SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mateusz Górniak "KLASYK" - Ostatni rok juniorski.

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Siemanko wszystkim;)

O mnie

Nazywam się Mateusz Górniak, mam 23 lata i niestety rok 2017 jest ostatnim rokiem w którym mogę rywalizować jako junior. Moim pierwszym startem w zawodach były debiuty kulturystyczne we Wrocławiu. Wyszedłem w kategorii kulturystyki klasycznej +180cm, gdzie zająłem 11 miejsce na 30 zawodników. Ze startu jestem ogólnie zadowolony jak i ze zdobytego miejsca. Uważam, że jak na pierwszy raz poszło całkiem nieźle, biorąc pod uwagę fakt, że byłem jednym z najmłodszych zawodników. Docelowo chcę mierzyć się z juniorami, dlatego następną imprezą na której planuje powalczyć będą mistrzostwa śląska w Mysłowicach, również kulturystyka klasyczna. I w tym dzienniku będę pokazywał moje przygotowania do tych zawodów. Aktualnie trenuję pod okiem Marcina Piechoty.

Na chwilę obecną ważę 103 kg (na weryfikacji 98, na masie 118) i mierzę 192cm wzrostu. Jest jeszcze trochę do cięcia, limit wagowy który będę miał w juniorach to zaledwie 96kg dlatego będę chciał wysuszyć się na wiór. I taki jest plan, wyjść na maksa dociętym.

Dietę jak i trening będę przedstawiał na bieżąco, bo w diecie bardzo lubie kombinować i ją sobie urozmaicać :)













„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Zacznę prowadzić dziennik jak zacznę się przygotowywać do sezonu jesiennego tj za ok 2 tyg. Teraz brak aktywności spowodowany kompletnym brakiem czasu.
1

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, pamiętam Cie z debiutow, forme miałeś dobra. Ogólnie klasyk +180 w tym roku jakis taki "malo klasyczny" mi się wydawał. Chodzi mi tu głównie o top 6.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Tez cie obserwowałem, bardzo dobrze wypadles. No tak, moja kategoria bez szalu, nikt nie robil wielkiego wrażenia. Mi sie żadna sylwetka z top 6 nie podobała. Wygrali po prostu najlepiej docięci


Zmieniony przez - TheMateusz997 w dniu 2017-02-19 12:56:45

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za miłe słowa. Jak zobaczyłem co niektórych gości z klasyka +180 to myślałem że w open będą startować takie konie. Później okazało się że góra wielka małe nogi, chociaż kilku było takich jeżeli chodzi o gabaryty że nie mam pojęcia jak wbili się w limit, aczkolwiek ogółem już nie powalali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Ja tez nie wiem jak co poniektórzy limity wyrobili, na backsteagu wszyscy mi sie wydawali 2x więksi ode mnie. W open mogą startowac tylko zwycięzcy poszczegolnych kategorii. Tak nawiasem do 180 cm były najciekawsze sylwetki. No nic zobaczymy kto będzie na śląsku

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 277 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17080
Powodzenia :) do zobaczenia na scenie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21415 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869172
Fajna sylwetka, właśnie taka klasyczna Miejsce też niezłe jak na debiut. Na Śląsku będa pewnie właśnie głównie debiutanci, z tych gwiazd z wyższego klasyka nie słyszałem żeby ktoś się wybierał. Może Cyronek na przetarcie przed MP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Amos tez wychodzisz na śląsku? Cyronek docelowo chyba szykuje sie na MP właśnie

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TheMateusz997
Ja tez nie wiem jak co poniektórzy limity wyrobili, na backsteagu wszyscy mi sie wydawali 2x więksi ode mnie. W open mogą startowac tylko zwycięzcy poszczegolnych kategorii. Tak nawiasem do 180 cm były najciekawsze sylwetki. No nic zobaczymy kto będzie na śląsku
Open chodziło mi o kat +90 - w której też poziom raczej mizerny moim zdaniem ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Powodzenia będę wpadł;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Witaj w dziale !

Mam nadzieję,że będziesz aktywnie prowadził dziennik na naszym forum - możesz wtedy liczyć na specjalne bonusy, o których więcej informacji znajdziesz w temacie podwieszonym w tym dziale https://www.sfd.pl/Ceny_HURTOWE_dla_osob_majacych_dziennik_w_dziale_instrukcja-t1135334.html 

Czekamy na bieżące wypiski , powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w przygotowaniach do zawodów

Następny temat

Mariusz Raczycki - Jesień 2020

Wiecej