sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Z archiwum kulturystyki

Dodaj odpowiedź

Medaliści MP w kulturystyce mężczyzn (1977-2007)

Wysłana -
Dla zainteresowanych poniżej lista wszystkich dotychczasowych medalistów Mp w kulturystyce męzczyzn.
Prosze zglaszac błędy do korekty jeśli takie waszym zdaniem wystepują.
Poniższa lista obejmuje tylko i wyłacznie seniorów.Nie ma również na niej medalistów kat.niepełnosprawnych i kulturystów klasycznych a także zwycięzców kat open.
Życze przyjemnej lektury


lista najbardziej utytułowanych(miejsce,imie i nazwisko,złoto-srebro-brąz)

1.MARIAN WYSOCKI 6-2-0
2.MIROSŁAW DASZKIEWICZ 6-0-0
3.ANDRZEJ URBAŃSKI 4-6-1
4.BOGDAN SZCZOTKA 4-3-0
5.MARIUSZ STRZELIŃSKI 4-1-0
6.BOGDAN WRÓBEL 4-0-2
7.PAWEŁ BRZÓZKA 4-0-1
7.PAWEŁ PRZEDLACKI 4-0-1
9.TOMASZ BŁAZIAK 4-0-0
9.PAWEŁ FILEBORN 4-0-0
9.HENRYK SZCZEPAŃSKI 4-0-0
12.WALDEMAR NOL 3-5-1
13.MAREK BOROWICZ 3-3-3
14.DARIUSZ KARPIŃSKI 3-3-1
14.GRZEGORZ OZGA 3-3-1
14.PAWEŁ PAWŁOWICZ 3-3-1
17.JACEK JABŁOŃSKI 3-1-1
17.JANUSZ WOCH 3-1-1
19.SŁAWOMIR DACZKOWSKI 3-1-0
19.GRZEGORZ SOCHACKI 3-1-0
21.ROBERT KURZAWA 3-0-1
21.RADOSŁAW SŁODKIEWICZ 3-0-1
23.MARIUSZ ŚLUSARZ 3-0-0
24.ANDRZEJ MASZEWSKI 2-5-3
25.MIECZYSŁAW NOWACKI 2-4-3
26.SŁAWOMIR ROGOŻA 2-4-2
27.HENRYK OSOSIŃSKI 2-3-3
28.GRZEGORZ GAŁĘZOWSKI 2-3-1
29.KRZYSZTOF DANIELCZYK 2-2-2
29.ARTUR SIDORUK 2-2-2
31.ANDRZEJ CUGIER 2-2-1
32.ZDZISŁAW SZYMAŃSKI 2-2-0
33.RYSZARD KOBAK 2-1-1
34.MICHAŁ KRAKOWSKI 2-1-0
34.JERZY SARNECKI 2-1-0
36.KRZYSZTOF DOBEK 2-0-1
36.JAKUB POTOCKI 2-0-1
38.PIOTR GŁUCHOWSKI 2-0-0
38.PIOTR GREBOWSKI 2-0-0
38.HUBERT OLBORSKI 2-0-0


