SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mati - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 405350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ja mam masakre z dretwieniem od ponad miesiąca. pojawiło sie zaraz po kilku dniach GH. ale wcale nie wiem czy to napewno dobre gh , bo podobno po niekytórych peptydach ghrp6 też może być dretwienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
igf miałam 2xponad norme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra jestem po wizycie u lekarza- kardiologa ( jeżeli tak go można nazwać ) porobiłem badania ekg echo serca zostawiłem 400 zł i dowiedziałem się tyle ze mam iść do innego kardiologa bo on nie wie i ma słaby sprzęt , przy okazji nadmienił ze mam przestać ćwiczyć bo jest lekki przerost lewej komory. Generalnie echo i ekg nic nie wykazały poza lekkim przerostem co jest raczej normalne. Najlepsze jest to ze nawet nie spojrzał na te obrzęki . no i pojechałem od niego. Nastepnie skontaktowałem się z kuzynem kumpla który jest lekarzem i wykładowca na UM. Przesłałem mu mailem wyniki badań zdjęcia obrzęków itp i powiedział ze usg nerek trzeba zrobić bo od serca raczej wyklucza, problem z żyłami tez wykluczony. No i z tego co powiedział to bardzo często jest tak ze elektrolity kreatynina gfr jest w normie z badań krwi a w rzeczywistości jest lekka niewydolność. Dał namiar na niby dobrego nefrologia i jak tylko będzie termin to jadę. No i kazał odstawić diuretyk przepisany przez rodzinnego, który i tak nic nie działa. Mówił ze w tej sytuacji tylko potwierdzić co powiedział i na pewno diuretyk ale jakiś mocniejszy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Stary, to zayebisty kardiolog, jak Ci powiedział, że masz przestać ćwiczyć przez przerost komory
U osób trenujących, to standard. Przechodziłem to samo, jak mnie wysłali z SORu do kardiologa. Poszedłem prywatnie i babka się śmiała z tych w szpitalu. We Wro mamy świetną prywatną klinikę, pewnie masz daleko?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nie znam nikogo ktos cwiczy na siłowni kilka lat oczywiscie ze wspomaganiem saa i nie ma lewej komory przerosnietej. Pytnie tylko brzmi ile razy jest ona u kazdego z nas przerosnieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
To u mnie z komorą było to samo, tylko, że akurat lekarz powiedział mi zupełnie co innego... Zaprzestanie aktywności fizycznej przy przerośniętej komorze może doprowadzić do większych problemów niż dalsze trenowanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

Następny temat

Jędrzej Pietz - Przygotowania na 2021

WHEY premium