SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mayweather: "MMA to gówno"

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1886




Floyd Mayweather Jr, bokser, który 5 maja skrzyżuje rękawice z Oscarem de La Hoyą, w pożegnalnej walce tego ostatniego, bynajmniej nie złagodził swojego charakteru i wyraża swoje poglądy jak zawsze dosadnie i bezpośrednio: "UFC to g****. Każdy po*** może sobie trzasnąć na łbie tatuaż i wziąć udział w takich "walkach ulicznych" , powiedział Mayweather i nie pozostawił suchej nitki nawet na największym amerykańskim idolu MMA Chucku Liddellu: "powinniśmy pozwolić Chuckowi walczyć z dobrym bokserem wagi ciężkiej. Najlepiej z mojego teamu "Mayweather Promotions", gdyby Chuck wygrał taką walkę, wręczyłbym mu milion dolarów z własnej kieszeni". Takich typów nie potrzebuje boks, dlatego lądują oni w MMA. Wegług Mayweathera Jr, boks to najlepszy sport walki na świecie, i to się nie zmieni.

Te twarde słowa przypadły na szczególny w USA czas, kiedy dyskutuje się tu, kiedy MMA wyprzedzi boks w popularności i dochodach. Na internetowych forach Mayheather musi znosić krytykę za swoje odważne wypowiedzi.

tekst przetłumaczyłem ze strony: http://www.groundandpound.de/news/amerika/mayweather-mma-ist-scheisse.html

co wy na to???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam nie dziwię się opiniom krytycznym w stosunku do mma, ludzie zawsze woleli proste zasady , mma jest dla nich nieco skomplikowane (przecietny zjadacz hambuksów gubi orientację co można a co nie). musze sie przyznac ze osobiscie tez wole k-1 niz mma. natomiast co do skutecznosci boksu a skutecznosci mma, to powiem tak; bokser pokona fightera mma w boksie, a fighter mma pokona boksera w mma.. i tyle. tak samo jak małysz przeskoczy kubice ale go nie wyścignie ;)

a tu filmik do śmiechu



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
A czego wymagać od człowieka który zamiast mózgu ma kisiel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 668 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19585
niech Mayweather sie ugada na walke z mirasem :) i niech nam pokaze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
po co Mirasa?! Szkoda jego nogi!

Sylvia wystarczy

Zmieniony przez - Szarek w dniu 2007-04-17 20:30:57

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1076
Szarek,nie wiem jakim cude,ale kiedy wszedlem tu zeby napisac odpowiesz w okinku Uzytkownik i Haslo juz bylo napisane Szarik i bylo juz haselko

A co do tematu to : zal mi goscia bo nie wie co mowi. Moze dlatego,ze ciezko u sie pogodzic , ze mma jest coraz bardziej popularne i ludzie to uwielbiaja :D

A jak chcialbym zobaczyc tego pana jak sobie radzi z CroCopem :D
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cavior za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Demolition co ty ******lisz ? Co ma do rzeczy kolor skóry ?

EDIT: ***iesz mi Wszechpolakami.

Zmieniony przez - Tomasz69 w dniu 2007-04-17 20:49:28

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
Demoliton kolor skóry tu nie ma nic do rzeczy
Wstyd mi za takich ludzi jak Ty

danchlancher juz to przedyskutowalismy


Zmieniony przez - Szarek w dniu 2007-04-17 20:53:32

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Usunięty przez Cavior za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2096
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cavior za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2096
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AKTYWNI MODERATORZY DZIAŁU K1

Następny temat

Poszukuje gry K-1 na ps2

WHEY premium