komplet medalistów 1977-2007


1977 KRAKÓW

KAT. 168 CM
1.HENRYK SZCZEPAŃSKI
2.ANTONI GAWROCH
3.RYSZARD KOBAK

KAT. 175 CM
1.ANDRZEJ URBAŃSKI
2.MAREK MORAWSKI
3.JAN CENKIEL

KAT.+175 CM
1.JERZY FURMANEK
2.KRZYSZTOF DZIUBEK
3.PAWEŁ MUDZO


1978 OLSZTYN

KAT. 168 CM
1.HENRYK SZCZEPAŃSKI
2.RYSZARD KOBAK
3.MIROSŁAW CHEŁCHOWSKI

KAT. 175 CM
1.BOGDAN RESZKO
2.ANDRZEJ URBAŃSKI
3.JANUSZ WOCH

KAT.+175 CM
1.JERZY SARNECKI
2.TADEUSZ GAJDA
3.STANISŁAW WIŚNIEWSKI


1979 LĘBORK

KAT. 168 CM
1.HENRYK SZCZEPAŃSKI
2.MARIAN WYSOCKI
3.ROMAN ŁOBODA

KAT. 175 CM
1.JANUSZ WOCH
2.ANDRZEJ URBAŃSKI
3.JANUSZ PIŁAT

KAT.+175 CM
1.JERZY SARNECKI
2.TADEUSZ GAJDA
3.STEFAN BIELECKI


1980 CZARNKÓW

KAT. 168 CM
1.HENRYK SZCZEPAŃSKI
2.MARIAN WYSOCKI
3.ANTONI GAWROCH

KAT. 175 CM
1.JANUSZ WOCH
2.STEFAN GRZEGOREK
3.ANDRZEJ URBAŃSKI

KAT.+175 CM
1.HENRYK OSOSIŃSKI
2.JERZY SARNECKI
3.TADEUSZ GAJDA


1981 LUBIN

KAT.168 CM
1.MARIAN WYSOCKI
2.JACEK JABŁOŃSKI
3.ALEKSANDER KLUSKA

KAT. 175 CM
1.ANDRZEJ URBAŃSKI
2.MIROSŁAW WACZYŃSKI
3.HENRYK STOIŃSKI

KAT.+175 CM
1.PAWEŁ PRZEDLACKI
2.WALDEMAR NOL
3.HENRYK OSOSIŃSKI


1982 OSTROŁĘKA

KAT.+90KG
1.PAWEŁ PRZEDLACKI
2.WALDEMAR NOL
3.STEFAN BIELECKI

KAT. 90KG
1.PAWEL FILLEBORN
2.ANDRZEJ URBAŃSKI
3.HENRYK OSOSIŃSKI

KAT. 80KG
1.MARIAN WYSOCKI
2.MIROSŁAW WACZYŃSKI
3.JACEK JABŁOŃSKI

KAT. 70KG
1.RYSZARD KOBAK
2.ALEKSANDER KLUSKA
3.ANTONI BRZOZOWSKI


1983 POZNAŃ

KAT.+90KG
1.WALDEMAR NOL
2.JERZY SŁONINA
3.PIOTR CHŁONDA

KAT. 90KG
1.ANDRZEJ URBAŃSKI
2.HENRYK OSOSIŃSKI
3.ZBIGNIEW STAŃCZAK

KAT. 80KG
1.MIROSŁAW WACZYŃSKI
2.WIESŁAW CZERSKI
3.JERZY KRYŃSKI

KAT. 70KG
1.MARIAN WYSOCKI
2.BOGDAN RADECKI
3.ANTONI GAWROCH


