SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega petarda przedtreningowa !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szukam za***istego kopa przedtreningowego w dziale odżywki.. coś co mnie totalnie urobi, no może nie totalnie bo wśród środków ogólnie dostępnych takowych nie ma ale coś ciutke mocniejszego od mesomorpha nowego się znajdzie? mogą to być nawet pomysły typu meso + jacked czy coś ale nie chciałbym zabardzo pomysłów typu weź 2 miarki meso bo już tak jadłem i lipa po detoxie totalnym jestem receptory nie zapchane powinno klepać. Nie chce więcej niż 1-2 miarki naraz jeść bo wydaje mi się ze to sie mija z celem tj. paczka 150zł pójdzie w 10 treningów. a jakby sie ktoś uczepił bardzo ankiety to wkleje moją starą gotowa ankiete, co prawda z innego działu ale jest tu info. 1. WIEK: 18
2. WAGA: 95
3. WZROST: 188
4. WYMIARY:
-biceps: 41,5
-klatka: 124
-udo: 68
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI:2lata
W diecie uwzgledniam tylko 2,2g białka na kg mc reszta roznie bywa.
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: BRAK
8. TRENING: 3x w tyg
9. CEL CYKLU: masa/sila
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120kg 1x
-martwy ciąg: 140kg ostatnia seria
-przysiad: 150kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a są jakieś inne mozliwości? : ) pozdro eliasz Zinko, meso działa ale słabo- ani to mnie nie pobudza w żaden sposób, ani nie pompuje mam tylko minimalnie więcej siły i chęci do treningu. Dziwisz sie że 18 lat i nie działa, w sumie w czerwcu 19 wybije a ćwicze od 15 roku pełna amatorka a od 16roku byłem pod okiem mojego trenera i ostro się wziąłem do roboty, być może zaraz ktoś mi wypomni tyle ćwiczeń a 41,5w łapie. Dla mnie to mało ale w porównaniu do tego że miałem 26cm jak miałem te 15lat to jest sporawo. Dzieki z mojej strony tyle . ; ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
jak meso slabo cie klepiej, to cos z toba nie tak.

poszukaj przyczyny gdzies indziej i sprobuj sie cieszyc z trzezwych treningow, a nie laczyc coraz wiecej i coraz mocniejsze srodki.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Hemo Range Ultra Concentrate.
Muscle Marinade.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a może warto wrzucić jakieś PH? wiem że nie tu to pytanie ale wbrew pozorom tu bardzo dużo ludzi zna się na PH, w dopingu niestety takiego zainteeresowania PH jak saa nie ma ;)

Zmieniony przez - vander w dniu 2011-04-14 16:24:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 543
Nie rozumiem po co wam to klepanie przed treningiem. Mnie klepie sam fakt ,że nie wyglądam tak jakbym chciał.
Tak mnie to wqr ,że od razu włacza mi się GOD MODE

Stosowałem Doriana , i No-shotgun ,przyznaje że pomaga , no ale jeżeli ktoś nie potrafi bez tego zrobić cieżkiego treningu, to jest to tylko i wyłącznie kwestia jego zrytej bani


Zmieniony przez - yad w dniu 2011-04-14 16:35:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Musimy trzymać się tematyki działu.

Załóż temat w dopingu, wypełnij ankietę, w ostateczności tu podaj link.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yad nie jeździj tu od razu od zrytych bań itp bo to one big bullshit . Prawda jest taka że każdy zrobi bez przedtreningówki ciężki trening ale napewno nie na takim poziomie jak z przedtreningówkom. Ktoś zaraz powie dieta a w niej jest posiłek odpowiedni przed treningiem a ja podważe że po posiłku strzelisz sobie coś i będzie jeszcze lepiej choć nie mówie że bez jest aż taka tragedia ; ] Na PH jest lipa bo kasa która mi zostanie którą chce przeznaczyć na przedtreningówke starczyłaby tylko na np. mdrola + odblok.. bezsensu :)

Zmieniony przez - vander w dniu 2011-04-14 17:42:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
...a gdzie profilaktyka, która kosztuje o wiele więcej niż sam mdrol...

bezsensu :) -

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znając zycie u mnie profilaktyka skończyłaby się na sylimaronie olimpa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Przy tego typu zabawach nie jest to dobry pomysł.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
w wieku 18lat meso nie kopie... gratuluje... nic tylko zostaje powyzsze mozliwosci heh

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NITRO Mega Whey czy Ostrowia WPC

Następny temat

creatine xplode czy cell pump

WHEY premium