sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

Mateusz - sezon 2018

Wysłana -
Arni teraz już będzie tylko lepiej:d
Wysłana -
A ok Arni już rozumiem. W sumie coś w tym może być. Z resztą żeby układ hormonalny się ustabilizowal to pewnie potrzeba tak jak pisałeś kilku miesięcy a po 7-8 tygodniach offu to będę miał tylko wgląd jak jest na dany moment.
Wysłana -
Mateusz jest naprawde dobrze jak na ten czas, fajnie trzymasz suchosc, powodzenia ;) i milego odpoczynku
Wysłana -
Dzięki Klaudiusz !
Wysłana -
MatiMlody
Ostatni trening tydzień przerwy. Po powrocie jeszcze 3 może 4 tygodnie roztrenowania i powrót.

1. Wykroki z nogą wykroczna na podwyższeniu 3x 12
2. Diagonal lunge 3x10
3. Fronty 4x 8-6
4. Wypychabie na maszynie 4x12
5. Martwy ciąg 4x8-6
6 Wykroki 2x 12
7. Hip trust 3x 10
8 Podciagabie wąsko 5x5

Miakem dzisiaj jechać na badania ale córka nie dała mi pospac w nocy i zaspalem a lab do 9 pobiera krew. Zrobię za tydzień w takim razie. Ogólnie jak na okres offu to czuje się na prawdę dobrze. Mam nadzieję że badania też wyjdą dobrze i zobaczymy na ile układ hormonalny doszedł do siebie. Wychodzi 7 tydzień od kiedy odstawilem wszelkie suplementy. Ponizej foty jak to wygląda na dzień dzisiejszy. Foty oczywiście na czczo robione. Waga 99.5 kg. Jedyne co to wody nadal siedzi tzn jak porównam wcześniejsze roztrenowania to trzymałem jej dużo mniej.

Zmieniony przez - MatiMlody w dniu 2017-06-23 11:52:10

Dzis bb to lizanie sie po k****ach, ja jestem stara szkola wiec ocenie moim okiem, jezeli mozna.
Wygladasz na offie lepiej niz na masie/towarze.
Zalecil bym Ci dluzszy off, nie mysl ze zmasujesz i na next season wyjdziesz 10kg ciezszy, nie z tym zapleczem co w PL (mowa o gh,igfie i innych rzeczach ktorych decyduja) fajny chlop jestes nie daj sie nabrac na te masowanie +20kg i pozniej zrzucanie 19kg do zawodow. Predyspozycje masz dobre, nie masuj, tylko dokladaj jakosciowo.

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 6/24/2017 5:45:16 AM
Strona 57 z 57
Dodaj odpowiedź