1984 BYDGOSZCZ

KAT. +90KG
1.PAWEŁ PRZEDLACKI
2.JANUSZ WOCH
3.WALDEMAR NOL

KAT. 90KG
1.HENRYK OSOSIŃSKI
2.ANDRZEJ URBAŃSKI
3.ZBIGNIEW STAŃCZAK

KAT. 80KG
1.JACEK JABŁOŃSKI
2.IRENEUSZ MICHAŁOWSKI
3.ANDRZEJ KRYPCZYK

KAT. 70KG
1.ANDRZEJ CUGIER
2.PAWEŁ JASIŃSKI
3.EUGENIUSZ KRAJEWSKI


1985 WAŁBRZYCH

KAT.+90KG
1.JANUSZ WOCH
2.WALDEMAR NOL
3.PAWEŁ PRZEDLACKI

KAT. 90KG
1.PAWEŁ FILLEBORN
2.HENRYK OSOSIŃSKI
3.ZBIGNIEW STAŃCZAK

KAT. 80KG
1.JACEK JABŁOŃSKI
2.ANDRZEJ URBAŃSKI
3.ARTUR SIDORUK

KAT. 70KG
1.MARIAN WYSOCKI
2.ANDRZEJ CUGIER
3.PAWEŁ JASIŃSKI


1986 LEGNICA

KAT.+90KG
1.WALDEMAR NOL
2.MIROSŁAW REMŻA
3.DARIUSZ ESTKO

KAT. 90KG
1.PAWEŁ FILLEBORN
2.HENRYK OSOSIŃSKI
3.JACEK CZYŻ

KAT. 80KG
1.MIROSŁAW DASZKIEWICZ
2.ARTUR SIDORUK
3.WIESŁAW CZERSKI

KAT. 70KG
1.ANDRZEJ CUGIER
2.PAWEŁ JASIŃSKI
3.PIOTR ZAWADZKI


1987 BIAŁYSTOK

KAT.+90KG
1.PAWEŁ PRZEDLACKI
2.WALDEMAR NOL
3.MIROSŁAW REMŻA

KAT. 90KG
1.MIROSŁAW DASZKIEWICZ
2.WŁODZIMIERZ SABAT
3.HENRYK OSOSIŃSKI

KAT. 80KG
1.JACEK JABLOŃSKI
2.WIESŁAW CZERSKI
3.ARTUR SIDORUK

KAT. 70KG
1.MARIAN WYSOCKI
2.PIOTR ZAWADZKI
3.PAWEŁ JASIŃSKI


1988 BEŁCHATÓW

KAT.+90KG
1.WALDEMAR NOL
2.KRZYSZTOF CZAJKA
3.WŁODZIMIERZ SABAT

KAT. 90KG
1.MIROSŁAW DASZKIEWICZ
2.JACEK CZYŻ
3.JACEK NOWAK

KAT. 80KG
1.ARTUR SIDORUK
2.STEFAN GRZEGOREK
3.STEFAN KLEPACZ

KAT. 70KG
1.MARIAN WYSOCKI
2.ANTONI BRZOZOWSKI
3.ANDRZEJ CUGIER

KAT. 65KG
1.STANISŁAW SAWICKI
2.MICHAŁ BILIŃSKI
3.EUGENIUSZ KRAJEWSKI


1989 PIŁA

KAT.+90KG
1.KRZYSZTOF CZAJKA
2.WŁODZIMIERZ SABAT
3.EUGENIUSZ DUDA

KAT. 90KG
1.MIROSŁAW DASZKIEWICZ
2.JACEK NOWAK
3.MIROSŁAW SAWICKI

KAT. 80KG
1.ARTUR SIDORUK
2.ANDRZEJ URBAŃSKI
3.JACEK CZYŻ

KAT. 70KG
