawać exe tylko gdy cycek zacznie boleć jeśli nie będzie to nie będę dawać wcale. Dziś poszlo 0.5 dostinex i co tydzień będzie szło 0.25 by wykluczyć udział prolki. Uważasz że dobre rozwiązanie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o analizę wyników

Wiecej