SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mateusz Sz. - ciągłe dążenie do jak najlepszej sylwetki

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Siemka !

Postanowiłem wrócić z dziennikiem treningowym żeby mieć wgląd do całych przygotowań :)

O mnie:

Nazywam się Mateusz Szczotka, mam 22 lata. Całe życie związany z sportem, na początku była to koszykówka ( 8lat ) niestety w pewnych powodów musiałem z niej zrezygnować. Więc pomyślałem o czymś indywidualnym, kształtowanie swojej sylwetki zaczęło sprawiać mi niesamowitą radość i zostałem w tym do teraz ( teraz mija jakoś 2-3 rok )

Wzrost : 177cm
Waga : 80kg ( start )

W tym roku na Mistrzostwach śląska udało się wywalczyć 3 miejsce w kulturystyce klasycznej juniorów.

Trening:

Ćwiczę aktualnie minimum 5 razy w tygodniu

1. klatka + brzuch
2. biceps + triceps
3. plecy + łydki + brzuch
4. barki + kaptury
5. nogi
6. Jak czas pozwala to tu jest druga klatka

Dieta:

1. 5 calych jajek + warzywa + kefir
2. 120g płatków + kakao + 6 białek jaj + 3 żółtka + słodzik + 25g whey
3. 100g ryżu + 200g kury + warzywa
4-5 75g ryżu + 200g kury + 15ml oleju + warzywa
6. 200g steka/ryby/kuraka + 50g ryżu + warzywa + ( jak kurak to 10ml oleju )

Teraz po zawodach podjedzone bardzo, ale powoli wracam do czystej michy :D

Suplementacja:

Rano: magnes, d3 6000ui, k2, kompleks witamin, omega 3, ashwagandha + guarana, witamina 3
Przed treningiem: 10g bcaa + 10g glutaminy
Na treningu: 5g bcaa + 5g glutaminy
Po treningu: 10g bcaa + 10g glutaminy , potem leci izolat 40g


Plany:

Szczerze mówiąc jeszcze nie mam nic zaplanowane, po Mś chce wyczyścić organizm, porobić badania i myśleć do dalej. Teraz ostatni rok juniora, ale jakoś nie spinam się mocno. Forma musi iść do przodu tak czy siak, a zawody to czysta przyjemność ! :)

















1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Treningi od miesiąca bardzo słabe.. wyczyszczenie się z wszystkie itd, oraz problemy zdrowotne. Może ktoś miał coś podobnego : drętwienie ( promieniowanie ) palców u ręki przy np. podciąganiu, przyciąganiu sztangi do brody, nawet przy zmianie biegów w aucie ( jest to chwilowe ) dodam że byłem i u fizjoterapeuty oraz ortopedy prywatnie, na usg wszystko ok

Treningi pare razy w tygodniu, nawet nie ma co się rozpisywać bo idą fatalnie ( przez te palce )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Po zawodach :















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Jedzonko:









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Dziękuje infernol, każde miłe słowa motywują !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21419 Napisanych postów 30697 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869186
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Powodzenia! Szykujesz się pod czyimś okiem czy sam działasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Przemo, startowaliśmy dwa lata temu na śląska bodajże to była Częstochowa :)

Teraz wlasnie nawiązałem współpracę z Bortlem i napewno tak zostanie przez najbliższy czas bo jestem zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
25-04-2017r. Łapy

1. Uginanie przedramion z sztangą stojąc 4x8/8/8/8 ( w tym jedna seria rozgrzewkowa )
2. Uginanie przedramion z hantlami młotkowo 4x8/8/8/8 na ręke
3. Szczyty bicepsów na bramie 3x8/8/8
4. Wyciskanie francuskie do czoła leżąc 4x8/8/8/8
5. Prostowanie jednorącz na bramie z wykorzystaniem sznurka 3x8/8/8
6. Pompki na poręczach 3x max

30 min cardio

Suple:

- Porcja extremall
- 25g bcaa + 25g glutaminy
- 40g izolatu


Trening poszedł elegancko, mega pompa aż rozrywała :D chociaż od jakiegoś czasu mam problem z przedramionem :/ po prostu przy odkładaniu sztangi/hantli już po serii takie bolesne kucie przez pare sekund że nie da się wytrzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Ja kojarzę z ostatnich zawodów w Mysłowicach, wyróżniałeś się na pewno docięciem w swojej kategorii




powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Dzieki Wielkie :)!

Wlasnie wpadł posiłek przedtreningowy i dzisiaj w planach klata.

120g płatków jaglanych, 20g odzywki białkowej, 6 białek, 3 żółtka, 5g kakao, 1 jabłko zrobione na omlet i do multicooker.

Do tego oczywiscie kawa ( ostatnio tak mi smakuje że pije ją do smaku )



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenerzy przygotowujący do zawodów bikini fitness

Wiecej