1.RYSZARD WISNIEWSKI
2.WALDEMAR RYMAR
3.ZENON PIWNICKI

KAT. 65KG
1.MICHAŁ BILIŃSKI
2.JERZY WISNIEWSKI
3.ANDRZEJ LASKOWSKI


1990 WAŁBRZYCH

KAT.+90KG
1.PAWEŁ FILLEBORN
2.EUGENIUSZ DUDA
3.ANDRZEJ WYDRYSZEK

KAT. 90KG
1.WŁODZIMIERZ SABAT
2.DARIUSZ PRAŁAT
3.JACEK CZYŻ

KAT.80KG
1.ANDRZEJ URBAŃSKI
2.SŁAWOMIR ROGOŻA
3.PAWEŁ BRZÓZKA

KAT. 70KG
1.ANTONI BRZOZOWSKI
2.ZDZISŁAW SZYMAŃKI
3.RYSZARD WISNIEWSKI

KAT.65KG
1.JERZY WISNIEWSKI
2.STANISŁAW SAWICKI
3.STANISLAW CHOJNACKI



1991 KOSZALIN

KAT.+90KG
1.KRZYSZTOF DOBEK
2.MANFRED KANDZIORA
3.JAROSŁAW BECMER

KAT. 90KG
1.ROBERT BUSZKIEWICZ
2.WŁODZIMIERZ SABAT
3.ADAM BARTNIK

KAT. 80KG
1.PAWEŁ BRZÓZKA
2.GRZEGORZ GAŁĘZOWSKI
3.ANDRZEJ SAJA

KAT. 70KG
1.ZBIGNIEW KOŚCIELNY
2.STANISŁAW CHOJNACKI
3.ANDRZEJ MASZEWSKI

KAT.65KG
1.RYSZARD KOBAK
2.PAWEŁ PAWLOWICZ
3.STANISŁAW SAWICKI


1992 WROCŁAW

KAT.+90KG
1.CASEY KUCHARYK
2.MAREK BRZEZIŃSKI
3.EUGENIUSZ DUDA

KAT. 90KG
1.PAWEŁ BRZÓZKA
2.ALFRED CHODKOWSKI
3.GRZEGORZ GAŁĘZOWSKI

KAT. 80KG
1.ROBERT KURZAWA
2.ANDRZEJ CUGIER
3.ANDRZEJ MASZEWSKI

KAT.70KG
1.ZDZISŁAW SZYMAŃSKI
2.STANISŁAW CHOJNACKI
3.MIECZYSŁAW NOWACKI

KAT. 65KG
1.MACIEJ WIGURSKI
2.BOGDAN NOWAKOWSKI
3.GABRYEL KUNECKI


1993 SOSNOWIEC


KAT.+90KG
1.KRZYSZTOF DOBEK
2.GRZEGORZ HACHAJ
3.MAREK BRZEZIŃSKI

KAT. 90KG
1.GRZEGORZ GAŁĘZOWSKI
2.WŁODZIMIERZ SABAT
3.ŁUKASZ KAŹMIERCZAK

KAT. 80KG
1.ROBERT KURZAWA
2.ZDZISŁAW SZYMAŃSKI
3.JÓZEF NOWAKOWSKI

KAT. 70KG
1.MIECZYSŁAW NOWACKI
2.PAWEŁ JASIŃSKI
3.BOGDAN WRÓBEL

KAT. 65KG
1.JAN WYDUCH
2.PIOTR SZYMCZAK
3.MIROSŁAW ŁOPATECKI


1994 KRAKÓW


KAT.+90KG
1.MAREK BRZEZIŃSKI
2.ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
3.PIOTR SZYMCZYK

