SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega cykl !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam !!!

Mój kolega zaczyna nie długo mega-cykl ja mu go zdecydowanie odradzam ale chciałem zapytać was o zdanie czy powinien taką mega sesje robic czy lepiej wywalić lub odsprzedać połowę tych sterydów :) ?

Jego podstawowe dane wzrost ok 175 waga 79-80 KG buceps 40,5 wyciskanie klatka 140 ble ble gość ma 18 lat ćwiczy 2 lata.

A oto jego jak dla mnie Mega sesja

Deca-Durabolin 10x200mg Grecka
Sustanol 250 8x200 chyba Rosja :)
Testosteron Prologatum 10x200 chyba jakoś tak
Metanabol 100 tabsów Poslka
Proviron

I do tego oczywiście jakaś mega odżywka aby rodzice sie nie skapneli :P

No więc na koniec podstawowe pytanie co o tym sądzicie :? (gosc nawet nie kupuje Nolvadexu ani nic takiego)

z gory dzieki za odpowiedź


pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4741
Nie wiem czy to ty chcesz brać czy też twój kolega jak piszesz. Najlepsza rada jest taka dokupcie sobie MEGA MÓZGI to może chociaż trochę oleju w nich będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pewno nie jest to mega cylk. Twoj kolega musi sobie go najpierw rozpisac i kupic Novladex.

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
jego rodzice musza byc wykreceni skoro maja sie nie kapnac ze po odzywce tak spuchl.

swoja droga to przez takich kretynow jak wy pozniej stawiaja suplementy na jednej polce z koksami.



z gówna powstałeś i gównem sie staniesz( jak mnie zaatakujesz:)

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ha, ha, ha, "mega cykl", zaraz ******lne ze smiechu.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
ja tam sie nie znam na koksach tak bardzo wiec nie wiem o co chodzi?
pewnie za malo jak na mega cykl,co?
takie dawki sa na rozruch cyklu ))))?

z gówna powstałeś i gównem sie staniesz( jak mnie zaatakujesz:)

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Maku to jaki ja bede mial cykl?
Mega super hiper ultra wielki?:P

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Borsuk, no coz w porownaniu z kolesiami ze Stanow to Twoj cykl bedzie umiarkowany, ale oni przeginaja pale wg. mnie. Jesli jednak tak bardzo chcesz miec mega cykl to zwieksz w swoim cyklu tescia do 1000mg/tydz. i dodaj mete 20mg/dzien, cala reszta bez zmian. Pewnie sie pukniesz w czolo i powiesz, ze za duzo, ja uczynie to samo. Chyba wiesz dlaczego tak pisze?
Poza tym pamietasz jak rozpisalem ci ciezki cykl? Problem polega na tym, ze u nas ludzie nie maja pieniedzy na naprawde ciezkie cykle, kiedy TRZEBA brac antyestrogeny i cala reszte.


Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie ten cykl jest dosyć duży, zważywszy na to że klient ma dopiero 18 lat i 2 lata ćwiczy. Wszystko zależy ile koksował wcześniej. Nie rozumiem tylko co to jest np. 10x200 Sustannonu? Przecież Sustannon jak sama nazwa mówi ma 250 mg, a teść 100, a nie 200. Bez Nolavdexu, clomidu i HCG ja bym takiego cyklu nie rozpoczynał.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Makary" i Vandr coś tam nie wiem czy nie zauwazyliscie ale to nie jest mój cykl więc jak byście mogli to nie obrazajcie mnie. A co do tego jak napisalem o Sustanolu i reszcie to po prostu sie nie znam i nie wiedziałem jak to napisac :P

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Głupotą jest w wieku 18 lat faszerowac się koksem. Co do mega cyklu, jeśli ma być to jego pierwsza kuracja to można ją uznać za mega.
Pozdrawiam

metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sustenon 250 .

Następny temat

Clomid w aptece...

Wiecej