SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mateusz Kieliszkowski V-ce Mistrzem Świata STRONGEST MAN

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
Znalezione w necie...

Mateusz Kieliszkowski srebrnym medalistą Mistrzostw Świata Strong Man!!!
W dalekich Filipinach 30 siłaczy przystąpiło do zmagań w grupach eliminacyjnych. Mateusz gładko wygrał swoją grupę, po czym szedł jak burza w finale.
Kibice 9 lat czekali na podium zdobyte przez Polaka na World's Strongest Man. W 2009r Mariusz Pudzianowski był również 2. Natomiast 10 lat temu zdobył na Malcie ostatni tytuł Mistrza Świata.
Wierzymy że kwestią czasu jest zdobycie mistrzostwa przez Mateusza! Polska górą!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14656 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
Gratulacje dla Mateusza
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
Na YouTube śledziłem jego poczynania, jest spory potencjał u Mateusza, żeby zostać mistrzem Świata.

Gratulacje, mam nadzieje, że w końcu media się tą wiadomością zainteresują.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
LiptonS
Na YouTube śledziłem jego poczynania, jest spory potencjał u Mateusza, żeby zostać mistrzem Świata.

Gratulacje, mam nadzieje, że w końcu media się tą wiadomością zainteresują.


Może w końcu powróci zainteresowanie tą dyscypliną , w końcu mamy świetne tradycje i bardzo utalentowanych zawodników...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejne Starcie w Strefie Mega Mocy - Czechowice-Dziedzice 24.06.2018 r.

Wiecej