KAT. 90KG
1.PIOTR GŁUCHOWSKI
2.GRZEGORZ GAŁEZOWSKI
3.JAROSŁAW WYSOCKI

KAT. 80KG
1.ROBERT KURZAWA
2.SŁAWOMIR ROGOŻA
3.JÓZEF NOWAKOWSKI

KAT. 75KG
1.MIECZYSŁAW NOWACKI
2.MAREK BOROWICZ
3.JAROSŁAW LUBERACKI

KAT. 70KG
1.MIECZYSŁAW NOWACKI
2.BOGDAN NOWAKOWSKI
3.KRZYSZTOF PRZYBYLSKI

KAT.65KG
1.PAWEŁ PAWŁOWICZ
2.BOGDAN SZCZOTKA
3.MACIEJ WIGURSKI


1995 TARNOBRZEG

KAT.+90KG
1.PIOTR GŁUCHOWSKI
2.WALDEMAR NOL
3.MARCIN JABŁOŃSKI

KAT. 90KG
1.GRZEGORZ GAŁĘZOWSKI
2.DARIUSZ ACHRAMOWICZ
3.PIOTR CICHECKI

KAT. 80KG
1.SŁAWOMIR ROGOŻA
2.ANDRZEJ MASZEWSKI
3.PIOTR NAWROCKI

KAT. 75KG
1.MARIUSZ ŚLUSARZ
2.MIECZYSŁAW NOWACKI
3.LESZEK SOKOŁOWSKI

KAT. 70KG
1.MARIUSZ STRZELIŃSKI
2.PAWEŁ PAWŁOWICZ
3.BOGDAN WRÓBEL

KAT.65KG
1.PIOTR GRĘBOWSKI
2.PIOTR HYRCZA
3.TOMASZ CIUS


1996 BIALYSTOK

KAT.+90KG
1.PAWEŁ BRZÓZKA
2.PIOTR CICHECKI
3.ANDRZEJ RAK

KAT. 90KG
1.MIROSŁAW DASZKIEWICZ
2.ANDRZEJ MASZEWSKI
3.GRZEGORZ GAŁĘZOWSKI

KAT. 80KG
1.MARIUSZ SLUSARZ
2.MARIUSZ STRZELIŃSKI
3.SŁAWOMIR ROGOŻA

KAT. 75KG
1.WOJCIECH WASILEWSKI
2.MIECZYSŁAW NOWACKI
3.ADAM OKUROWSKI

KAT. 70KG
1.BOGDAN WRÓBEL
2.PAWEŁ PAWLOWICZ
3.PIOTR HYRCZA

KAT. 65KG
1.MAREK BARTECKI
2.ROBERT DUCHEWICZ
3.ROLAND SCHNEIDER


1997 TORUŃ

KAT.+90KG
1.MARCIN JABŁOŃSKI
2.PIOTR CICHECKI
3.KRZYSZTOF DOBEK

KAT. 90KG
1.MIROSŁAW DASZKIEWICZ
2.GRZEGORZ GAŁĘZOWSKI
3.ANDRZEJ BERG

KAT.80KG
1.MARIUSZ STRZELIŃSKI
2.SŁAWOMIR ROGOŻA
3.ROBERT KURZAWA

KAT. 75KG
1.BOGDAN WROBEL
2.BOGDAN SZCZOTKA
3.MIECZYSŁAW NOWACKI

KAT. 70KG
1.PAWEŁ PAWLOWICZ
2.ROMAN OKROJEK
3.JANUSZ ŹDZIEBŁOWSKI

KAT. 65KG
1.ALBERT SZCZYGIELSKI
2.JERZY TRUSZKOWSKI
3.GABRYEL KUNECKI


1998 SOSNOWIEC

KAT.+90KG
1.ARKADIUSZ SZYDERSKI
2.MAREK SZCZEPANIK
3.PIOTR PIELUŻEK

KAT. 90KG
1.MARIUSZ STRZELIŃSKI
2.SŁAWOMIR ROGOŻA
3.ANDRZEJ MASZEWSKI

KAT. 80KG
1.MARIUSZ ŚLUSARZ
2.BOGDAN SZCZOTKA
3.MAREK BOROWICZ

KAT. 75KG
1.BOGDAN WRÓBEL
2.MIECZYSŁAW NOWACKI
3.GRZEGORZ OZGA

KAT. 70KG
1.PAWEŁ PAWŁOWICZ
2.PAWEŁ MAŁEK
3.JERZY WIŚNIEWSKI

KAT.65KG
1.PIOTR GRĘBOWSKI
2.JAN WYDUCH
3.GABRYEL KUNECKI


1999 TORUŃ

KAT.+90KG
1.RADOSŁAW SLODKIEWICZ
2.DARIUSZ KARPIŃSKI
3.DARIUSZ BRZEZIŃSKI

KAT. 90KG
1.MARIUSZ STRZELIŃSKI
