SFD.pl Doping - zdjęcia

Maxtreme Pharma (temat zbiorczy)

Wysłana -
Pojawił się nowy lab ma-X-treme Pharma, oferta bardzo ciekawa ale niestety wystarczylo przyjrzec sie zdjeciom i wyszlo szydlo z worka:

Fiolki Alphy-Pharmy w zaznaczeniu widoczne "MASTEBOLIN Drostanolone" + Obklejone pudełko

Fiolki Alphy-Pharmy w zaznaczeniu widoczne "BOLDENONE" + Obklejone pudełko

Fiolki Alphy-Pharmy w zaznaczeniu widoczne jakiś TEST... + Obklejone pudełko

Pozdro

Zmieniony przez - docker w dniu 2012-04-16 23:46:12
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dziwna sprawa, ja w moich ampulkach nie widze nic podobnego,wygladaja calkiem inaczej niz na tych fotkach ktore wkleiles. Na dniach bede testowal propa,tren ace i kolega mixa i winko w tabsach. Znam goscia co bije propa i mowi ze tak samo rzadki i bezbolesny jak wlasnie z alphy, zobaczymy.

Z tego co wiem to wlasnie ta firma ma powiazanie z Alpha, stad moze wyjasnienia Twoich fotek.

Zmieniony przez - Mr.Ban w dniu 2012-04-17 07:29:17
Wysłana -
No dobra kolego fotki wstawiles tak jakby one byly Twoje, tylko ze nie sa wiec po co ta sciema? W koncu masz ten sprzet czy tylko wklejasz to co Ci producent podeslal?

Zmieniony przez - docker w dniu 2012-04-17 14:10:43
Wysłana -
Ten kto ma ten ma
Wysłana -
na kapslu fliip off, czy nazwa firmy?
Wysłana -
a co to ma za znaczenie?
Wysłana -
z ciekawosci pytam.

(poza tym jak nazwa firmy to opcja z przeklejaniem nalepek z alphy /po ch.uj to robić?/ odpada)
Wysłana -
po to zeby zrobic zdjecia i stworzyc oferte a dalej juz tylko kasowac siano a ty w zamian dostajesz gowno
Wysłana -
A skad wiesz ze Gowno , miales ?? Brales ?? ze osadzasz
Wysłana -
Gdzie ty widzisz te fiolki Alphy-Pharmy, chyba nigdy nie miales Alphy-Pharmy ja tu nic nie widze podobnego do Alphy-Pharmy
Wysłana -
Ktos poprostu che wypromowac undera na popularnosci alphy.
Jeszcze jak by to mialo kody sprawdzajace autentycznosc srodka to bym powiedzial ze hmmm nooooo mozeee cos nowego,ale jak widac ze zachodzu z tym za duzo.
to ze alpha robi melanotan pod inna nazwa firmy to wiem ale zeby robila reszte to juz nie.
Strona 1 z 29