SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mauricio "Shogun" Rua - kilka słów i urywki z treningu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650




Shogun, jak przebiegło otwarcie UDL, w którym uczestniczył Wanderlei Silva?

Nasza sekcja została otwarta w zeszły weekend. Przygotowaliśmy koktajle dla dziennikarzy i zawodników a potem kurs dla publiczności. Sala była pełna. To wielki sukces - większy niż nam się wydawało. Silva przyleciał z Las Vegas by być razem z nami. Jest częścią drużyny i kiedy będzie przylatywał do Brazylii będzie trenował razem z nami. A kiedy będziemy lecieć do USA, my będziemy trenować z nim. Wanderlei jest wspaniałym przyjacielem, który zawsze będzie z nami.

Jak przebiega twoja rekonwalescencja po zabiegu kolana?

Rozpocząłem treningi 2 tygodnie temu. Już trenuje muay thai, boksowanie o robienie masy (bodybuilding). Zamierzam lecieć do Kandy by spędzić trzy tygodnie w Toronto. Lekarz sprawdzi jak przebiega rekonwalescencja i będę trenował tam boks z Andreyem Didą. W sierpniu bardziej zatroszczę się o zdrowie. Trenuje dużo do powrotu w grudniu.

Więc twoja kolejna walka odbędzie się w grudniu?

Podejrzewam, że tak. Tak planuje mój menadżer. Dla mnie jest to bardzo dobry czas, będę przygotowany na 100%. Będę gotowy do grudnia.

Pojawiły się plotki, że zamierzasz walczyć z Markiem Colemanem. Czy to prawda?

Prawdopodobnie. Jeszcze nic nie jest przygotowane. Mój menadżer, Eduardo Alonso powiedział, że to tylko plotka. Coleman to zawodnik, którego darze dużym podziwem (respektem). Walczyłem z nim. Dla mnie ta kategoria jest najmocniej obsadzona w UFC, tak uważam. Śledzę wszystkie gale UFC i oglądałem świetnych zawodników takich jak Thago Silva, Lyoto Machida, Chuck Liddell, Wanderlei. Każda walka jest trudna. Coleman jest wspaniałym zawodnikiem, który to udowodnił. Wszyscy moi fani chcą obejrzeć tą walke. Oczywiście chce walczyć z Colemanem. Szanuje go, wiem, że chce walczyć ze mną. Więc zróbmy to, dla fanów z Ameryki i całego świata.

Fani oczekują twojego powrotu. Co im powiesz?

Chcę podziękować wszystkim, którzy czekają na mój powrót. Śledzę wszystkie newsy w internecie i widzę ludzi pytających o trening, o sekcje itp. Chce powiedzieć wszystkim, że trenuje dużo, kilka krotnie dziennie. Mam świetnych sparing partnerów i w grudniu będę gotowy by dać z siebie wszystko dla fanów z całego świata. Dziękuje wszystkim, którzy życzą mi zdrowia.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6837
No i pieknie :) czekam na rewanz z Colemanem .

dla przyjacol calodobowo !
grappling record : 19-8-0
MMA record : 1-1-0
http://www.sfd.pl/Kto_to_jest_Sokoudjou_-t326105.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
Ciekawy wywiad

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Fajny wywiad
Licze na szybki powrót Shoguna na ring.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
* UDL = Universidade da Luta

Thai-Mati z tego co wiem Rua walczy dla UFC

Zmieniony przez - GSP w dniu 2008-08-01 23:19:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Dla mnie jeden z najlepszych fajterów :) 3mam za niego zawsz ekciuki

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
ciekawe co Coleman sądzi o możliwosci rewanżu z Shogunem...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Specnaz (pokaz i pytanie)

Następny temat

$$ SIERPIEŃ $$ = nagroda

WHEY premium