2.ANDRZEJ MASZEWSKI
3.MARCIN STOPKA

KAT. 80KG
1.BOGDAN SZCZOTKA
2.MAREK BOROWICZ
3.JAKUB POTOCKI

KAT. 75KG
1.BOGDAN WROBEL
2.MIECZYSŁAW NOWACKI
3.KRZYSZTOF BROL

KAT. 70KG
1.MARIUSZ MUSKAŁA
2.DAMIAN WITKOWSKI
3.PAWEŁ PAWŁOWICZ

KAT. 65KG
1.BOGDAN ZANIEWSKI
2.ADAM JASICA
3.MARIUSZ SAMOCIUK


2000 BIAŁYSTOK

KAT.+90KG
1.ANDRZEJ MASZEWSKI
2.DARIUSZ KARPIŃSKI
3.GRZEGORZ HACHAJ

KAT. 90KG
1.BOGDAN SZCZOTKA
2.JAROSŁAW WYSOCKI
3.SŁAWOMIR ROGOŻA

KAT. 80KG
1.HUBERT OLBORSKI
2.ARTUR SIDORUK
3.MICHAŁ KOPCIK

KAT. 75KG
1.GRZEGORZ OZGA
2.ARKADIUSZ KOWALIK
3.PAWEŁ MAŁEK

KAT. 70KG
1.TOMASZ BŁAZIAK
2.PAWEŁ PAWŁOWICZ
3.PRZEMYSŁAW GABRYSIAK

KAT. 65KG
1.TOMASZ ŁOZIŃSKI
2.MARCIN DZIUBA
3.PIOTR JAŁUNIN


2001 ELBLĄG

KAT.+90KG
1.RADOSŁAW SŁODKIEWICZ
2.DARIUSZ KARPINSKI
3.MAREK SZCZEPANIK

KAT. 90KG
1.SŁAWOMIR ROGOZA
2.ADAM ADAMSKI
3.TOMASZ KRZESZEWSKI

KAT. 80KG
1.MAREK BOROWICZ
2.GRZEGORZ OZGA
3.MIECZYSŁAW NOWACKI

KAT. 75KG
1.TOMASZ BŁAZIAK
2.ARKADIUSZ KOWALIK
3.KRZYSZTOF TUR

KAT. 70KG
1.MICHAŁ WISNIEWSKI
2.MARIUSZ HARMUŁOWICZ
3.KRZYSZTOF SOBOTA

KAT. 65KG
1.KRZYSZTOF DANIELCZYK
2.JAN WYDUCH
3.HENRYK HRYSZKIEWICZ


2002 BIAŁYSTOK

KAT.+90KG
1.RADOSŁAW SŁODKIEWICZ
2.ANDRZEJ MASZEWSKI
3.DARIUSZ KARPIŃSKI

KAT. 90KG
1.BOGDAN SZCZOTKA
2.MICHAŁ KRAKOWSKI
3.MAREK BOROWICZ

KAT. 80KG
1.HUBERT OLBORSKI
2.GRZEGORZ OZGA
3.ARTUR GRZESIAK

KAT. 75KG
1.TOMASZ BŁAZIAK
2.PATRYK STASZAK
3.WOJCIECH NADOLSKI

KAT. 70KG
1.SŁAWOMIR DACZKOWSKI
2.KAMIL MAJEK
3.KRZYSZTOF DANIELCZYK

KAT. 65KG-NIE ROZEGRANO


2003 MIŃSK MAZOWIECKI

KAT.+95KG
1.DARIUSZ KARPIŃSKI
2.RADOSŁAW SŁODKIEWICZ
3.ŁUKASZ KAŹMIERCZAK

KAT.95KG
1.BOGDAN SZCZOTKA
2.ANDRZEJ MASZEWSKI
3.ROBERT KIESZ

KAT.87,5KG
1.JAKUB POTOCKI
2.ADAM ADAMSKI
3.MAREK BOROWICZ

KAT. 80KG
1.GRZEGORZ OZGA
2.PIOTR MAŁACHOWSKI
3.JAROSŁAW MAKOWIECKI

KAT.75KG
1.PAWEŁ MAŁEK
2.SŁAWOMIR DACZKOWSKI
3.MIROSŁAW PUPEK

KAT.70KG
1.KRZYSZTOF DANIELCZYK
2.SEBASTIAN DĄBROWSKI
3.RYSZARD REĆKO

KAT. 65KG
1.KAMIL MAJEK
2.HENRYK HRYSZKIEWICZ
3.PAWEŁ HYRCZA


2004 BIAŁYSTOK

KAT.+95KG
1.DARIUSZ KARPIŃSKI
2.ANDRZEJ KOŁODZIEJCZYK
3.ARKADIUSZ RÓŻAŃSKI

KAT.95KG
1.PAWEŁ BRZÓZKA
