SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mateusz- Pierwszy start wraz z Adamem Adamskim

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21014

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No jest kozak, w tym wieku takie rozmiary.. Masakra dobrze zapowiadający się zawodnik, tylko tak jak Bartek pisał , poprawić na kolejny sezon plecy i nogi i bedzie miazga

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 92 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42548
Dzięki !! Taki jest plan na następny rok :D I w 2018 wyjść już w miarę kompletny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
rewelacyjnie jest. a biorąc pod uwagę Twój wiek to czuje że wkrótce zamieszasz na scenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 92 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42548
Siema u mnie wczoraj waga 101,5 forma sie poprawia dosyć mocno . Miałem teraz 2 dni Low czwartek , piątek a w sobotę małe ładowanie poszło . W nocy gore miałem cała w żyłach . Tutaj fotki z soboty przed ładowaniem z rano naczczo . Dzisiaj rano po ładowaniu wody troche podeszlo . Myśle ze to ostatnie ładowanie juz do zawodów .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 92 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42548
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 92 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42548
Siema
Dawno nic nie wrzucałem . Szkoła sie zaczeła to codziennie sie wstaje o 6 i wraca o 18 . Forma jakos tam sie poprawia Waga w okolicach 100 kg . Aeroby obciete do 7x50 , 5 treningow silowych . Samopoczucie jak samopoczucie wiedziałem ze będzie ch**owo ale w sumie nie spodziewałem sie że aż tak . Tu jakis tam skrawek sylwetki z dzis na dniach porobię pozy obowiązkowe to wstawie .













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 92 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42548
Siema
Trochę sie zastanawiałem czy ten filmik dodać bo z formy nie jestem zadowlony . Czuje ze jeszcze sporo jest do dopalenia a czasu juz nie ma . Moim zdaniem nie wyglądam jak na zawody . Waga najniższa jaka mialem to 98,5 obecnie jest to w granicach 99-100 . Od 3 dni leci po 10 litrow wody z 15 soli . Od jutra zaczynam juz typowe nawadnianie 12-14 litrow i 24 gramy soli . Dzis ostatnie cardio 40 minut i off od silowego od jutra obwodowki az do piatku włącznie i carido po 30 minut do wtorku włącznie .

/

Pozowanie oczywiscie rano na czczo bez pompy . :D


Zmieniony przez - Nenez16 w dniu 2016-10-01 08:21:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
co ty tu widzisz do dopalenia? reszta zejdzie po odwoddnieniu, jest bardzo dobrze, nogi ładnie pocięte tylko rozmiaru im do góry brakuje, bo góre masz kosmiczną, ogólnie wszystko ładnie pociachane. Bardzo dobrze jest, reszta wyjdzie po odwodnieniu i załadowaniu

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Witam ponownie,
od dawna brak wypisek, czy będziesz prowadził ten dziennik dalej ,czy też nie współpracujesz już z Adamem?

Kiedy Twój 'pierwszy start' ? bo chyba nie startowałeś na MPJiW ,czy też mi umknęło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 54 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
Witam Banan, Mateusz z tego co wiem rozpoczął współpracę z kimś innym. Myślę, że w takim ukladzie mozna zamknąć ten dziennik? Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Powrót po przerwie. Cel: Przygotowania formy na zawody 2020

Następny temat

Marek Pietrzak - Viq trenuje - Droga do startu 2017

WHEY premium