SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Medaliści MP w kulturystyce mężczyzn (1977-2007)

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1963 Napisanych postów 19825 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731718
Panowie mam problem z ustaleniem lat w których Paweł Filleborn zdobywał tytuły Mistrza Polski. Henryk Jasiak w książce "Magia Ciała" podaje że Filleborn rozpoczął starty w zawodach kulturystycznych w roku 1983.
......................................................................

No tak kolego tylko że mi chodziło o Mistrzostwa Polski. Z tego co piszesz fotka którą wrzuciłeś pochodzi z jakichś mniejszych regionalnych zawodów?


Tak, kolego. Zdjecie to wrzucilem aby pokazac tylko ze Pawel Fileborn startowal juz w 1982 roku.
Jesli chodzi o tytul Mistrza Polski, to tak jak MBlaster podal info.

Zmieniony przez - Possible w dniu 2014-06-01 10:43:04
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2199
Wygląda na to że macie rację. Niestety w "Magii Ciała" jest jeszcze kilka potknięć.

życie jest za krótkie żeby być małym!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Filona pamiętam jeszcze z mistrzostw Polski-chyba z 1979-1980 ? roku- w trójboju siłowym-zrobił na wszystkich wrażenie siłą oraz niesamowitą budową....(jak na tamte czasy )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Udało mnie sie znaleśc kasetę video z filmem z mistrzostw Polski z 1997 roku-jest przegrana na płyte,teraz przerabiam to nagraniena mp4,by szlo to na yt puścić

Jakość i technika nagrania kiepska bo nie miałem statywu a do tego organizatorom to nagrywanie się nie podobało-bo nagrywali swoja ogromna kamerą

Na razie screen z ekranu film za ok 2 godziny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Pierwszy fragment -jak ktoś tam siebie rozpozna lub jakiegoś zawodnika-śmiało pisać.A moze ktoś tam uczestniczył jako zawodnik lub kibic?





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
COACHERKA "Gruszka"
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1909
Tutaj mały wycinek Historii Polskiej kulturystyki. Rok 1977 i Pierwsze Oficjalne Mistrzostwa w Krakowie. Wyjątkowa niespodzianka czeka po 28 minucie :D

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Jest co wspominać.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Wspominać i nie tylko :)

Za tydzień jestem umówiony na trening z niesamowitym kulturystaz tamtych lat -partnera treningowego Mariana Wysockiego.

Poznacie historię człowieka,kulturysty o jakiej tylko można marzyć we śnie (tak się pewnie wam teraz wydaje)

A to wszystko jest na wyciągnięcie ręki-tylko... trzeba ją wyciągnąć :)

I zobaczycie,jak to się kiedyś robiło :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Spotkanie doszło do skutku, było kilkaset kilometrów do przejechania przez nas obydwóch-ale" stara szkoła" -każdy dotarł na miejsce bez spóźnienia

A nawet prędzej,bo siłowni nie zdążyli otworzyć :)

Edward Bensz ,bo o nim właśnie mowa,nie figuruje w tym spisie medalistów Polski,choć startował-reszty dowiecie się z filmu.


W latach 70/80 trenował z Marianem Wysockim-czołowym kulturystą Polski,którego medale tu znajdziecie.

Także w tym czasie nie startował w zawodach ale był korespondentem dla Athletik Sportjournal i Sport Revue











Zmieniony przez - masti w dniu 2019-10-21 19:04:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Jest już gotowy pierwszy odcinek-zapraszam do oglądania.

Jak macie jakieś pytania do Edka-śmiało tu pisać-albo sam odpowie albo ja się jego wypytam dokładnie

Będzie jeszcze kilka odcinków-materiału mam ponad 3 godziny filmów :)




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie mozna kupic archiwalne magazyny MUSCLEMAG i FLEX?

Następny temat

filmik z ARNOLDEM

WHEY premium