2.MACIEJ KACZOROWSKI
3.ROBERT KIESZ

KAT. 87.5KG
1.ADAM ADAMSKI
2.MAREK BOROWICZ
3.TOMASZ BOBROWSK

KAT. 80KG
1.GRZEGORZ OZGA
2.MICHAŁ KOPCIK
3.PAWEŁ MAŁEK

KAT. 75KG
1.TOMASZ BŁAZIAK
2.ARKADIUSZ KOWALIK
3.WOJCIECH NADOLSKI

KAT. 70KG
1.KONRAD MUCHA
2.JAROSŁAW ORNOWSKI
3.DANIEL WRONA

KAT. 65KG
1.JANUSZ SERNICKI
2.GRZEGORZ SOCHACKI
3.HENRYK HRYSZKIEWICZ


2005 WARSZAWA

KAT.+95KG
1.ARKADIUSZ SZYDERSKI
2.MAREK OLEJNICZAK
3.RAFAŁ BORYSIUK

KAT. 95KG
1.MICHAŁ KRAKOWSKI
2.ROBERT PIOTRKOWICZ
3.MICHAŁ JAŚKIEWICZ

KAT.87,5KG
1.MAREK BOROWICZ
2.GRZEGORZ OZGA
3.IRENEUSZ ROŻAŃSKI

KAT.80KG-NIE ROZEGRANO

KAT.75KG
1.SŁAWOMIR DACZKOWSKI
2.PIOTR HYRCZA
3.PATRYK STASZAK

KAT.70KG
1.HENRYK HRYSZKIEWICZ
2.KRZYSZTOF DANIELCZYK
3.KRZYSZTOF SKOWROŃSKI

KAT.65KG
1.GRZEGORZ SOCHACKI
2.MARCIN KEMPA
3.PIOTR GUJSKI


2006 WARSZAWA

KAT.+100KG
1.DARIUSZ KARPIŃSKI
2.RAFAŁ BORYSIUK
3.MAREK OLEJNICZAK

KAT.100KG
1.ANDRZEJ MASZEWSKI
2.BARTOSZ GURAN
3.KRZYSZTOF KAZIMIERCZAK

KAT.90KG
1.JAKUB POTOCKI
2.TOMASZ BOBROWSKI
3.PAWEŁ JABŁOŃSKI

KAT.85KG
1.MAREK BOROWICZ
2.ANDRZEJ MAJCHRZYK
3.MAREK GRABARCZYK

KAT. 80KG
1.PAWEŁ GIŁKA
2.MARIUSZ BAŁAZIŃSKI
3.TOMASZ KMITA

KAT. 75KG
1.SLAWOMIR DACZKOWSKI
2.KRZYSZTOF DYKTY
3.PAWEŁ WOJEWODA

KAT.70KG
1.GRZEGORZ SOCHACKI
2.KRZYSZTOF DANIELCZYK
3.MARCIN KEMPA

KAT.65KG-NIE ROZEGRANO


2007 BIAŁYSTOK

KAT.+100KG
1.ROBERT PIOTRKOWICZ
2.MAREK OLEJNICZAK
3.ANDRZEJ KOŁODZIEJCZYK

KAT.100KG
1.MICHAŁ KRAKOWSKI
2.TOMASZ BOBROWSKI
3.PRZEMYSŁAW ĆWIERTNIA

KAT.90KG
1.ROBERT KIESZ
2.PAWEŁ JABŁOŃSKI
3.SEBASTIAN SUDY

KAT.85KG
1.JAROSŁAW MAKOWIECKI
2.PAWEŁ KACPRZYŃSKI
3.LESZEK KLIMAS

KAT. 80KG
1.RAFAŁ KLIMCZUK
2.KAROL PAKULA
3.GRZEGORZ FUTRO

KAT. 75KG
1.GRZEGORZ SOCHACKI
2.TOMASZ PABINIAK
3.KRZYSZTOF DANIELCZYK

KAT.70KG- NIE ROZEGRANO

KAT. 65KG
1.MAREK KOSIOR
2.PAWEŁ HYRCZA
3.MARCIN KOSEL
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wielkie BRAWA za dobrą robotę!
Wysłana -
umknęło mi jedno srebro dla Pawła Pawłowicza więc wskakuje on na 13 pozycje,dzieki dla niego za sprostowanie
a tak na marginesie to był swietny zawodnik,materiał na ME w kat.lekkich,ciekawe co teraz robi

