SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

Mateusz Górniak "KLASYK" - Ostatni rok juniorski.

Wysłana -
Siemanko wszystkim;)

O mnie

Nazywam się Mateusz Górniak, mam 23 lata i niestety rok 2017 jest ostatnim rokiem w którym mogę rywalizować jako junior. Moim pierwszym startem w zawodach były debiuty kulturystyczne we Wrocławiu. Wyszedłem w kategorii kulturystyki klasycznej +180cm, gdzie zająłem 11 miejsce na 30 zawodników. Ze startu jestem ogólnie zadowolony jak i ze zdobytego miejsca. Uważam, że jak na pierwszy raz poszło całkiem nieźle, biorąc pod uwagę fakt, że byłem jednym z najmłodszych zawodników. Docelowo chcę mierzyć się z juniorami, dlatego następną imprezą na której planuje powalczyć będą mistrzostwa śląska w Mysłowicach, również kulturystyka klasyczna. I w tym dzienniku będę pokazywał moje przygotowania do tych zawodów. Aktualnie trenuję pod okiem Marcina Piechoty.

Na chwilę obecną ważę 103 kg (na weryfikacji 98, na masie 118) i mierzę 192cm wzrostu. Jest jeszcze trochę do cięcia, limit wagowy który będę miał w juniorach to zaledwie 96kg dlatego będę chciał wysuszyć się na wiór. I taki jest plan, wyjść na maksa dociętym.

Dietę jak i trening będę przedstawiał na bieżąco, bo w diecie bardzo lubie kombinować i ją sobie urozmaicać :)

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witam, pamiętam Cie z debiutow, forme miałeś dobra. Ogólnie klasyk +180 w tym roku jakis taki "malo klasyczny" mi się wydawał. Chodzi mi tu głównie o top 6.
Wysłana -
Tez cie obserwowałem, bardzo dobrze wypadles. No tak, moja kategoria bez szalu, nikt nie robil wielkiego wrażenia. Mi sie żadna sylwetka z top 6 nie podobała. Wygrali po prostu najlepiej docięci

Zmieniony przez - TheMateusz997 w dniu 2017-02-19 12:56:45
Wysłana -
Dzięki za miłe słowa. Jak zobaczyłem co niektórych gości z klasyka +180 to myślałem że w open będą startować takie konie. Później okazało się że góra wielka małe nogi, chociaż kilku było takich jeżeli chodzi o gabaryty że nie mam pojęcia jak wbili się w limit, aczkolwiek ogółem już nie powalali.
Wysłana -
Ja tez nie wiem jak co poniektórzy limity wyrobili, na backsteagu wszyscy mi sie wydawali 2x więksi ode mnie. W open mogą startowac tylko zwycięzcy poszczegolnych kategorii. Tak nawiasem do 180 cm były najciekawsze sylwetki. No nic zobaczymy kto będzie na śląsku
Wysłana -
Powodzenia :) do zobaczenia na scenie ;)
Wysłana -
Fajna sylwetka, właśnie taka klasyczna Miejsce też niezłe jak na debiut. Na Śląsku będa pewnie właśnie głównie debiutanci, z tych gwiazd z wyższego klasyka nie słyszałem żeby ktoś się wybierał. Może Cyronek na przetarcie przed MP.
Wysłana -
Amos tez wychodzisz na śląsku? Cyronek docelowo chyba szykuje sie na MP właśnie
Wysłana -
TheMateusz997
Ja tez nie wiem jak co poniektórzy limity wyrobili, na backsteagu wszyscy mi sie wydawali 2x więksi ode mnie. W open mogą startowac tylko zwycięzcy poszczegolnych kategorii. Tak nawiasem do 180 cm były najciekawsze sylwetki. No nic zobaczymy kto będzie na śląsku
Open chodziło mi o kat +90 - w której też poziom raczej mizerny moim zdaniem ;p
Wysłana -
Powodzenia będę wpadł;)
Wysłana -
Witaj w dziale !

Mam nadzieję,że będziesz aktywnie prowadził dziennik na naszym forum - możesz wtedy liczyć na specjalne bonusy, o których więcej informacji znajdziesz w temacie podwieszonym w tym dziale http://www.sfd.pl/Ceny_HURTOWE_dla_osob_majacych_dziennik_w_dziale_instrukcja-t1135334.html 

Czekamy na bieżące wypiski , powodzenia
Strona 1 z 7
Dodaj odpowiedź