aktualna lista wszechczasów


1.MARIAN WYSOCKI 6-2-0
2.MIROSŁAW DASZKIEWICZ 6-0-0
3.ANDRZEJ URBAŃSKI 4-6-1
4.BOGDAN SZCZOTKA 4-3-0
5.MARIUSZ STRZELIŃSKI 4-1-0
6.BOGDAN WRÓBEL 4-0-2
7.PAWEŁ BRZÓZKA 4-0-1
7.PAWEŁ PRZEDLACKI 4-0-1
9.TOMASZ BŁAZIAK 4-0-0
9.PAWEŁ FILEBORN 4-0-0
9.HENRYK SZCZEPAŃSKI 4-0-0
12.WALDEMAR NOL 3-5-1
13.PAWEŁ PAWŁOWICZ 3-4-1
14.MAREK BOROWICZ 3-3-3
14.DARIUSZ KARPIŃSKI 3-3-1
14.GRZEGORZ OZGA 3-3-1
14.PAWEŁ PAWŁOWICZ 3-3-1
18.JACEK JABŁOŃSKI 3-1-1
18.JANUSZ WOCH 3-1-1
20.SŁAWOMIR DACZKOWSKI 3-1-0
20.GRZEGORZ SOCHACKI 3-1-0
22.ROBERT KURZAWA 3-0-1
22.RADOSŁAW SŁODKIEWICZ 3-0-1
24.MARIUSZ ŚLUSARZ 3-0-0
25.ANDRZEJ MASZEWSKI 2-5-3
26.MIECZYSŁAW NOWACKI 2-4-3
27.SŁAWOMIR ROGOŻA 2-4-2
28.HENRYK OSOSIŃSKI 2-3-3
29.GRZEGORZ GAŁĘZOWSKI 2-3-1
30.KRZYSZTOF DANIELCZYK 2-2-2
30.ARTUR SIDORUK 2-2-2
32.ANDRZEJ CUGIER 2-2-1
33.ZDZISŁAW SZYMAŃSKI 2-2-0
34.RYSZARD KOBAK 2-1-1
35.MICHAŁ KRAKOWSKI 2-1-0
35.JERZY SARNECKI 2-1-0
37.KRZYSZTOF DOBEK 2-0-1
37.JAKUB POTOCKI 2-0-1
39.PIOTR GŁUCHOWSKI 2-0-0
39.PIOTR GREBOWSKI 2-0-0
39.HUBERT OLBORSKI 2-0-0
Wysłana -
Źródło tych wyników? Swoją drogą w końcu zaczątek super postu na temat historii MP.
Wysłana -
korzystałem z:
HISTORIA MISTRZOSTW POLSKI W KULTURYSTYCE(1977-1998)-Andrzej Maciejewski, a także archiwalne numery wszelkich czasopism traktujących o kulturystyce, strony www itp.
nie było łatwo zebrać wszystko do kupy,rezultaty uwzgledniają wyniki badań antydopingowych, wielokrotnie sprawdzałem i porównywałem zapisy ogólnie powinno byc ok
Wysłana -
swietna praca-to jest jedyne takie zestawienie jakie spotkalem w internecie.brawo!
Wysłana -
Paweł Pawłowicz prowadzi klub "Hermes" w Milanówku pod Warszawą. Swoją drogą - świetny klub z klimatem. Polecam.
Wysłana -
Paweł Pawłowicz został Członkiem Honorowym Polskiego Stowarzyszenia Podciągania Na Drążku 'PSPND'.
Tym samym dołączył do grona tak wybitnych sportowców jak Pudzianowski, Michalczewski, Kosedowski, Nastula, Wyduch.
Kto chce zobaczyć szczegóły i fotki niech wpisze w google 'podciąganie na drążku' albo 'pspnd' i tam pojawi się link do Stowarzyszenia.

Pozdrawiam!
Wysłana -
1.MARIUSZ ŚLUSARZ fotki tego pana jak ktos by mial bym byl wdzieczny
Wysłana -
jeśli ktoś ma zdjęcia Jacka Jabłońskiego to bardzo bym prosił o wysłanie na maila www.wwa@autograf.pl 
P.S BARDZO MI NA TYM ZALEZY DZIEKI Z GORY
Wysłana -
a macie moze zdjecia ANTONIEGO GAWROCHA?
Strona 1 z 9
Dodaj odpowiedź